Абдомінопластика або пластика живота у Львові – це хірургічна операція, яка дозволяє значно поліпшити естетичний вигляд передньої черевної стінки. Метою такого втручання є ліквідація надлишкової шкіри з підшкірно-жировою клітковиною, а також поліпшення контурів передньої черевної стінки за допомогою усунення діастазу м’язів передньої черевної стінки.

Як правило, у жінок проблема діастазу виникає після перенесених пологів – це так звані післяпологові розтяжки і в'ялість шкіри передньої черевної стінки. Діастаз прямих м'язів живота або перерозтягнення м'язово-апоневротичного шару зустрічається практично у всіх жінок, які народили.

Ще однією причиною для застосування абдомінопластики є різке схуднення, коли сама шкіра та підшкірно-жирова клітковина не можуть повернутися у нормальний фізіологічний стан. Такого типу шкірно-жирова деформація обумовлена як шкірними, так і жировими надлишками. При зовнішньому огляді чітко видно так званий шкірно-жировий «фартух». У таких випадках хірургічне втручання здійснюється на шкірі та підшкірно-жировій клітковині.

Корекція живота - абдомінопластика у Львові: особливості проведення 

Абдомінопластика у Львові проводиться під загальним наркозом. Розріз проводять горизонтально в надлобковій зоні живота. Після операції тут залишиться незначний рубець, який буде приховуватися нижньою білизною, а згодом він може стати повністю непомітним.

У більшості випадків пластику живота поєднують з ліпосакцією підшкірно-жирової тканини. Хірург виділяє шкірно-жировий клапоть і проводить пластику м'язово-апоневротичного шару, тобто простими словами – стягує і ушиває м'язи живота. Завдяки цьому значно зменшується розмір талії. Після завершення роботи з м'язами натягується шкірно-жировий клапоть, видаляються його надлишки і пошарово вшивається рана. На шкіру накладаються косметичні шви. Пацієнту після операції на 1-3 дні встановлюється дренаж з тонких силіконових трубочок, наклеюється стерильна пов'язка і одягається компресійний бандаж.

Абдомінопластика у Львові

Реабілітація після корекції живота у Львові

Післяопераційний період, як і після будь-якого хірургічного втручання, супроводжуватися больовим синдром середньої інтенсивності впродовж 2-3 днів. Також можливе незначне підвищення температури тіла протягом цих 3-х днів. Однак пацієнт  самостійно може встати з ліжка уже на наступний день після того як проводилась операції по корекції живота у Львові.

Виписка зі стаціонару після абдомінопластики в більшості випадків здійснюється на 7-8 добу і залежить від індивідуальних реакцій організму.

Пов'язка і шви знімаються через 10-14 днів, проте компресійний бандаж рекомендовано носити впродовж місця.

Синці минають до 2 тижнів, а набряклість тканин навколо ділянки хірургічного втурчання спостерігається до 3 тижнів. Також впродовж 2 місяців категорично забороняється відвідування сауну та СПА.

На ранньому післяопераційному періоді пацієнтам рекомендується проходження комплексу реабілітаційних заходів – фізіотерапія, апаратний і ручний масаж.

Важливо! 

Природно, що багато людей не бажають відкривати на загал зміни, які стосуютья їхнього тіла. Тому усім своїм пацієнтам я гарантую анонімність. Але, звертаючись до пластично хірурга, люди також хочуть бачити приклади його робіт. Тому фото різних клінічних випадків я надаю при особистій консультації. 

Записуйтеся на консультацію до мене у робочі дні з 10:00 по 22:00 по телефону +38 (067) 713-19-40 (Viber, WhatsApp). Якщо я не зможу підняти слухавку одразу, то обов'язково перетелефоную або напишу Вам повідомлення пізніше.

Або залиште свою заявкою з допомогою однієї із форм на сайті. 

У Львові зі мною можна зустрітися на базі клінік "Мати та Дитина" (вул. Замарстинівська, 85а) та "Корона" (вул. Снопківська, 18). 

Звертайтесь! Допоможіть собі полюбити своє тіло так. як воно на те заслуговує!

Записатись на консультацію

Сертифікати


  • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

  • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

  • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2019 Усі права захищені