ДермоліпектоміяЖирові відкладення в зоні стегон часто видаляються за допомогою ліпосакції. Але якщо у пацієнта одночасно є надлишок шкіри, необхідно проводити підтяжку стегон (дермоліпектомію). Залежно від індивідуальної ситуації, іноді має сенс комбінація обох процедур.

При класичній підтяжці стегон загальний контур стегон формується за допомогою видалення зайвої тканини. Необхідні для цього розрізи розташовуються в паху або додатково на внутрішній стороні стегна.

Види дермоліпектомії

Залежно від розташування шва і показань дермоліпектомія ділиться на два види:

 • Горизонтальна підтяжка шкіри – підходить тільки при невеликому надлишку жиру у верхній третині стегна. Розріз здійснюється горизонтально навскоси в паховій складці. Залишилася короткий і майже непомітний шов.
 • Вертикальна підтяжка шкіри – шов проходить по всій внутрішній стороні стегна: від паху і не доходячи до коліна кілька сантіметов. Завдяки такому розташуванню шов стає майже непомітним.

Перед направленням на дермоліпектомію пластичний хірург Назар Грицевич проводить консультацію. У спокійній атмосфері з лікарем обговорюються як Ваші побажання, так і можливі сумніви. Після цього проводиться огляд контуру тіла і стану шкіри, робляться аналізи та фотознімки. Потім обговорюються операційні можливості підтяжки, зокрема, вибір місця розташування розрізів і можлива комбінація з ліпосакцією.

Показання для дермоліпектомії

Найкраще підтяжка стегон підходить струнким чоловікам і жінкам з ослабленою шкірою в зоні стегон, наприклад, після схуднення.

Протипоказання до проведення дермоліпектомії

 • цукровий діабет в стадії неповної компенсації;
 • варикозне розширення вен на ногах;
 • онкологічне захворювання;
 • серцево-судинні захворювання в стадії неповної компенсації;
 • захворювання щитовидної залози;
 • погане згортання крові;
 • вагітність;
 • вік пацієнта до 18 років.
Консультації Ціна грн.
1 Первинна консультація 600
2 Повторна консультація 550
Перебування в стаціонарі Ціна грн.
1 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (до 2-х год.) 300
2 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (від 2-х год. (перебування можливе з 8:00 до 20:00) 600
3 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) 2000
Операції Ціна грн.
1 Локалізоване ожиріння (дермолiпектомiя з ліпосакцією) 57 760
2 Локалізоване ожиріння (дермолiпектомiя) 51 360

Як проходить операція?

Втручання проводиться під повним наркозом і в умовах стаціонару (з перебуванням 2-3 дні). Після точної розмітки тканина натягується за допомогою розрізу в зоні паху або додатково на внутрішній стороні стегна, при цьому відділяються надлишки шкіри і підшкірно-жирової клітковини. У кінці встановлюються 2 дренажа і одягається компресійна білизна.

Відразу ж після операції можна вставати, дренажі видаляються приблизно через 2 дні, шви знімаються через 14 днів. Протягом 4 тижнів необхідно носити компресійну білизну Ви можете без проблем пересуватися, однак у ці тижні слід уникати спортивної активності.

Для запису на консультацію залиште заявку черз форму на сайті або телефонуйте  – +38 (097) 0-999-000 – Viber, WhatsApp, Telegram.

Запис на консультацію

ВАЖЛИВО! Лікар особисто відповідає на усі звернення. Просимо поставитись з розумінням, якщо він не відповість одразу, оскільки може бути на операції чи консультації. Зазвичай лікар зв`яжеться з Вами протягом доби.

Записатись на консультацію

Сертифікати


 • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

 • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

 • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2021 Усі права захищені

Дзвонити