Досягнення пластичної хірургії сьогодні дозволяють пацієнтам позбутись таких патологій як рубці та шрами, особливо якщо вони настільки великі, що інші види корекції не дають ефекту. 

Показанням до хірургічної корекції рубців можуть бути як бажання пацієнта покращити естетичний вигляд ділянок тіла, де вони присутні, так і клінічні рекомендації щодо зменшення розміру або лікування патологічних змін різноманітних утворень на шкірному покриві.

Утворення рубців та шрамів є природною реакцією шкіри на порушення її цілісності та результатом її загоєння. Вони служать заміщенням дефектів тканин, але не можуть стати повноцінною заміною шкірного покриву через те, що в них відсутні потові та сальні залози, і волосяні фолікули.  

Лікування рубців у Львові

Усунення рубців та шрамів будь-якого походження відбувається з допомогою методу хірургічного висічення або шліфування. Перед тим як вдатись до неї обов'язково потрібно проконсультуватися з лікарем-хірургом!

Під час операції може використовуватися загальне або місцеве знеболення. Тривалість операції – 30-60 хв. Період післяопреаційного відновлення – до 3-х тижнів. 

Для того, щоб окреслити методики усунення рубців за допомогою пластичної хірургії, варто ознайомитися з основними типами рубців, які часто турбують пацієнтів. 

Рубці поділяють на такі основні види:

1. Нормотрофічні – плоскі рубці світлого кольору, як правило, незначного розміру, що виникають як нормальна реація організму на травму шкіри. Такі рубці не завдають фізичних незручностей і, як правило, не потребують корекції. Однак через різну інтенсивність ушкодження, через яке може виникнути рубець, у деяикх випадках потрібна пластична корекція зовнішнього вигляду рубця, щоб пришвидшити темпи нормалізації кольору та вирівнювання поверхні шкіри.

2. Атрофічні – причиною їх виникнення також є травми або запалення. В ділянці виникнення рубця шкіра атрофується і в ній утворюється заглиблення нижче її звичайного рівня. Залежно від способу западання такі виділяють клиновидні, прямокутні та лінійні рубці. Для кожного різновиду характерними є дефект сполучної тканини під рубцем, дефіцит колагену та еластину, а також основних білків, що формують каркас шкіри. 

3. Гіпертрофічні – виникають внаслідок травм та оперативних втручань, які супроводжувались сильним запальним процесом та вторинними інфекціями, а також можуть бути наслідком ендокринних дисфункцій або зниження місцевого імунітету. Рубці такого типу не виходять за межі поранення, але утворюються як нарости над поверхнею шкіри і погіршувати її природній естетичний вигляд.

4. Келоїдні (патологічні) – утворюються як масивні нарости в зоні глибоких травм чи хірургічних операцій, а також на ділянках значних опіків або запалень. Завжди перевищують межі первинної травми. Незалежно віддавності рубця, келоїди поділяються на активні (які ростуть) та неактивні (їх розмір залишається стабільним). Активний рубець в стадії росту має червоний колір (іноді з синюватим відтінком) та створює фізичний дискомфйорт: болить та свербить. Неактивний келоїд рожево-тілесного кольору, не росте, не створює практично ніякого дискомфорту, крім естетичного. Може локалізуватися на мочках вух, у зоні декольте або на плечах.

Пластична корекція рубців у Львові

Консультації Ціна, грн
1 Первинна консультація 450
2 Вторинна консультація 390
Перебування в стаціонарі
1 Перебування в стаціонарі до 2-х год. 229
2 Перебування в стаціонарі більше 2-х год. 550
3 Перебування в стаціонарі 1 добу 1523
Операції
1 Доброякісні новоутворення шкіри та підшкірно-жирової клітковини до 1 см 2500
2 Рубці шкіри (корекція рубців з пластикою місцевими тканинами) довжиною до 3 см 2500

Як пластичний хірург я знаю, який фізичний та психологічний дискомфорт може спричиняти наявність рубців людині, особливо якщо вони знаходяться на видимих неприкритих місцях тіла. Тому я пропоную комплексну програму усунення рубців і келоїдів, що включає:

  • хірургічне висічення рубця з накладенням косметичного шва;
  • видалення рубця з пластикою прилеглих тканин;
  • моделювання запасу шкіри експандером з наступним заміщенням рубцевого дефекту;
  • лазерну шліфовку - ін’єкції стероїдів у рубець;
  • фізіотерапію. 

Для того, щоб я міг визначити тип рубця, а також визначити індивідуальні параметри лікування саме для Вас, відправте мені фото Вашої проблемної ділянки з допомогою форми "Фотопрогноз операції" або зв'яжіться зі мною по телеофну +38 (097) 0-999-000

Записатись на консультацію

Сертифікати


  • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

  • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

  • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2021 Усі права захищені