Реабілітація після пластики грудей

Зважуючись напластику грудей, будьте готові не лише до чудових результатів, але й до певного реабілітаційного періоду, який вимагає відповідальності та дисципліни. Детальніше – у статті. 

Жіноча пластика з перінеопластикою

Те, що дає жінці упевненості в собі та покращить її інтимне життя. Читайте яким чином жіноча інтимна пластика з перінеопластикою дають змогу поліпшити зовнішній вигляд статевих органів.

Пластика чоловічих статевих органів

Представники сильної статі часто з великим небажанням звертаються за допомогою фахівців, не усвідомлюючи, що від більшості недоліків можна швидко й досить безпечно позбутися. Якщо вам чи вашим близьким потрібна кваліфікована допомога, зверніть увагу на послугу пластика чоловічих статевих органів у Львові.

Чи потрібна чоловікам пластична хірургія?

Традиційно вважається, що пластична хірургія потрібна лише жінкам, але сьогодні все більше чоловіків цікавляться цією галуззю медицини. Чому? Читайте у моїй новій статті про найпопулярніші пластичні операції у чоловіків. 

Допоможу по-новому побачити своє тіло

Читайте нове інтерв'ю зі мною – хірургом першої кваліфікаційної категорії, кандидатом медичних наук, членом Всеукраїнської асоціації пластичних та реконструктивних хірургів Назаром Романовичем Грицевичем від журналу "АКЦЕНТИ плюс".

Чи можна палити після ринопластики?

Ринопластика – одна з найпопулярніших пластичних операцій, суть якої полягає у корекції форми носа. Лікарі категорично не рекомендують палити до та після проведення ринопластики! Чому? Читайте у моїй статті. 

Реабілітація після блефаропластики

Блефаропластика – досить популярна косметична операція, за допомогою якої корегують форму повік, розріз очей та вигляд шкіри навколо. Період відновлення після блефаропластики досить короткий, але щоб безпроблемно досягти бажаного результату слід сумлінно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

© 2021 Усі права захищені