Недостатня розвиненість внутрішньої області литкових м'язів провокує таке явище, як помилкова кривизна ніг. Специфічні фізичні навантаження не можуть гарантувати швидкого виправлення ситуації. Крім того, досягнутий ефект необхідно буде постійно підтримувати регулярними вправами. Круропластика – хороша альтернатива виснажливим тренуванням. Вона гарантує передбачуваність та стійкість результату. Зазвичай процедура проходить без ускладнень. Не відмовляйтесь від мрії про стрункі, рівні, звабливі ніжки. Запишіться на консультацію просто зараз!

Показання для круропластики

Пластичні операції з корекції контурів, обсягу гомілок і виправлення кривизни кінцівок лише набирають популярності в Україні. Показаннями до оперативного втручання є:

  • асиметрична форма гомілок;
  • викривлення (помилкове);
  • атрофія/гіпотрофія м'язів;
  • худі ноги без рельєфу.

Протипоказання

Від круропластики слід утриматися тим, хто має пухлини нижніх кінцівок, гострі інфекційні хвороби, загострення хронічних захворювань. Процедура протипоказана людям з цукровим діабетом, порушеннями згортання крові, вираженим варикозним розширенням вен.

Як виконується процедура круропластики?

Перед операцією необхідно пройти обстеження. Круроплатику роблять під загальною, місцевою або епідуральною анестезією. Триває процедура приблизно 60 хвилин і є повністю безпечною, оскільки хірург не зачіпає судин і нервів. В умовах стаціонару пацієнту потрібно буде залишатися протягом 1-2 діб. Легкі больові відчуття тривають кілька днів. До звичного способу життя можна повертатися вже через 2-3 дні. Від регулярних занять спортом доведеться утримуватися протягом 3 місяців.

Консультації Ціна грн.
1 Первинна консультація 600
2 Повторна консультація 550
Перебування в стаціонарі Ціна грн.
1 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (до 2-х год.) 300
2 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (від 2-х год. (перебування можливе з 8:00 до 20:00) 600
3 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) 2000
Операції Ціна грн.
1 Атрофія гомілки (круропластика без імплантів) 19 808
2 Атрофія гомілки (круропластика ліпофілінгом) 21 458
Запис на консультацію

ВАЖЛИВО! Лікар особисто відповідає на усі звернення. Просимо поставитись з розумінням, якщо він не відповість одразу, оскільки може бути на операції чи консультації. Зазвичай лікар зв`яжеться з Вами протягом доби.

Записатись на консультацію

Сертифікати


  • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

  • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

  • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2021 Усі права захищені

Дзвонити