Реабілітація після пластики грудей

Зважуючись напластику грудей, будьте готові не лише до чудових результатів, але й до певного реабілітаційного періоду, який вимагає відповідальності та дисципліни. Детальніше – у статті. 

Жіноча пластика з перінеопластикою

Те, що дає жінці упевненості в собі та покращить її інтимне життя. Читайте яким чином жіноча інтимна пластика з перінеопластикою дають змогу поліпшити зовнішній вигляд статевих органів.

Пластика чоловічих статевих органів

Представники сильної статі часто з великим небажанням звертаються за допомогою фахівців, не усвідомлюючи, що від більшості недоліків можна швидко й досить безпечно позбутися. Якщо вам чи вашим близьким потрібна кваліфікована допомога, зверніть увагу на послугу пластика чоловічих статевих органів у Львові.

Чи потрібна чоловікам пластична хірургія?

Традиційно вважається, що пластична хірургія потрібна лише жінкам, але сьогодні все більше чоловіків цікавляться цією галуззю медицини. Чому? Читайте у моїй новій статті про найпопулярніші пластичні операції у чоловіків. 

Допоможу по-новому побачити своє тіло

Читайте нове інтерв'ю зі мною – хірургом першої кваліфікаційної категорії, кандидатом медичних наук, членом Всеукраїнської асоціації пластичних та реконструктивних хірургів Назаром Романовичем Грицевичем від журналу "АКЦЕНТИ плюс".

© 2021 Усі права захищені

Дзвонити