Останні досягнення хірургічної пластики дозволяють ефективно вирішувати багато проблем, у тому числі в інтимній сфері. Представники сильної статі часто з великим небажанням звертаються за допомогою фахівців, не усвідомлюючи, що від більшості недоліків можна швидко й досить безпечно позбутися. Якщо вам чи вашим близьким потрібна кваліфікована допомога, зверніть увагу на послугу пластика чоловічих статевих органів у Львові. Консультації та лікування в кращх клініках проводить кандидат медичних наук, досвідчений хірург Грицевич Назар Романович.

Кому і навіщо це потрібно?

Пластика чоловічих статевих органів може бути показана за естетичними чи медичними причинами.

 • Усе частіше до фахівців звертаються пацієнти, незадоволені зовнішнім виглядом пеніса: власні геніталії здаються їм недостатньо вражаючими. У подібних випадках пластичний хірург може запропонувати збільшення дітородного органу, а саме – його подовження чи/та потовщення. Ще один варіант естетичних операцій – імплантація яєчок.
 • Допомога хірурга може змінити життя на краще, якщо інтимні органи постраждали в результаті травми або якщо мають місце різні аномалії (вроджена деформація й інші).

Протипоказання й переваги пластики

Як показує практика, людина, що має певні проблеми з інтимними органами, відчуває не тільки фізіологічний дискомфорт, а й постійне психологічне напруження. Недосконалий вид геніталій і недостатня функціональність статевого члена породжують розвиток численних комплексів.

Сучасній хірургії під силу усунути різні дефекти, включаючи викривлення статевого члена, патологічно коротку вуздечку, варикоцеле, фімоз, грижі, гіперчутливість інтимного органа та інші. Зважившись на операцію, чоловік зможе налагодити сексуальне життя, збільшити шанси на народження дитини, підвищити лібідо й самооцінку.

Разом із тим пластика чоловічих статевих органів має свої обмеження. У кожному разі доцільність і можливість операції обговорюється з лікарем індивідуально. До загальних (стандартних) протипоказань відносяться:

 • Інфекції.
 • Загострення хронічних недуг.
 • Онкологія.
 • Ендокринні та інші хвороби.

Підготовчий етап

Обов'язкова вимога при будь-якому хірургічному втручанні – діагностика. Повний спектр діагностичних процедур призначається лікарем, зазвичай це аналізи крові й сечі, тести на деякі захворювання, коагулограма, а також інструментальне обстеження: ЕКГ, рентгенограма, УЗД статевих органів, при необхідності – МРТ та інші процедури.

Підготовка до операції також потребує тимчасової відмови від сигарет та алкоголю (за 14 днів до хірургічного втручання), від деяких медикаментів і продуктів (за 8 годин до хірургічного втручання потрібно відмовитися від прийому їжі).

Види хірургічних операцій

Повний список операцій з розряду інтимної пластики охоплює широкий діапазон чоловічих проблем, пов'язаних із функціональними порушеннями (включаючи проблеми імпотенції і порушення ерекції) та естетичними дефектами. Наведемо приклади деяких затребуваних хірургічних послуг:

 • Обрізання (ціркумзіція). Під цією процедурою мається на увазі часткове або повне видалення крайньої плоті статевого члена. Така необхідність може виникнути за медичними, релігійними або естетичними причинами. Операція триває близько 30-40 хвилин. Навколо головки статевого органу виконується розріз, через який пластичний хірург здійснює висічення надлишку шкіри крайньої плоті.
 • Пластика вуздечки. Операція проводиться під місцевою анестезією і займає в середньому 20 хвилин. До такої процедури вдаються у випадках, коли у пацієнта занадто коротка шкіряна складка. Щоб її подовжити, лікар проводить розсічення вуздечки.
 • Збільшення статевого члена. Під збільшенням статевого члена мається на увазі надсічення підтримуючої зв'язки (з метою подовження фалоса), а збільшення об’єму (діаметра) можливо за рахунок застосування різних наповнювачів, у якості яких можуть виступати власні тканини пацієнта (жир) або спеціальні гелі.
 • Протезування яєчок. Імплантація яєчок відноситься до розряду косметичних операцій, оскільки протез не здатний відновити їх функції. Пластика в даному випадку дозволяє відтворити природний зовнішній вигляд мошонки. Процедура проводиться під загальним наркозом і триває до 2 годин. У невеликий розріз мошонки поміщається силіконовий імплант (його форма й розмір підбираються індивідуально).
 • Фаллопротезування. Операція покликана допомогти чоловікам, які мають проблеми з ерекцією. Всередину пеніса встановлюється фаллопротез, який виконує роль механізму підйому статевого органу (зовні пристрій непомітний). Операція проводиться під загальним наркозом і в середньому триває близько 3 годин.

Метод, яким буде проводитися пластика чоловічих статевих органів і ціна визначаються індивідуально, під час індивідуальних консультацій.

Операції в клініках Львова

Будь-яке хірургічне втручання несе певні ризики. Пацієнту потрібно бути готовим до того, що після процедури деякий час можливі больові відчуття, але зазвичай вони проходять за 1-2 тижні. До можливих ускладнень після операції відносяться нагноєння, розвиток запальних процесів і навіть втрата чутливості статевого органу. Щоб такого не сталося, важливо ретельно підходити до вибору хірурга. Перед тим як довіритися фахівцеві, переконайтеся в його компетенції – це допоможуть зробити відгуки реальних пацієнтів.

У Львові пластичні операції проводить Грицевич Назар Романович – лікар та фахівець з багаторічним практичним досвідом. Кожному пацієнту гарантуються увага та конфіденційність. Співпраця починається з особистої бесіди, яка допомагає зрозуміти справжні причини звернення за медичною допомогою. У кожному випадку проводиться детальне обстеження пацієнта, визначається можливість і доцільність майбутньої операції – щоб отриманий результат повністю збігався з вашими очікуваннями.

Відновлення після операцій

Тривалість і особливості реабілітаційного періоду після різних хірургічних операцій трохи відрізняються. Наприклад, на відновлення після герніопластики (видалення грижі) зазвичай йде не більше 3 тижнів, а пацієнтам після фаллопротезування знадобиться до півтора місяця. Під час реабілітації чоловікам рекомендована тимчасова відмова від статевих актів і фізичних навантажень, а в деяких випадках додатково показано застосування спеціальних пристроїв, наприклад, таких як стретчер (його потрібно носити щодня по кілька годин після операції по збільшенню члена).

Зв'яжіться з лікарем по номеру телефону або форму запису на сайті, щоб отримати детальну консультацію і записатися на прийом.

© 2021 Усі права захищені