Залишити відгук


Відгуки


Злата (16.3.2020)
Щиро вдячна пану Назару за свої нові гарні груди. Після вигодовування другої дитини вони зовсім втратили форму. Тому вирішила підтягнути груди. Звернулася у клініку, отримати консультацію. Після консультації зупинились на підтяжці грудей без імплантів. Реабілітація пройшла досить легко. Результатом задоволена.
Марія (12.2.2020)
Дуже вдячна Назару Романовичу! Він зробив груди, про які я завжди мріяла. Результатом дуже задоволена. Лікар розуміє, що саме бажає змінити пацієнт у своєму тілі, і як це повинно виглядати після операції. Рекомендую звертатися саме до Назара Грицевича!          
Христина (16.7.2019)
Дякую Назару Романовичу за якісу ліпосакцію живота. Окремо хочу подякувати за професійну та приємну консультацію, а також за поради для покращення ефекту. Рекомендую
Євгенія (9.7.2019)
Приємний, адекватний і комунікабельний лікар, який чудово знає свою справу. Найголовніше, що він мені допоміг - проблема вирішена і я дуже задоволена. Дякую. 
Наталія (5.6.2019)
Дякую Назару Грицевичу за чудово виконану ринопластику. Дивитися на себе в дзеркало і розуміти, що ти собі подобаєшся і щаслива - це дуже багато. Це варто усіх грошей, часу і зусиль, які можливо вкласти. Здоров'я Вам і успіху в житті. Хай Бог береже Вас і Ваші золоті руки!
Ольга (12.3.2019)
Дякую Назару Романовичу, що допоміг мені зробити ідеальну форму губ, так як я давно хотіла. Зараз у багатьох клініках і салонах пропонують різні послуги для корекції губ, але я вважаю, що краще звертатися до перевіреного спеціаліста з медичною освітою. Рекомендую.
Оксана (17.12.2018)
Мій ніс - це було те, що відштовхувало від мене людей. Великий ніс з горбинкою, який би правильний макіяж я не наносила я не могла його скрасти. Перечитавши масу форумів, я зважилася на ринопластику, і я безмежно рада, що пішла на цей крок. Зараз я люблю свій новий носик значно більше, ніж той, з яким прожила не одне десятиліття. Дякую Назару Грицевичу, що допоміг мені знову полюбити своє обличчя.

© 2020 Усі права захищені