Нитковий ліфтинг (ниткове армування, тредліфтинг) ‒ процедура естетичної корекції, яка поєднує в собі переваги косметології та пластичної хірургії. Ниткове армування дає змогу отримати бажаний та тривалий ефект омолодження без застосування скальпеля, а отже, без довгого періоду реабілітації та можливих травматичних ускладнень. Більше того, нитковий ліфтинг визнаний провідними спеціалістами світу гідною альтернативою скальпелю пластичного хірурга.

Нитковий ліфтинг як метод омолодження обличчя та тіла був створений та запатентований у 1996 році пластичним хірургом Марленом Суламанідзе, а розроблені ним коректуючі нитки стали відомими під брендом "Aptos". На сьогодні існує 5 видів коректуючих ниток та понад 50 методів їх встановлення.

Залежно від завдання, поставленого пацієнтом, для корекції використовують нитки двох типів: що розсмоктуються та що не розсмоктуються. Нитки, що не розсмоктуються, виготовляються із поліпропілену ‒ хірургічного шовного матеріалу, який застосовується у медицині для зашивання ран. Нитки, що розсмоктуються, виготовлені із капролактону, модернізована формула якого включає L-молочну кислоту. Ця ксилота стимулює вироблення колагену, що й забезпечує шкірі пружність та привабливий зовнішній вигляд. Варто зазначити, що ефективність даної методики полягає також у її спеціалізації: для кожної частини обличчя та тіла існують спеціальні, "свої" нитки.

Підтяжка обличчя мезонитками Aptos, Львів

Унікальність технології "Aptos" полягає у формі ниток та методах їх установки. Вживлення ниток здійснюється за допомогою спеціальної голки або ж канюлі та відбувається на глибині не більше 3-5 мм, що виключає можливість травмування нервових закінчень. Нитки вводяться через точкові проколи в шкірі та завдяки мікровиступам міцно кріпляться у м’яких тканинах. Оскільки втручання в тканини є мінімальним, пацієнт володіє повною свободою та природністю міміки. Дана процедура є малотравматична та підходить пацієнтам різної вікової категорії. Процедура триває близько 15-30 хв, а перші зміни помітні відразу після закінчення процедури. Результат стає ще більш помітним після закінчення реабілітаційного періоду (7-18 днів).

Aptos Nano ‒ делікатна корекція для делікатних зон, яка дозволяє розгладити будь-яку зморшку за допомогою ультратонкої нитки з матеріалу, що розсмоктуюється. Простота даного методу забезпечує пацієнту бажаний естетичний результат відразу та знімає потребу реабілітації. Підходить людям будь-якого віку.

Зони корекції: опущені кутики губ або "зморшки печалі", міжбрівні складки, міжбрівні зморшки, "гусячі лапки", зморшки над верхньою губою, зморшки на лобі, зона верхньої та нижньої повіки, зморшки біля вуха, шия, збільшення губ, зона декольте, кисті рук.

 

Aptos Excellence революційний малотравматичний метод армування м’яких тканин з легким ефектом ліфтингу. Травматизм даної процедури мінімальний, адже введення ниток потребує лише одного проколювання шкіри, а їх установка в зоні корекції здійснюється за допомогою канюлі з тупим кінцем, яка розсовує тканини, не пошкоджуючи їх.

Зони корекції: зона брів, зона щік та вилиць, "брилі", опущені кутики губ або "зморшки печалі", підборіддя, шия, внутрішня поверхня рук, груди. Даний метод рекомендований пацієнтам після 30-ти років при появі перших ознак вікових змін.

 

Aptos Light Lift ліфтинг та моделювання. При даному методі використовуються нитки, що розсмоктуються. Це й дає можливість здійснювати ліфтинг та моделювання ‒ переміщувати м’які тканини в естетично більш вигідне місце.

Зони корекції: зона брів, зона щік та вилиць, опущені кутики губ або "зморшки печалі", "брилі", підборіддя, шия. Біонитки, що розсмоктуються, також застосовуються при легких та помірних ознаках в’ялості шкіри або вираженому потоншенні та провисанні м’яких тканин. Aptos Light Lift рекомендовано пацієнтам після 35 років при наявності перших ознак вікових змін.

 

Aptos Surgical малоінвазивний ліфтинг. Метод, який полягає у застосуванні ниток з матеріалу, що не розсмоктуюється, та є альтернативою класичним пластичним операціям з підтяжки обличчя. Технології Aptos Surgical дозволяють проводити ліфтинг м'яких тканин з їх переміщенням, моделювати риси обличчя і коригувати контури тіла. Метод допускає застосування розрізів до 5 мм.

Зони корекції: зона брів, зона щік та вилиць, "брилі", опущені кутики губ або "зморшки печалі", підборіддя, шия, внутрішня поверхня рук, груди. Aptos Surgical рекомендується при яскраво виражених ознаках вікових змін.

 
Запис на консультацію

ВАЖЛИВО! Лікар особисто відповідає на усі звернення. Просимо поставитись з розумінням, якщо він не відповість одразу, оскільки може бути на операції чи консультації. Зазвичай лікар зв`яжеться з Вами протягом доби.

Сертифіковані лікарі Aptos, Львів

сертифіковані лікарі Aptos Львів

На даний момент Назар Грицевич є одним із сертифікованих лікарів по методиці тредліфтингу (APTOS) в Україні. 

Якщо Вас зацікавила дана методика нехірургічної корекції обличчя та тіла, запишіться на консультацію за телефоном +38 (097) 0-999-000 (також можете відправити повідомлення у Viber, WhatsApp, Telegram) 

Для того, щоб зекономити Ваш час, можна домовитись про попередню консультацію онлайн. 

 

 
Записатись на консультацію

Сертифікати


  • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

  • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

  • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2021 Усі права захищені

Дзвонити