Залишити відгук


Відгуки


Марта (14.10.2020)
Грицевич Назар Романович залишив найкращі враження про себе як людину, лікаря і найкращого спеціаліста. Я дуже задоволена результатом після блефаропластики нижніх повік. Після першої консультації в Назара Романовича я зрозуміла, що це лікар, якому можна довіритись. Назар Романович прекрасна, чуйна людина, який підтримує, жартує, приділяє час, а саме головне спеціаліст своєї справи. Я безмежно вдячна за пророблену роботу і за результат. Дякую за все!
Оля (4.10.2020)
Назаре Романовичу! Робили операцію мамі, хочу сказати вам велике дякую,ви професіонал своєї справи! задоволені результатом і раді,що попали саме до вас! Щиро дякую!!!!
Таня (1.10.2020)
Професіонал своєї справи. Враховує побажання клієнта, дає поради що потрібно зробити, щоб був якнайкращий результат!
Галина (27.9.2020)
Робила блефаропластику верхніх повік. Назар Романович – лікар від Бога. У нього дуже гармонійно поєднується професіоналізм з високоморальними людськими якостями. Я залишилась задоволеною результатом зробленої операції і від спілкування з цим чудовим доктором. Велике спасибі, Назар Романович!
Вікторія (24.9.2020)
Хочу поділитись відгуком про роботу лікаря Грицевича Назара Романовича після проведеної пластики грудей!! Зверталася з цим питанням до багатьох лікарів, оскільки після третьої вагітності груди втратили свій вигляд. Власне, Назар Романович - третій лікар до якого я прийшла на консультацію! Лікар уважно мене оглянув, детально розказав план дій, візуально мені все показав і дав відповідь на всі мої запитання!! Постійно був зі мною на зв‘язку, врахував всі мої нюанси і побажання! Ну дуже приємний і ввічливий! Зараз вже після операції-результат просто чудовий! Всім задоволена і буду рекомендувати друзям та знайомим! Дякую Вам за чудову роботу!
Oleksiy (12.9.2020)
Робив ліпосакцію грудей в м. Львів у клініці Корона. Проводив операцію досвідчений хірург Грицевич Назар Романович. Залишилися лише приємні, чи навіть чудові враження, як про клініку так і про лікаря. Все на вищому рівні - Чудовий, привітний персонал; Кваліфіковані медики; чиста, охайна клініка з сучасним обладнанням та чудовим стилем з затишними палатами. Грицевич Назар Романович, не лише як пересвідчився на власному тілі, чудовий хірург спеціаліст, але й прекрасна людина - добродушний, відкритий, з чудовим відношенням до клієнтів та персоналу, з прекрасним почуттям гумору, з розумінням людських потреб та повагою до їх часу. Також сподобався анестезіолог - повністю ввела мене в курс справи, провела аналізи та зібрала всі необхідні показники перед операцією, а ще підтримала морально. Я приємно вражений усім - а час провів, як на курорті якомусь. Я в захваті і безмежно вдячний усім медикам за їх бездоганну роботу.
Єва (15.7.2020)
Дуже дякую Назару Романовичу! З дитинства у нас з сестрою були невеликі проблеми з носами. І ось нарешті ми наважилися на зміни і зовсім не шкодуємо. Результат просто перевершив всі наші очікування. Ми дуже задоволені, дякуємо))
Наталя (24.8.2020)
Дякую лікарю за професійну допомогу з пластикою носа, нарешті можу дихати вільно.
Аліна (20.8.2020)
Мені б хотілося бути Вашим студентом. Стати не конкурентом, а Вашою колегою :) Я не встигла вчора сказати, Ви запізнювалися. Мені з Вами дуже повезло. Якщо б не Ви, то не знаю в чиї руки я б попала. Я довірилась Вам і нікрапельки не пожаліла. Дякую за Ваше відношення до мене. Ви найкращий лікар, якого я тільки зустрічала. І це була удача Вас зустріти. Я знаю, Вам більшість пацієнтів це говорять. Але Ви дійсно западаєте в душу. Я буду сумувати за вами) Дякую, що Ви є) :)
Вікторія (11.6.2020)
Назар, я тобі дякую за всю роботу, яку ти наді мною проробив. Я дуже задоволена результатом! І собою дуже задоволена. Дякую за твоє тепле, приємне, дружнє і уважне ставлення. Це дуже класно! Ще раз велике ДЯКУЮ! :)

© 2021 Усі права захищені