Пластична операція для підлітка: «за» і «проти»

За останні роки пластична хірургія значно «помолодшала». В період розвинутих технологій та інтернету формуються певні стандарти краси, й тінейджери все частіше прагнуть зробити пластичну операцію, щоб наблизитися до «ідеалу».

Як вибрати кваліфікованого пластичного хірурга: поради та рекомендації

Пластична операція — серйозне хірургічне втручання, що потребує уважної та серйозної підготовки. Головне питання, що постає перед пацієнтом, — вибір досвідченого пластичного хірурга, професіонала своєї справи. 

Реабілітація після пластичної операції

Сьогодні дуже популярні пластичні операції, що дозволяють скоригувати або видалити вроджені чи набуті вади обличчя та фігури, а іноді — навіть відновити порушені функції організму. Кваліфікація та досвід хірурга, обладнання клініки — важливі складові успішного результату.

Коли потрібна мастопексія: як розпізнати обвислі груди

Якщо груди втрачають свою форму та зовнішній вигляд, вони приносять жінці фізичний та психологічний дискомфорт і можуть призвести до розвитку комплексів. Деякі жінки, соромлячись обвислих грудей, потерпають від невлаштованості особистого життя і навіть відмовляються від інтимних стосунків.

Як підготуватися до операції зі збільшення грудей

Понад пів століття тому лікарі здійснили першу операцію зі збільшення грудей. Щороку до послуг пластичних хірургів звертаються мільйони жінок, що бажають скоригувати форму грудей та збільшити їх шляхом встановлення імплантів. Чому? Читайте у статті.

  • м. Львів, вулиця Довга, 56

© 2023 Усі права захищені

Дзвонити