м. Львів, вулиця Довга, 56
Пн-СБ: 10:00-22:00 – на зв'язку
Назад до послуг

Корекція рубців

Досягнення пластичної хірургії сьогодні дозволяють пацієнтам позбутись таких патологій як рубці та шрами, особливо якщо вони настільки великі, що інші види корекції не дають ефекту. 

Пластична корекція рубців у Львові

Пластична корекція рубців можлива у Львові, Тернополі, Івано-Франківську та Рівному. 

Консультації Ціна грн.
1 Первинна консультація 700
2 Повторна консультація 500
3 Післяопераційний огляд 300
4 Перев'язка 500
Перебування в стаціонарі Ціна грн.
1 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (до 4-х годин) 800
2 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (до 12-ти годин) 1500
3 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба, входить трьохразове харчування) 2500
4 Медикаменти в клініці (1 категорія) 600
5 Медикаменти в клініці (2 категорія) 1100
6 Медикаменти в клініці (3 категорія) 1700
7 Домашній післяопераційний пакет великий 1800
8 Домашній післяопераційний пакет малий 1400
Операції Ціна грн.
1 Видалення новоутвору до 1 см² 2 500
2 Видалення рубця до 1 см² 2 500
Записатись на консультацію

Отримайте детальну консультацію щодо покращення Ваших проблемних зон! Конфіденційність гарантовано!

Показанням до хірургічної корекції рубців можуть бути як бажання пацієнта покращити естетичний вигляд ділянок тіла, де вони присутні, так і клінічні рекомендації щодо зменшення розміру або лікування патологічних змін різноманітних утворень на шкірному покриві.

Утворення рубців та шрамів є природною реакцією шкіри на порушення її цілісності та результатом її загоєння. Вони служать заміщенням дефектів тканин, але не можуть стати повноцінною заміною шкірного покриву через те, що в них відсутні потові та сальні залози, і волосяні фолікули.  

Лікування рубців у Львові

Лікування рубців та шрамів будь-якого походження відбувається з допомогою методу хірургічного висічення або шліфування. Перед тим як вдатись до неї обов'язково потрібно проконсультуватися з лікарем-хірургом!

Під час операції може використовуватися загальне або місцеве знеболення. Тривалість операції – 30-60 хв. Період післяопреаційного відновлення – до 3-х тижнів. 

Для того, щоб окреслити методики корекції рубців за допомогою пластичної хірургії, варто ознайомитися з основними типами рубців, які часто турбують пацієнтів. 

Рубці поділяють на такі основні види:

1. Нормотрофічні – плоскі рубці світлого кольору, як правило, незначного розміру, що виникають як нормальна реація організму на травму шкіри. Такі рубці не завдають фізичних незручностей і, як правило, не потребують корекції. Однак через різну інтенсивність ушкодження, через яке може виникнути рубець, у деяикх випадках потрібна пластична корекція зовнішнього вигляду рубця, щоб пришвидшити темпи нормалізації кольору та вирівнювання поверхні шкіри.

Нормотрофічні рубці
Атрофічні рубці

2. Атрофічні – причиною їх виникнення також є травми або запалення. В ділянці виникнення рубця шкіра атрофується і в ній утворюється заглиблення нижче її звичайного рівня. Залежно від способу западання такі виділяють клиновидні, прямокутні та лінійні рубці. Для кожного різновиду характерними є дефект сполучної тканини під рубцем, дефіцит колагену та еластину, а також основних білків, що формують каркас шкіри. 

3. Гіпертрофічні – виникають внаслідок травм та оперативних втручань, які супроводжувались сильним запальним процесом та вторинними інфекціями, а також можуть бути наслідком ендокринних дисфункцій або зниження місцевого імунітету. Рубці такого типу не виходять за межі поранення, але утворюються як нарости над поверхнею шкіри і погіршувати її природній естетичний вигляд.

