Залишити відгук


Відгуки


Неля (25.7.2023)
Хочу подякувати лікарю який змінив моє життя. Назар Романович Ви робите чудеса, дякую Вам. Після народження дитини були сильні розриви, сексуальне життя стало ніяким, чоловік злився, а я не відчувала практично нічого. Наважилась зробити інтимну пластику і це було одне з найкращих рішень в моєму житті. З чоловіком зараз все просто прекрасно, хочеться експериментів і всього нового завдяки Вам лікарю! Ви крутий.
Міла (16.7.2023)
Назар Романович дякую Вам за все і за те що моя дитина тепер щасливо дивиться в дзеркало! Ми робили операцію на вушка, донька мала капловухість, однокласники сміялись з неї, а вона плакала і не любила себе. Тепер щаслива, вушка дуже гарно виглядають.
Катерина (12.7.2023)
Я мама двох діток, мої груди після народження стали висячі та не мали ніякого вигляду, вирішила зробити пластику, кума яка теж недавно зробила собі порадила мені хірурга до якого звернутись, і я дуже задоволена що я саме до нього попала. Я хотіла, щоб були імпланти, але під час консультації лікар порадив зробити підтяжку грудей, я подумала дивний якийсь міг би більше заробити, але вирішила довіритись і зробити так як він порадив і я навіть не могла уявити що вийдуть такі груди без імплантів. Лікар чудовий. Дякую Вам Назар Романович за поради і за те що незважаючи на вихідні мені робили перев'язки. Не переставатиму радити Вас як найкращого хірурга.
Вікторія (3.7.2023)
Мої груди після народження дитини стали обвислі і не мали гарного вигляду, я навіть коли приймала душ я не дивилась на них, про дзеркало і мови не було. Чоловік мені говорив що він мене любить і все буде добре, але бачив моє не сприйняття себе і запропонув зробити пластику, я була трохи здивована, але подумавши що це дійсно хороший варіант, почала шукати лікаря. Так сталось що першим кого я обрала з хірургів був Грицевич Назар Романович, і після нього я вирішила більше нікого не шукати. Лікар мені розказав на консультації все, він був дуже впевнений, все про що він говорив було чітко і зрозуміло. Я ще потім прийшла з чоловіком на консультацію так порадив лікар і після того ми обрали день операції. Все пройшло добре, дискомфорту після операції не було, лікар турбувався про мій стан, був уважним до всіх деталей. Дякую Назар Романович за нову мене! Я щаслива і тепер люблю свої груди як колись.
Тетяна (25.6.2023)
Мене турбував мій трішки довгий ніс і я вирішила зробити пластичну операцію. Хірурга вибирала довго, багато читала відгуків і ходила на консультації до різних хірургів, але все щось мене лякало. І тут я попала на консультацію до лікаря який мене дуже здивував, найперше коли він мене вислухав, він почав говорити про можливі ускладнення, це мене здивувало дуже але і порадувало що ось він той кому я довірю свій ніс. Назар Романович чудовий спеціаліст, те як він турбується про деталі і як він дбає про пацієнтів це щось. Результат мені сподобався.
Лілія (18.6.2023)
Давно мріяла про круглі підкачані сідниці. Довго в залі качала, але достатнього результату не отримувала. Поставила імпланти. Тепер це те, що я хотіла. Ставила анатомічні імпланти. Дуже вдячна лікарю Назару Грицевичу за уважне ставлення та успішно проведену операцію!
Олена Михайлівна (8.6.2023)
Зробила зменшення грудей у Назара Романовича і я дуже задоволена. Нарешті можу забути про біль у хребті і попрілості під грудьми.  Операція пройшла чудово,в стаціонарі навіть голову помили. А я отримала груди які хотіла. Дякую Вам Назар Романович!  
Максим (7.5.2023)
У мене після ДТП залишилися негарні червоні рубці на обличчі. Дуже радий, що прийшов до Назара Романовича. Зробив два уколи і рубці стали кращі.
Людмила (17.4.2023)
Наважилась на інтимну пластику після трьох діток. Звернулася до Назара Романовича Грицевича. Я тепер дуже щаслива! Дякую Вам дуже!. Чоловік теж тішиться, казав що треба було зробити раніше
Валентина (4.4.2023)
Дуже вдячна хірургу Назару Романовичу за проведену операцію підтяжки обличчя. Результатом задоволена на 200 відсотків. Дякую лікарю за чуйність, людяність і професійний підхід, починаючи з найпершої нашої зустрічі.
  • м. Львів, вулиця Довга, 56

© 2024 Усі права захищені

Дзвонити