Жіноча пластика з перінеопластикою

Те, що дає жінці упевненості в собі та покращить її інтимне життя. Читайте яким чином жіноча інтимна пластика з перінеопластикою дають змогу поліпшити зовнішній вигляд статевих органів.

Пластика чоловічих статевих органів

Представники сильної статі часто з великим небажанням звертаються за допомогою фахівців, не усвідомлюючи, що від більшості недоліків можна швидко й досить безпечно позбутися. Якщо вам чи вашим близьким потрібна кваліфікована допомога, зверніть увагу на послугу пластика чоловічих статевих органів у Львові.

Чи потрібна чоловікам пластична хірургія?

Традиційно вважається, що пластична хірургія потрібна лише жінкам, але сьогодні все більше чоловіків цікавляться цією галуззю медицини. Чому? Читайте у моїй новій статті про найпопулярніші пластичні операції у чоловіків. 

Допоможу по-новому побачити своє тіло

Читайте нове інтерв'ю зі мною – хірургом першої кваліфікаційної категорії, кандидатом медичних наук, членом Всеукраїнської асоціації пластичних та реконструктивних хірургів Назаром Романовичем Грицевичем від журналу "АКЦЕНТИ плюс".

Чи можна палити після ринопластики?

Ринопластика – одна з найпопулярніших пластичних операцій, суть якої полягає у корекції форми носа. Лікарі категорично не рекомендують палити до та після проведення ринопластики! Чому? Читайте у моїй статті. 

Реабілітація після блефаропластики

Блефаропластика – досить популярна косметична операція, за допомогою якої корегують форму повік, розріз очей та вигляд шкіри навколо. Період відновлення після блефаропластики досить короткий, але щоб безпроблемно досягти бажаного результату слід сумлінно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

Що потрібно враховувати до хірургічного втручання?

Корекція зовнішності за допомогою  пластичної операції – особиста справа кожного. Однак, перш ніж лягати під скальпель, потрібно врахувати низку нюансів. Читайте тут про те, що потрібно знати, перш ніж наважитись на пластику.   

Вибір імплантів грудей – справа фахівця

Тема жіночих принад – тонка і делікатна. Обговорювати аби з ким розмір і форму грудей недоречно, а от думка пластичного хірурга ніколи не буде зайвою для тих, хто шукає спосіб збільшити розмір бюсту та надати йому більш привабливих обрисів. Дізнайтеся, чому важливо правиьно вибрати імпланти для грудей.

© 2021 Усі права захищені