Спеціалізація

Професор, хірург вищої категорії

Освіта

Хірург вищої категорії. Доктор медичних наук


Освіта та кваліфікація

У 1982 році закінчив факультет підготовки лікарів Військово-медичної академії імені С. М. Кірова в Санкт-Петербурзі. З 1982 по 1986 рік – служба в Збройних силах на посаді військового лікаря.

У 1986–1989 роках – навчання в ад’юнктурі з хірургії Військово-медичної академії імені С. М. Кірова (Санкт-Петербург) і робота над дисертацією, присвяченої пластичній хірургії, на тему "Передпліччя як донорська область для аутопластики складними шкірними клаптями на судинній ніжці", захищеної в 1989 році.

У 2012 році захистив дисертацію доктора медичних наук за спеціальністю "хірургія" "Профілактика та лікування ускладнень при естетичної збільшувальній мамопластиці".

Досвід роботи

З 1989 по 1993 рік – викладач кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією Військово-медичної академії імені С. М. Кірова (Санкт-Петербург).

З 1994 по 1999 рік – доцент кафедри військової хірургії Української військово-медичної академії (Київ).

З 1994 по 2001 рік – директор міського центру пластичної мікрохірургії й хірургії кисті Київської міської клінічної лікарні № 3.

З 2001 по теперішній час – директор приватної клініки "Київський міський центр пластичної мікрохірургії та естетичної медицини".

З 1 вересня 2007 року по даний час – професор кафедри комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (Київ).

Підвищення кваліфікації

У жовтні 1995 року – інтенсивні курси з естетичної пластичної хірургії обличчя й пластичної та реконструктивної хірургії грудей (Москва).

У травні 2006 року – дев’ятий інтенсивний курс із пластичної та реконструктивної хірургії (Москва).

У вересні 2006 року – участь у міжнародному семінарі "Сучасні методики редукції та протезування жіночих грудей" (Київ).

У лютому 1996 року – семінар із пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії (Москва).

У вересні 1996 року – 3-й Міжнародний конгрес з естетичної хірургії (Москва).

У грудні 1996 року – курси з біорозмірної збільшувальної мамопластики імплантатами "Мак Ган" (Москва).

У грудні 1996 року – теоретичний семінар "Загальні питання естетичної та реконструктивної хірургії молочних залоз" (Москва).

У 1998 році – підвищення кваліфікації із судинної хірургії в Київській академії післядипломної освіти.

У 1998 році – стажування з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії в Providenсе Healthcare Network (Waco, Техас, США).

У 2000 році – спеціалізація з хірургічної стоматології в Київській академії післядипломної освіти.

У лютому 2001 року – участь у другому Міжнародному конгресі з пластичної, реконструктивної й естетичної хірургії (Москва).

У 2001 році – стажування з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії в клініках Денвера (Колорадо, США).

У лютому 2002 року – участь у третьому Міжнародному конгресі з пластичної, реконструктивної й естетичної хірургії (Москва).

У 2002 році – підвищення кваліфікації за навчальним циклом "Пластична хірургія обличчя" у Київській академії післядипломної освіти.

У квітні 2002 року – курси й майстер-клас із ринопластики (Київ).

У червні 2003 року – участь у третьому Міжнародному конгресі з пластичної, реконструктивної й естетичної хірургії (Ярославль).

У 2006 році – тематичне удосконалення за навчальним циклом "Основи пластичної хірургії" у Київській медичній академії післядипломної освіти.

У лютому 2007 року – участь у VI Міжнародному симпозіумі з естетичної медицини (Москва).

У серпні 2007 року – участь у тренінг-курсі й Відкритому форумі з естетичної й пластичної хірургії "Використання силіконових імплантатів і інноваційних технологій у естетичній пластичній хірургії" (Єреван).

У серпні 2007 року – курси з біорозмірної збільшувальної мамопластики із збільшення грудей з використанням системи "Матриця "Аллерган" (Єреван).

У лютому 2008 року – участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній Міжнародній конференції "Профілактика ускладнень у пластичній і реконструктивній хірургії" (Київ).

У жовтні 2008 року – участь у ІІІ З'їзді ВАПРЕХ "Актуальні питання пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії" (Київ).

У лютому 2010 року – участь у четвертій Міжнародній науково-практичній конференції "Проблемні ситуації в пластичній і реконструктивній хірургії" (Київ).

У червні 2010 року – участь у ХХІІ З'їзді хірургів України (Вінниця).

У грудні 2010 року – участь у другому (VІІ) З'їзді Російського товариства пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (Москва).

У грудні 2011 року – участь у ХІ Щорічній Міжнародній науково-практичній конференції "Рани, ранова інфекція, пластика й електрозварювання живих тканин" (Київ).

