Залишити відгук


Відгуки


Євгенія (20.12.2019)
Приємний, адекватний і комунікабельний лікар, який чудово знає свою справу. Найголовніше, що він мені допоміг - проблема вирішена і я дуже задоволена. Дякую.
Наталія (20.12.2019)
Дякую Назару Грицевичу за чудово виконану ринопластику. Дивитися на себе в дзеркало і розуміти, що ти собі подобаєшся і щаслива - це дуже багато. Це варто усіх грошей, часу і зусиль, які можливо вкласти. Здоров'я Вам і успіху в житті. Хай Бог береже Вас і Ваші золоті руки!
Ольга (29.8.2019)
Дякую Назару Романовичу, що допоміг мені зробити ідеальну форму губ, так як я давно хотіла. Зараз у багатьох клініках і салонах пропонують різні послуги для корекції губ, але я вважаю, що краще звертатися до перевіреного спеціаліста з медичною освітою. Рекомендую.
Оксана (21.8.2019)
Мій ніс - це було те, що відштовхувало від мене людей. Великий ніс з горбинкою, який би правильний макіяж я не наносила я не могла його скрасти. Перечитавши масу форумів, я зважилася на ринопластику, і я безмежно рада, що пішла на цей крок. Зараз я люблю свій новий носик значно більше, ніж той, з яким прожила не одне десятиліття. Дякую Назару Грицевичу, що допоміг мені знову полюбити своє обличчя.

© 2019 Усі права захищені