Серед ін'єкційних методик як цілком безпечна для здоров'я і така, що дає хороший стійкий результ, зарекомендувала себе процедура під назвою "контурна пластика губ". Вона полягає у введенні в товщу губ спеціальних препаратів (філерів) на основі гіалуронової кислоти. 

Збільшення губ гіалуроновою кислотою у Львові – це швидкий та простий спосіб вдосконалити зовнішній вигляд і наблизитися до ідеалу вашої зовнішності.

Збільшення губ гіалуроновою кислотою

Контурна пластика губ у Львові

Гіалуронова кислота – несульфатований глікозаміноглікан, що входить до складу сполучної, епітеліальної і нервової тканин. Вперше була виявлена в скловидному тілі в 1934 році К. Мейером (K. Meyer) і Дж. Палмером (J. W. Palmer). На тіло масою 70 кг в середньому на неї припадає 15 грам, а третина її запасу в тілі щодня оновлюється. Кислота, що міститься в  ін'єкційних препаратах, нетваринного походження, що гарантує абсолютну відсутність реакції відторгнення чи алергії. 

Збільшення губ гіалуроновою кислотою дає можливість зробити Ваші губки більш округлими, зволоженими, збільшити їхній розмір, зробити їх форму більш виразною. Під шкіру вводиться дуже незначна молекулярна маса препарату, що дозволяє йому зберігати своє розміщення у точно визначеному місці, куди він і був введений. Результатом ін'єкції є притягання та утримання навколо місця введення додаткової кількості вологи, що робить шкіру губ особливо привабливою. Залежно від цілей препарат на основі гіалуронової кислоти має різну щільність.

Контурна пластика губ у Львові та її ефективність

Контурну пластику губ у м. Львів можна робити не тільки для корекції форми, а й оздоровлення та омолодження шкіри обличчя у ділянці губ. Ця процедура допоможе, якщо ви бажаєте:

 • зробити пухкішими та привабливішими губи, що актуально для власниць тонких губ, позбавлених об’єму;
 • надати губам симетричної форми;
 • відкоригувати звисаючу губу, розмитий контур і опущені куточки рота;
 • усунути дрібні зморшки і зробити менш помітними вікові зміни на ділянці біля губ;
 • прибрати рубці, шрами на губах.

Процедура корекції форми губ користується великою популярністю: ціна її відносно невелика, і всього за півгодини можна помітно освіжити вигляд та обличчя, зробити зовнішність більш яскравою і привабливою.

Підготовка до процедури збільшення губ

Щоб досягти найкращого ефекту, пацієнту рекомендується не вживати алкоголь і препарати-антикоагулянти протягом трьох діб перед корекцією. Безпосередньо перед процедурою здійснюється місцеве знеболення, після чого ін'єкційно вводиться препарат на основі гіалуронової кислоти.

У перші 2-3 дні може спостерігатися набряк, але протягом тижня він проходить. Можлива поява синців. На тиждень після корекції варто відмовитися від відвідування басейну, лазні, сауни, купання у відкритих водоймах, виключити фізичні навантаження.

Після першої корекції, за умови якісного препарату і професійного введення, ефект тримається 1-1,5 року. Щоб подовжити його, не варто захоплюватися тепловими процедурами – лазнями, саунами, соляріями.

Протипоказання для контурної пластики губ

Незважаючи на використання натурального компонента і безпеку контурної пластики губ, у неї є перелік протипоказань:

 • герпес в активній стадії;
 • цукровий діабет;
 • автоімунні захворювання сполучних тканин;
 • порушення згортання крові;
 • запальний процес у зоні ін'єкцій;
 • алергічна реакція на який-небудь із компонентів препарату;
 • вагітність і період лактації.

Не рекомендується проводити ін'єкції під час місячних – у цей період зростає імовірність появи синців.

Безпечне та ефективне збільшення губ у Львові

Процедура корекції губ вважається простою і виконується у більшості клінік пластичної хірургії та косметологічних кабінетах. Але форма, контури і вигляд губ після процедури залежать від професіоналізму лікаря, який виконує корекцію, а також відповідності вибраного препарату естетичним цілям клієнта. Тому, якщо вас цікавить збільшення губ у м. Львів, звертайтеся виключно до досвідчених фахівців, у яких є не тільки сертифікати, а й відгуки задоволених клієнтів, фото результатів робіт.

Майте на увазі, що хороший лікар обов’язково проконсультує вас перед процедурою та порадить, губи якого розміру та форми найбільш гармонійно виглядатимуть на вашому обличчі. 

Своїм пацієнтам я пропоную тільки сертифіковані якісні препарати, результат від яких може зберігатися до 1,5 року. Однак препарати через деякий час розсмоктуються організмом, тому процедуру потрібно періодично повторювати. Тривалість процедури збільшення губ гіалуроновою кислотою – 20-30 хвилин, і вона повністю безпечна для вашого здоров’я. 

Також губи можна відкорегувати nano-ліпофілінгом (введення власного мікрожиру)

Якщо Ви хочете покращити форму та естетичний вигляд своїх губ, то звертайтесь за номером, який вказаний на сайті, або запишіться на консультацію через будь-яку форму зворотнього зв'язку. 

Записатись на консультацію

Сертифікати


 • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

 • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

 • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2019 Усі права захищені