У грудні 2012 року – участь у ІІ Національному конгресі "Пластична хірургія" (Москва).

У квітні 2012 року – ПАЦ за фахом "хірургія" у НМАПО ім. П. Л. Шупика.

26 червня 2012 року – атестація на вищу категорію за спеціальністю "хірургія" у атестаційній комісії МОЗ України.

У вересні 2013 року – участь у науково-практичній програмі "Осінній клуб" (Прованс, Франція).

У листопаді 2013 року – участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю "Актуальні питання хірургії" (Київ).

У червні 2014 року – участь у курсі "Естетична збільшувальна мамопластика" (Бельгія, Брюссель).

У листопаді 2014 року – участь у ХIV Щорічній Міжнародній науково-практичній конференції "Хірургія поранень. Невідкладна та планова хірургія, застосування електрозварювання живих тканин" (Київ).

У жовтні 2014 року – участь у роботі IV З'їзду Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів "Актуальні питання пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії" (Київ).

У березні 2015 року – участь у майстер-класі "Використання імплантантів з мікрополіуретановим покриттям при ендопротезуванні жіночих грудей. Ліпофілінг у пластичній хірургії грудей" (Київ).

У травні 2015 року – участь у Міжнародній конференції "Актуальні питання сучасної пластичної хірургії, естетичної медицини та дерматології" (Одеса).

У жовтні 2015 року – участь у роботі XXIII З'їзду хірургів України (Київ).

У 2015 році – ТУ "Пластична хірургія тіла" у НМАПО ім. П. Л. Шупика.

У грудні 2015 року – участь у майстер-класі "Використання імплантантів Microthane при ендопротезуванні жіночих грудей" (Київ).

У лютому 2016 року – участь у майстер-класі "Реконструкція молочних залоз. Корекція птозу верхніх повік" (Львів).

У травні 2016 року – участь у VVP ISAPS "Інноваційні технології хірургічного та нехірургічного омолодження обличчя" (Київ).

У вересні 2016 року – участь у програмі візиту професора ISAPS (VPP ІІ) Оскара Раміреза "Сучасні технології ендоскопічного й малоінвазивного омолодження обличчя. Риносептопластика" (Київ).

У грудні 2016 року – участь у другому міжнародному майстер-класі за участю Клауса Екснера й Бянки Екснер "Хірургічна корекція мікротія й вродженого птозу верхніх повік" (Львів).

У травні 2017 року – участь у Міжнародній конференції "Регенеративні технології в сучасній медицині" (Одеса).

У червні 2017 року – участь у Міжнародному симпозіумі "Трансплантація й регенеративна медицина" (Київ).

У липні 2017 року – участь у міжнародному майстер-класі за участю Костянтина Стана "Хірургія молочних залоз і обличчя" (Чернівці).

У вересні 2017 року – участь у міжнародному майстер-класі за участю Маріо Пелле Чераволо "Естетична хірургія грудей і обличчя: секрети удосконалення" (Київ).

У жовтні 2017 року – участь у Міжнародному форумі "Мадридський курс щодо вдосконалення грудей" (Мадрид).

У листопаді 2017 року – участь у ХVII Щорічній Міжнародній науково-практичній конференції "Клініко-технологічні виклики в етапній і реконструктивній хірургії. Вогнепальні й побутові рани, електрозварювання й з'єднання живих тканин, діабетична стопа" (Київ).

У березні 2018 року – участь у II Євразійському конгресі з пластичної хірургії (Алмати).

У червні 2018 року – участь у Міжнародному конгресі Medical Aestetic Synergy Congress (MASC) (Київ).

У червні 2018 року – участь у майстер-класі New era of breast reshaping (Київ). У вересні 2018 року – участь у роботі XXIV З'їзду хірургів України (Київ).

У листопаді 2018 року – участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю "Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика – століття лідерства в медичній і фармацевтичній освіті й науці" (Київ).

У листопаді 2018 року – участь у ХVIII Щорічній Міжнародній науково-практичній конференції "Клініко-технологічні виклики в етапній і реконструктивній хірургії. Вогнепальні й побутові рани, електрозварювання й з'днання живих тканин, діабетична стопа" (Київ). 2019 рік – доповідач науково-практичної конференції "Комбустіологія та реконструктивно-відновлювана хірургія" (Київ).

2019 рік – міжнародний конгрес "Medical aesthetic synergy congress" (Київ).

2019 рік – BEAUTY THROUGH SCIENCE INTERNATIONAL AESTHETIC MEDECINE CONGRESS (Stockholm).

2019 рік – доповідач П'ятий з'їзд ВАПРЕХ "Актуальні питання пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії" (Київ).

Замовити консультацію

  • м. Львів, вулиця Довга, 56

© 2024 Усі права захищені

Дзвонити