Пластика верхніх та нижніх повік (блефаропластика) – операція зі зміни форми повік та розрізу очей. Цей вид оперативного втручання передбачає видалення надлишків шкіри та жирових гриж. Здебільшого її проводять у віці після 30 років. Проявляються ці дефекти у вигляді втрати еластичності шкіри і тонусу м'язів навколо очей. Окрім цього наслідком втрати пружності шкіри у цій ділянці може бути надмірне перебування на сонці, куріння та спадкові фактори.

Відтак за допомогою блефаропластики можна вирішити кілька дефектів на обличчі. Насамперед, позбавитися від надлишків шкіри і надмірної жирової клітковини навколо очей, тим самим зменшити ознаки вікових змін. Ще одна з функцій блефаропластики – зміна розрізу та форми очей. Також після хірургічного втручання можна усунути вроджені та набуті дефекти повік.

Типи пластики повік

Загалом є три типи косметичної хірургії ока:

  • верхня блефаропластика ‒ вирішує проблеми нависання зайвої шкіри на верхній повіці;
  • нижня блефаропластика ‒ усунення так званих мішків під очима;
  • верхня і нижня блефаропластика ‒ поєднує в собі цих два компонент.

Пластика верхніх повік у Львові

Показання до проведення блефароплстики:

  1. нависання шкіри верхніх та нижніх повік;
  2. "жирові мішки" повік; 
  3. опущення кутів очей – так звані "втомлені очі";
  4. бажання корекції розрізу і форми очей.

На верхніх повіках надлишки шкіри та жиру під час операції видаляються через розрізи в натуральних складках очей.

На нижніх повіках розтини роблять по краю вії, що дає змогу приховати сліди втручання. Шкіру відшаровують до рівня нижнього краю орбіти, а зайва відшарована шкіра відсікається.

блефаропластика нижніх повік у Львові

Блефаропластика у Львові

Блефаропластику проводять в умовах стаціонару під загальним або місцевим знеболенням. Тривалість операції – від 45 хв. до 1,5 години.

Як і після будь-якого хірургічного втручання, після блефаропластики можуть спостерігатись певні ускладнення – здебільшого це набряк та синці у ділянці нижніх або верхніх повік. Для зменшення набряків одразу після операції накладаються спеціальні пластери, а також крижані компреси. Окрім цього потрібно застосовувати спеціальну мазь, щоб запобігти потраплянню інфекції на ділянці втручання.

Консультації Ціна, грн
1 Первинна консультація 450
2 Вторинна консультація 390
Перебування в стаціонарі
1 Перебування в стаціонарі до 2-х год. 229
2 Перебування в стаціонарі більше 2-х год. 550
3 Перебування в стаціонарі 1 добу 1523
Операції
1 Блефаропластика верхніх повік 15 448
2 Блефаропластика нижніх повік 19 848
3 Блефаропластика верхніх і нижніх повік 30 345
Запис на консультацію

ВАЖЛИВО! Лікар особисто відповідає на усі звернення. Просимо поставитись з розумінням, якщо він не відповість одразу, оскільки може бути на операції чи консультації. Зазвичай лікар зв`яжеться з Вами протягом доби.

Залежно від обсягу операції, Ви зможете повернутися до звичного способу життя через 7-8 днів. Шви знімають на 6-тий день після операції, а побачити результати операції можна через 3 тижні. Для поліпшення і прискорення процесу реабілітації Вам можуть бути рекомендовані фізіотерапевтичні та косметологічні процедури.

Блефаропластика має стійкий результат: відчуття молодості і краси буде радувати Вас, як мінімум, 5-7 років.

Важливо! Так як естетичні зміни у зовнішності людини – це досить інтимна для кожного ситуація, то зазвичай пацієнти не дають згоду розміщення своїх фото "до" та "після" на жодних ресурсах. Якщо Вас цікавлять приклади результатів пластичних операцій, то я надаю їх при особистій консультації.

Записатися на консультацію Ви можете по телефону +38 (097) 0-999-000 – Viber, WhatsApp, Telegram.

Записатись на консультацію

Сертифікати


  • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

  • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

  • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2021 Усі права захищені