м. Львів, вулиця Довга, 56
Пн-СБ: 10:00-22:00 – на зв'язку

Відгуки

Залишити відгук

Відгуки
Роксоляна (15.7.2024)
Дуже вдячна Назару Романовичу за чудовий результат після верхньої блефаропластики. Очі ще загоюються, але результат вже перевершив мої очікування. Назар Романович - професіонал своєї справи, який знає, як зробити своїх пацієнтів красивими. Завдяки його особистому підходу до пацієнтів, у мене від самого початку не було жодних сумнівів, що я буду задоволеною результатом його роботи. Усім рекомендую і надіюся, що матиму змогу знову скористатися його послугами.
Володимир (23.5.2024)
Після сильного схуднення мій живіт мав жахливий вигляд. Зайва шкіра, розтяжки… Почав сильно комплексувати. Але лікар зумів з усім цим впоратись. Назар Романович — дуже професійний фахівець. Великий йому респект! Тепер я можу впевнено роздягатися на пляжі та в спортзалі.
Анна Миколаївна (11.5.2024)
Хочу подякувати хірургу за вдалу блефаропластику. Після 35 років повіки почали нависати на очі. Це мене дуже турбувало. Адже моя робота пов’язана зі спілкуванням з людьми, а тут таке… Дуже вдячна лікарю за результат — він навіть перевершив мої сподівання! Погляд зробився відкритим, як я і хотіла. А ще кажуть, що я помолодшала. Це супер!
Оля (4.5.2024)
Це хірург, який кардинально змінив моє життя! На жаль, з віком мої груди значно обвисли, до того ж була помітна асиметрія. Навіть підібрати нормальну білизну було проблемою. Завдяки Назару Грицевичу я отримала пружні груди гарної форми. Думала, що буде складно під час реабілітації та загоєння, але все пройшло швидко, а результат вражає)) Тепер просто не відходжу від дзеркала. Дякую вам, лікарю!
Ілона (21.4.2024)
Назар Романович — класний спеціаліст, адже зміг розв’язати проблему моєї дитини, яка тягнулась роками. У моєї доньки була капловухість, і навіть зачіска не рятувала ситуацію. І в садочку, і в школі її постійно дражнили. Дитина дуже страждала. А ви зробили справжнє диво — після операції вушка моєї доньки маленькі та акуратні. Відновлення було недовгим і без ускладнень. Дитина щаслива, і я теж!
Ліна (8.4.2024)
Після народження другої дитини мої груди втратили форму і зробилися обвислими. І навіть мій чоловік останнім часом намагався на них не дивитися… Мене все це дуже пригнічувало, допоки я не вирішила виправити ситуацію операційним шляхом. Знайома порадила звернутися до Назара Грицевича — і я не помилилася, довірившись йому. Операція пройшла без ускладнень. Результатом задоволена дуже.
Оксана (1.4.2024)
Вдячна Богу за зустріч з таким хірургом, що повернув мені радість подружнього життя. Адже після двох пологів з’явились проблеми: близькість не тішила мене і, здається, мого чоловіка також. Дуже рада, що наважилась на інтимну пластику. Тепер ми переживаємо другий медовий місяць))) Я щаслива!
Катерина (26.3.2024)
Пів року тому звернулася до хірурга і зробила підтяжку обличчя. Впродовж останніх років шкіра втратила пружність, з’явилося друге підборіддя, мішки під очима збільшилися… Назар Грицевич повернув мені мою красу. Перев’язки та синці не дуже мене турбували. Я знала, для чого я все це терплю. Результатом дуже задоволена.
Микола (17.3.2024)
Одна з проблем, що заважала мені жити — хропіння, що відбувалося через значне викривлення носової перегородки. Лор мені багато разів рекомендував зробити ринопластику. Тим більше, що мій ніс з дитинства був завеликим, і я сам часто про це думав. Після довгих пошуків звернувся до Назара Грицевича. Лікар розповів все простою мовою, призначив обстеження, був дуже впевненим і водночас уважним навіть до дрібниць. Під час реабілітації болю майже не було. А головне — тепер я можу вільно дихати, більше не хроплю, а зменшення носа стало додатковим бонусом.
Яна (10.3.2024)
Зробила імплантацію грудей у Назара Романовича. Залишилася дуже задоволена. Все професійно. Ми досі спілкуємось, я їжджу на перев’язки. Шви загоюються швидко. Я в захваті від того, що бачу в дзеркалі.
Залиште заявку на консультацію
Наші контактні дані
Наше місцезнаходження
79000, Україна,
м. Львів, вулиця Довга, 56