Корекція тубулярних грудей: особливості пластики

Тубулярні груди — аномалія, за якої молочні залози набувають витягнутої (тубусоподібної) форми. Така анатомічна особливість може спричинити психологічний та фізичний дискомфорт, розвиток комплексів та погіршення якості сексуального життя.

Корекція сосків і ареол: особливості операції

Гарні груди дарують представницям прекрасної статі додатковий привід для гордості та впевненості у собі в будь-яких ситуаціях. І навпаки — гігантські або втягнуті соски та дефекти ареол можуть негативно впливати на самооцінку.

Усе, що необхідно знати про циркулярну підтяжку грудей

Пружні симетричні груди красивої форми роблять фігуру досконалою та надають жінкам впевненості в собі. На жаль, внаслідок грудного годування, швидкої втрати ваги або природних вікових змін контури молочних залоз, пружність можуть погіршитися, а їхні об’єми — зменшитися.

Заміна грудних імплантів: показання та методики здійснення операції

Повторна маммопластика — це заміна імплантів молочних залоз у медичних або в естетичних цілях. Операція допомагає не тільки змінити розмір чи форму грудей, але й усунути ускладнення після попередньої процедури.

Видалення грудних імплантів: причини та методи проведення операції

Видалення грудних імплантатів — операція, що здійснюється для коригування форми чи розміру грудей, заміни старих силіконових ендопротезів або ж для повного їхнього усунення. Приводом для такого втручання можуть бути естетичні вподобання жінки або реальна необхідність, пов'язана зі станом її здоров'я.

Корекція асиметрії грудей

Парні органи вкрай рідко бувають повністю однаковими, тому незначна різниця в об’ємі, розмірі ареол, формі та висоті молочних залоз зустрічаються у багатьох жінок і є варіантом норми. Однак, якщо асиметрія грудей виражена достатньо сильно, це може спричинити психологічний та фізичний дискомфорт.

Пластична операція для підлітка: «за» і «проти»

За останні роки пластична хірургія значно «помолодшала». В період розвинутих технологій та інтернету формуються певні стандарти краси, й тінейджери все частіше прагнуть зробити пластичну операцію, щоб наблизитися до «ідеалу».

Як вибрати кваліфікованого пластичного хірурга: поради та рекомендації

Пластична операція — серйозне хірургічне втручання, що потребує уважної та серйозної підготовки. Головне питання, що постає перед пацієнтом, — вибір досвідченого пластичного хірурга, професіонала своєї справи. 

  • м. Львів, вулиця Довга, 56

© 2024 Усі права захищені

Дзвонити