Залишити відгук


Відгуки


Марічка (18.6.2022)
Взагалі дуже подякувати хочу. Дуже рада, що знайшла Вас колись) Переживала чи не буду шкодувати, та яке там! Дуже щаслива. Одяг вибирати тепер не проблемно :) і відображення в дзеркалі приваблює в мільйон разів більше ) Спасибі )
Надія, Мукачево (20.6.2022)
Щиро дякую! Я Вас завжди пам'ятаю, як тільки гляну на груди. Миру Вам і здоров'я! Золоті руки у Вас! Надіюся ще побачимося. 
Marina (20.12.2020)
Неймовірно крутий хірург. Майстер своєї справи. Чуткий та дуже людяний лікар.
Марта (14.10.2020)
Грицевич Назар Романович залишив найкращі враження про себе як людину, лікаря і найкращого спеціаліста. Я дуже задоволена результатом після блефаропластики нижніх повік. Після першої консультації в Назара Романовича я зрозуміла, що це лікар, якому можна довіритись. Назар Романович прекрасна, чуйна людина, який підтримує, жартує, приділяє час, а саме головне спеціаліст своєї справи. Я безмежно вдячна за пророблену роботу і за результат. Дякую за все!
Оля (4.10.2020)
Назаре Романовичу! Робили операцію мамі, хочу сказати вам велике дякую,ви професіонал своєї справи! задоволені результатом і раді,що попали саме до вас! Щиро дякую!!!!
Таня (1.10.2020)
Професіонал своєї справи. Враховує побажання клієнта, дає поради що потрібно зробити, щоб був якнайкращий результат!
Галина (27.9.2020)
Робила блефаропластику верхніх повік. Назар Романович – лікар від Бога. У нього дуже гармонійно поєднується професіоналізм з високоморальними людськими якостями. Я залишилась задоволеною результатом зробленої операції і від спілкування з цим чудовим доктором. Велике спасибі, Назар Романович!
Галина (27.9.2020)
Робила блефаропластику верхніх повік. Назар Романович - лікар від Бога. У нього дуже гармонійно поєднується професіоналізм з високоморальними людськими якостями. Я залишилась задоволеною результатом зробленої операції і від спілкування з цим чудовим доктором. Велике спасибі, Назар Романович!
Марія (27.9.2020)
Дякую Назару Романовичу, за те, що він мені багато в чому допоміг, і маю надію, що і надалі допоможе.... Назар Романович, дуже добра людина,і хороший лікар, я йому дуже вдячна!!!
Вікторія (24.9.2020)
Хочу поділитись відгуком про роботу лікаря Грицевича Назара Романовича після проведеної пластики грудей!! Зверталася з цим питанням до багатьох лікарів, оскільки після третьої вагітності груди втратили свій вигляд. Власне, Назар Романович - третій лікар до якого я прийшла на консультацію! Лікар уважно мене оглянув, детально розказав план дій, візуально мені все показав і дав відповідь на всі мої запитання!! Постійно був зі мною на зв‘язку, врахував всі мої нюанси і побажання! Ну дуже приємний і ввічливий! Зараз вже після операції-результат просто чудовий! Всім задоволена і буду рекомендувати друзям та знайомим! Дякую Вам за чудову роботу!
  • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

© 2022 Усі права захищені

Дзвонити