Бажаєте освіжити обличчя, зменшити зморшки та рубці, надати шкірі пружного, здорового вигляду? Плазмоліфтинг – це безопераційне омолодження, безпечна та ефективна процедура, яку професійно зроблю для Вас я – пластичний хірург Назар Грицевич у м. Львів.

Принцип дії плазмоліфтингу

Плазмоліфтинг є прогресивною методикою омолодження шкіри за допомогою плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами, – "platelent rich plasma" (PRP). Технологія дає змогу проводити омолоджуючі процедури на обличчі та тулубі. Метод PRP успішно застосовується в європейських та американських клінічних центрах естетичної медицини.

З віком у людини сповільнюється клітинний метаболізм, що в решті-решт призводить до старіння шкіри. Плазма крові містить необхідні компоненти для підтримки життєвого балансу в клітинах організму. Тромбоцити крові містять молекули-регулятори, що забезпечують регенерацію тканинних структур у разі їх пошкодження і зниження життєвого потенціалу.
При введенні в шкіру плазми, збагаченої тромбоцитами, клітини-фібробласти, що локалізовані в глибокому дермальному шарі, активізують свою функцію, продукуючи еластин і колаген. Це забезпечує відновлення еластичності та пружності шкіри. Принцип методики PRP полягає в активізації власних механізмів регенерації при стимуляції аутоплазмою. Застосування цієї лікувальної процедури має виражений ефект омолодження, який нерідко перевершує за результатами інші методи відновлення:

 • уповільнюється процес старіння шкіри;
 • колір шкіри покращується, стає рівномірним, підвищується її пружність;
 • зменшуються або зникають зморшки, «синці» під очима;
 • покращується контур обличчя.

Популярність цієї методики в косметології зумовлюється двома факторами:

 1. її безпечністю – за рахунок введення плазми власної крові пацієнта виключена небезпека зараження або відторгнення препарату;
 2. високою ефективністю – результати помітні вже після першої процедури!

Показання та протипоказання до PRP терапії

Пластичні хірурги рекомендують PRP-терапію  за наявності таких проблем зі шкірою:

 • зморшки, зниження тонусу, втрата пружності, інші вікові зміни;
 • сухість, лущіння; вугрові висипання (акне) та сліди від них;
 • рубці та розтяжки;
 • реабілітація після хімічного або лазерного пілінгу, потужного ультразвукового опромінення.

Плазмоліфтинг також застосовується для лікування алопеції. Плазмоконцентрат, введений у волосяну частину шкіри голови, підсилює метаболізм клітин, покращує кровопостачання волосяних фолікулів. Фактори росту, що містяться в препараті, потенціюють "сплячі" волосяні цибулини. Ефект процедури може бути помітний вже на третій-четвертий день після початку терапії.

Але PRP-терапія має перелік протипоказань, серед яких:

 • вагітність та період лактації;
 • онкологія;
 • аутоімунні захворювання;
 • хвороби крові;
 • епілепсія;
 • цукровий діабет;
 • запальні захворіння, що супроводжуються підвищенням температури тіла;
 • захворювання шкіри в місці ін’єкцій;
 • схильність до утворювання колоїдних рубців.

Особливості процедури плазмоліфтингу у Львові

Процедура триває до однієї години, курс лікування становить близько 4-10 сеансів з інтервалом 7-10 днів. Перед проведенням плазмоліфтингу у пацієнта беруть кров з вени (не більше 100 мл) і на спеціальній центрифузі відділяють еритроцити від збагаченої тромбоцитами плазми, яка потім і використовується для ін’єкційного введення. Ціна послуги залежить від клініки та ділянки тіла, для якої проводитиметься процедура.

Для досягнення найбільшої ефективності та запобігання можливим негативним наслідкам за кілька днів до процедури потрібно виключити прийом алкоголю та антикоагулянтів. Після плазмоліфтингу також варто дотримуватись кількох нескладних рекомендацій:

 1. 2-3 доби не відвідувати басейн, сауну, лазню, не купатися у відкритих водоймах;
 2. 2-3 доби уникати фізичних навантажень;
 3. 1-1,5 тижня не робити чистку обличчя.

Процедура плазмоліфтинга підвищує пружність шкіри, розгладжує неглибокі зморшки і складки, поліпшує колір обличчя, відновлює зволоженість шкіри. При цьому результат може зберігатися протягом 1-1,5 років.
У поєднанні з фракційним лазерним шліфуванням, редермалізацією, біоревіталізацією і мезотерапією метод PRP має ще більшу ефективність і тривалість омолоджувальної дії.

Безопераційне омолодження у Львові

Будь-які ін’єкції – це втручання в організм, яке потребує відповідних умов та навичок. Не варто ризикувати красою та здоров'ям, довіряючи проведення PRP-терапії тому, хто назве найнижчу ціну. Звертайтеся виключно до професіоналів!

Я, пластичний хірург Грицевич Назар Романович, належу до династії лікарів. Кандидат медичних наук, проходив стажування у багатьох клініках і маю схвальні відгуки від задоволених клієнтів. Пропонує своїм пацієнтам оцінити переваги використання PRP замість ліпофілінгу: проводжу плазмоліфтинг у Львові, Києві, Тернополі, Івано-Франківську на базі кількох клінік та гарантую дотримання усіх правил безпеки, високу якість препаратів та послуг.

Записатись на консультацію

Сертифікати


 • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

 • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

 • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2019 Усі права захищені