Плазмоліфтинг є прогресивною методикою омолодження шкіри за допомогою плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами, – "platelent rich plasma" (PRP). Технологія дає змогу проводити омолоджуючі процедури на обличчі та тулубі. Метод PRP успішно застосовується в європейських та американських клінічних центрах естетичної медицини.

З віком у людини сповільнюється клітинний метаболізм, що в решті-решт призводить до старіння шкіри. Плазма крові містить необхідні компоненти для підтримки життєвого балансу в клітинах організму. Тромбоцити крові містять молекули-регулятори, що забезпечують регенерацію тканинних структур у разі їх пошкодження і зниження життєвого потенціалу.
При введенні в шкіру плазми, збагаченої тромбоцитами, клітини-фібробласти, що локалізовані в глибокому дермальному шарі, активізують свою функцію, продукуючи еластин і колаген. Це забезпечує відновлення еластичності та пружності шкіри. Принцип методики PRP полягає в активізації власних механізмів регенерації при стимуляції аутоплазмою. Застосування цієї лікувальної процедури має виражений ефект омолодження, який нерідко перевершує за результатами інші методи відновлення.

Безопераційне омолодження, Львів

Плазмоліфтинг також застосовується для лікування алопеції. Плазмоконцентрат, введений у волосяну частину шкіри голови, підсилює метаболізм клітин, покращує кровопостачання волосяних фолікулів. Фактори росту, що містяться в препараті, потенціюють "сплячі" волосяні цибулини. Ефект процедури може бути помітний вже на третій-четвертий день після початку терапії.

Процедура триває до однієї години, курс лікування становить близько 4-10 сеансів з інтервалом 7-10 днів.
Процедура плазмоліфтинга підвищує пружність шкіри, розгладжує неглибокі зморшки і складки, поліпшує колір обличчя, відновлює зволоженість шкіри. При цьому результат може зберігатися протягом 1-1,5 років.
У поєднанні з фракційним лазерним шліфуванням, редермалізацією, біоревіталізацією і мезотерапією метод PRP має ще більшу ефективність і тривалість омолоджувальної дії.

Записатись на консультацію

Сертифікати


  • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

  • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

  • м. Львів, вул. Снопківська, 18