Спеціалізація

судинний хірург

Освіта

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького


Кіхтяк Тарас Андрійович, судинний хірург

 • Член Асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України;

 • Член Світової Федерації Українських Лікарських Товариств;

 • Член Європейської Асоціації Судинних Хірургів (The European Society for Vascular Surgery).

Лікар спеціалізується на судинної хірургії, проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань вен, розривів судин. Проводить прийом пацієнтів з варикозним розширенням вен і венозною недостатністю. Лікує трофічні розлади, флебіт та тромбофлебіт, флеботромбоз. Проводить склеротерапію, видаляє зірочки на ногах. За його участі в рік проводиться понад 300 операційних втручань.

Медичну освіту здобув у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького – диплом з відзнакою.

Курси та сертифікації:

 • Практика на базі Краківського спеціалізованого шпиталю імені Івана Павла ІІ, відділення клінічної хірургії серця, судин і трансплантології (Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawla II, oddzial kliniczny chirurgii serca, naczyn i transplantologii);

 • Курс лекцій проф. Франсуа Уля (Франція) на тему "Клінічна 3D анатомія венозної системи нижніх кінцівок. Діагностичні можливості ХХІ століття", США (United States Army Medicak Research Institute of Infectious Diseases).

 • Курс навчання за темою "Good Clinical Practice Education" (Навчання із забезпечення доброї клінічної практики);

 • ХХІ з'їзд хірургів України, ІІ з'їзд судинних та ендоваскулярних хірургів України (Львів, Україна);

 • ІІІ з'їзд судинних хірургів і ангіологів України (Донецьк, Україна);

 • ХІІІ Когрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (Львів, Україна);

 • Перша всеукраїнська конференція з флебології із міжнародною участю (Яремче, Україна);

 • Medical Business Forum Міжнародного Благодійного Фонду за участю екс-міністра охорони здоров’я п. О.Квіташвілі та багатьох інших провідних спеціалістів з питань медицини (Київ, Україна).

Кіхтяк Тарас Андрійович, брав участь у роботі таких заходів: спікер-форум для регіонів Європи, Канади, Азії, Африки (Анталія, Туреччина), ХХІ з’їзд хірургів України, ІІ з’їзд судинних та ендоваскулярних хірургів України (Львів, Україна), ІІІ з’їзд судинних хірургів і ангіологів України (Донецьк, Україна), ХІІІ Когрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (Львів, Україна), Перша всеукраїнська конференція з флебології із міжнародною участю (Яремче, Україна), Medical Business Forum Міжнародного Благодійного Фонду за участю екс-міністра охорони здоров’я п. О.Квіташвілі та багатьох інших провідних спеціалістів з питань медицини (Київ, Україна). Учасник різноманітних науково-практичних конференцій з міжнародною участю в Україні та закордоном, автор понад 20 наукових праць.

 

Замовити консультацію

© 2020 Усі права захищені