Спеціалізація

лікар-стоматолог вищої категорії

Освіта

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького


 Бабич Тарас Вікторович

Лікар-стоматолог. Вища категорія. Спеціалізація – ортопедія.

Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького.

Тарас Вікторович є власником мережі стоматологічних клінік "Пародент", які приймають пацієнтів не лише у м. Львів, але й в США (Фінікс) та Канаді (Торонто).

Пацієнти, які потрапили в клініку вперше, будуть приємно вражені дбайливим ставленням до себе. Персональний підхід дозволяє розробити індивідуальний план лікування, в якому беруть участь стоматологи всіх спеціалізацій. Поряд із лікуванням патології пародонту, спеціалісти клініки надають висококваліфіковану допомогу і в інших галузях стоматології, дбаючи не лише про функцію, але й про естетику зубо-щелепової системи, – зокрема це лікування карієсу та його ускладнень, косметичні реставрації.

Високоестетичні реставрації зубів проводяться як з використанням фотополімерів, так із виготовленням керамічних вінірів. Ендодонтичне лікування здійснюється за допомогою ендомікроскопа та пломбуванням кореневих каналів розігрітою гутаперчею за допомогою системи "Бі" та Обтури-3, що дозволяє більш якісно запломбувати канали та мікроканальці. Ендомікроскоп дає можливість знайти додаткові кореневі канали, а в поєднанні з п'єзоскейлером розпломбувати важкопрохідні канали або видалити з каналів зламаний інструментарій і таким чином врятувати безнадійні зуби.

Клініка обладнана німецькою апаратурою фірми "Siemens Sirona". Рентгенографія проводиться за допомогою цифрового онтопантомографа, візіографа та класичного рентген-апарата, які дають мінімальне променеве навантаження.

Однією з новинок є проведення томографії, що дає можливість побачити зуб у 3D-зображенні. Внашій клініці використовується лазер, що дозволяє проводити операція як на твердих, так і на м'яких тканинах, що є безкровним та не потребує використання знеболення.

Клініка спеціалізується на захворюваннях пародонту. Команда лікарів-професіоналів забезпечує комплексне лікування захворювань пародонту під керівництвом кандидата медичних наук, голови львівського осередку Асоціації лікарів-пародонтологів України Дерейко Людмили Василівни, чия 40-річна діяльність присвячена питанням патологій пародонту. Для лікування використуваються інновації в пародонтології – система "Вектор", лазеротерапія та озонотерапія. Використання остеопластичних матеріалів та методу скерованої регенерації тканин дає можливість стимулювати регенерацію власної кісткової тканини. Найсучасній метод відновлення зубних рядів – дентальна імплантація, яка застосовується і в нашій клініці. Ми пропонуємо своїм пацієнтам імплантати провідних світових виробників. У кілініці виготовляються усі найновіші ортопедичні конструкції.

Проводиться лікування дітей з допомогою озонотерапії. У неконтактних дітей, дітей з лабільною психікою, ДЦП, аутизму з допомогою анестезіолога застосовується метод седації – стан гіпнотичного сну, під час якого проводиться лікування ротової порожнини. Професійне відбілювання зубів проводиться з допомогою системи “Bayond”.

Адреси клінік "Пародент" у Львові:

м. Львів, вул. Глибока, 4

м. Львів, вул. Личаківська,52

м. Львів, вул. Чайковського, 29

Замовити консультацію

  • м. Львів, вулиця Довга, 56

© 2023 Усі права захищені

Дзвонити