Серед ін'єкційних методик як цілком безпечна для здоров'я і така, що дає хороший стійкий результ, зарекомендувала себе процедура під назвою "контурна пластика губ". Вона полягає у введенні в шкіру губ спеціальних препаратів (філерів) на основі гіалуронової кислоти. 

Збільшення губ гіалуроновою кислотою

Гіалуронова кислота – несульфатований глікозаміноглікан, що входить до складу сполучної, епітеліальної і нервової тканин. Вперше була виявлена в скловидному тілі в 1934 році К. Мейером (K. Meyer) і Дж. Палмером (J. W. Palmer). На тіло масою 70 кг в середньому на неї припадає 15 грам, а третина її запасу в тілі щодня оновлюється. Кислота, що міститься в ін'єкційних препаратах, нетваринного походження, що гарантує абсолютну відсутність реакції відторгнення чи алергії. 

Контурна пластика губ у Львові

Збільшення губ гіалуроновою кислотою дає можливість зробити Ваші губки більш округлими, зволоженими, збільшити їхній розмір, зробити їх форму більш виразною. Під шкіру вводиться дуже незначна молекулярна маса препарату, що дозволяє йому зберігати своє розміщення у точно визначеному місці, куди він і був введений. Результатом ін'єкції є притягання та утримання навколо місця введення додаткової кількості вологи, що робить шкіру губ особливо привабливою.

Контурна пластика губ у Львові

Своїм пацієнтам я пропоную тільки сертифіковані якісні препарати, результат від яких може зберігатися до 1,5 року. Однак препарати через деякий час розсмоктуються організмом, тому процедуру потрібно періодично повторювати. Тривалість процедури збільшення губ гіалуроновою кислотою – 20-30 хвилин, і вона повністю безпечна для вашого здоров’я. 

Також губи можна відкорегувати nano-ліпофілінгом (введення власного мікрожиру)

Якщо Ви хочете покращити форму та естетичний вигляд своїх губ, то звертайтесь за номером, який вказаний на сайті, або запишіться на консультацію через будь-яку форму зворотнього зв'язку. 

Записатись на консультацію

Сертифікати


  • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

  • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

  • м. Львів, вул. Снопківська, 18