Оставить отзыв


Отзывы


Роман (29.5.2023)
Назар Романович це професіонал своєї справи та просто дуже ввічлива і чуттєва людина.  Це той лікар, який дійсно знає як допомогти та розв'язати Вашу проблему! Однозначно рекомендую!
Олена (1.1.2022)
ДУЖЕ ВДЯЧНА ЛІКАРЮ ВІД БОГА: ЦЕ ГРИЦЕВІЧ НАЗАР РОМАНОВИЧ.... Робила підтяжку обличчя( фейсліфтінг) Вже пройшло два місяці ,результати Чудові) Дуже задоволена: ставлення лікаря до пацієнта,підхід,все під контролем..... Лікар переживає за кожного свойого пацієнта.... Така Людина ніколи Вас не залишить без консультаціі,все поясне до і після.... Тепер буду збиратися на іншу операціі до Назара Романовича(підтяжка грудей) Дякую Вам лікарю,що є Такі Прекрасні Люди,як Ви..... Які роблять чудеса)
Марічка (18.6.2022)
Взагалі дуже подякувати хочу. Дуже рада, що знайшла Вас колись) Переживала чи не буду шкодувати, та яке там! Дуже щаслива. Одяг вибирати тепер не проблемно :) і відображення в дзеркалі приваблює в мільйон разів більше ) Спасибі )
Надія, Мукачево (20.6.2022)
Щиро дякую! Я Вас завжди пам'ятаю, як тільки гляну на груди. Миру Вам і здоров'я! Золоті руки у Вас! Надіюся ще побачимося. 
Marina (20.12.2020)
Неймовірно крутий хірург. Майстер своєї справи. Чуткий та дуже людяний лікар.
Марта (14.10.2020)
Грицевич Назар Романович залишив найкращі враження про себе як людину, лікаря і найкращого спеціаліста. Я дуже задоволена результатом після блефаропластики нижніх повік. Після першої консультації в Назара Романовича я зрозуміла, що це лікар, якому можна довіритись. Назар Романович прекрасна, чуйна людина, який підтримує, жартує, приділяє час, а саме головне спеціаліст своєї справи. Я безмежно вдячна за пророблену роботу і за результат. Дякую за все!
Оля (4.10.2020)
Назаре Романовичу! Робили операцію мамі, хочу сказати вам велике дякую,ви професіонал своєї справи! задоволені результатом і раді,що попали саме до вас! Щиро дякую!!!!
Таня (1.10.2020)
Професіонал своєї справи. Враховує побажання клієнта, дає поради що потрібно зробити, щоб був якнайкращий результат!
Галина (27.9.2020)
Робила блефаропластику верхніх повік. Назар Романович – лікар від Бога. У нього дуже гармонійно поєднується професіоналізм з високоморальними людськими якостями. Я залишилась задоволеною результатом зробленої операції і від спілкування з цим чудовим доктором. Велике спасибі, Назар Романович!
Галина (27.9.2020)
Робила блефаропластику верхніх повік. Назар Романович - лікар від Бога. У нього дуже гармонійно поєднується професіоналізм з високоморальними людськими якостями. Я залишилась задоволеною результатом зробленої операції і від спілкування з цим чудовим доктором. Велике спасибі, Назар Романович!

© 2023 Все права защищены

Звонить