Абдомінопластика або пластика живота - це хірургічна операція, яка дозволяє значно поліпшити естетичний вигляд передньої черевної стінки. Метою такого втручання є ліквідація надлишкової шкіри з підшкірно-жировою клітковиною, а також поліпшення контурів передньої черевної стінки за допомогою усунення діастазу м’язів передньої черевної стінки. Як правило, така проблема виникає після перенесених пологів. Так звані післяпологові розтяжки і в'ялість шкіри передньої черевної стінки. Діастаз прямих м'язів живота або перерозтягнення м'язово- апоневротичного шару зустрічається практично у всіх жінок, які народили. Ще однією причиною аби робити абдомінопластику є різке схуднення коли сама шкіра та підшкірно – жирова клітковина не можуть повернутися у нормальний фізіологічний стан. Такого типу шкірно-жирова деформація, обумовлена як шкірними, так і жировими надлишками. При зовнішньому огляді визначається так званий шкірно-жирової «фартух». Відтак у таких випадках хірургічне втручання здійснюється на шкірі та підшкірно – жировій клітковині.

Корекція живота - абдомінопластика

Операція абдомінопластики проводиться під загальним наркозом. Розріз проводять горизонтально в надлобковій області, який без проблем та незручностей можна приховати нижньою білизно, а згодом він може й взагалі стати непомітним. У більшості випадків пластику живота поєднують з ліпосакцією підшкірно-жирової тканини. Хірург виділяє шкірно-жировий клапоть, проводить пластику м'язово- апоневротичного шару, тобто стягує і ушиває м'язи, що дозволяє значно зменшити розмір талії, після чого натягується шкірно-жировий клапоть, видаляються його надлишки і пошарово вшиваються рана. На шкіру накладаються косметичні шви. На 1-3 дні встановлюється дренаж з тонких силіконових трубочок, наклеюється стерильна пов'язка і надівається компресійний бандаж.

Абдомінопластика у Львові

Реабілітація після корекції живота 

Післяопераційний період, як і після любого хірургічного втручання супроводжуватися больовим синдром середньої інтенсивності впродовж 2-3 днів. Також можливе незначне підвищення температури тіла впродовж 3 днів. Однак пацієнт уже самостійно може встати з ліжка на наступний день після операції. Виписка зі стаціонару на 7-8 добу в залежності від індивідуальності організму. Пов'язка і шви знімаються через 10-14 днів, проте носіння бандажа рекомендовано носити впродовж місця. Синці проходять до 2 тижнів, а набряклість тканин навколо ділянки хірургічного втурчання спостерігається до 3 тижнів. Також впродовж 2 місяців категорично забороняється відвідування саун та інших СПА. У ранньому післяопераційному періоді пацієнтам рекомендується проходження комплексу реабілітаційних заходів – фізіотерапія, апаратний і ручний масаж.

 

Записатись на консультацію

Сертифікати


  • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

  • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

  • м. Львів, вул. Снопківська, 18