Гіпертрофічні рубці
Келоїдні рубці

4. Келоїдні (патологічні) – утворюються як масивні нарости в зоні глибоких травм чи хірургічних операцій, а також на ділянках значних опіків або запалень. Завжди перевищують межі первинної травми. Незалежно віддавності рубця, келоїди поділяються на активні (які ростуть) та неактивні (їх розмір залишається стабільним). Активний рубець в стадії росту має червоний колір (іноді з синюватим відтінком) та створює фізичний дискомфйорт: болить та свербить. Неактивний келоїд рожево-тілесного кольору, не росте, не створює практично ніякого дискомфорту, крім естетичного. Може локалізуватися на мочках вух, у зоні декольте або на плечах.

Пластичний хірург Назар Грицевич допоможе усунути фізичний та психологічний дискомфорт, який можуть спричиняти рубці людині, особливо якщо вони знаходяться на видимих неприкритих місцях тіла.

Комплексна програма корекції рубців і келоїдів включає:

 • хірургічне висічення рубця з накладенням косметичного шва;
 • видалення рубця з пластикою прилеглих тканин;
 • моделювання запасу шкіри експандером з наступним заміщенням рубцевого дефекту;
 • лазерну шліфовку – ін’єкції стероїдів у рубець;
 • фізіотерапію. 

Пам'ятайте, що для того, аби лікар міг визначити тип рубця, а також визначити індивідуальні параметри лікування саме для Вас, потрібно записатися на консультацію пластичного хірурга у Львові або інших мітсах. Також Назар Грицевич проводить операції з пластики грудей і збільшення грудей у Тернополі та інших містах України. Телефонуйте за номером +38 (097) 0-999-000 або відправляйте Ваші запити у чати Viber, WhatsApp, Telegram.

ІНОГОРІДНІМ ПАЦІЄНТАМ

Для пацієнтів що записались в Рівному, Івано-Франківську, Тернополі на період обстеження і реабілітації надаються комфортні палати в медичному центрі "Lviv Medical Center".

Всі необхідні аналізи Ви можете здати в лабораторії «Ескулаб» за місцем проживання. Для Вашої зручності нижче зазначено перелік лабораторій з адресами:

м. Львів

вулиця Городоцька, 35 («Ескулаб»)

м. Івано-Франківськ

вулиця В'ячеслава Чорновола, 52/3 («Ескулаб»)

м. Тернопіль

вулиця Князя Острозького, 1 («Ескулаб»)

м. Рівне

вулиця Клінічна, 4 («Ескулаб»)

Вартість перебування у стаціонарі становить:

 • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" від 2-х год (перебування можливе з 8:00 до 20:00) - 960 грн
 • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) - 2250 - 2850 грн з медикаментами
ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ АНАЛІЗІВ

Загальні правила при підготовці до дослідження: Здавати кров необхідно в ранковий час, натщесерце (від 8 до 14 годин без прийому їжі, воду дозволяється пити в звичайному режимі), за 24 годин до проведення аналізу слід уникати харчових перевантажень.

Наші контактні дані
Наше місцезнаходження
79000, Україна,
м. Львів, вулиця Довга, 56

Аналізи при місцевій анестезії:

 1. Група крові та резус-фактор
 2. Загальний аналіз крові (розгорнутий)
 3. Антитіла до ВІЛ
 4. Обстеження на сифіліс
 5. Вірус гепатиту B (може бути експрес тест)
 6. Вірус гепатиту C (може бути експрес тест)
 7. Коагулограма (кров на згортання)
 8. Аналіз крові на глюкозу

Аналізи при загальному наркозі:

 1. Електрокардіограма — розшифрована
 2. Група крові та резус-фактор
 3. Загальний аналіз крові
 4. Загальний аналіз сечі
 5. Антитіла до ВІЛ
 6. Обстеження на сифіліс
 7. Вірус гепатиту B (HBV), HBsAg (австралійський антиген)
 8. Вірус гепатиту C (HCV), антитіла сумарні
 9. Коагулограма (кров на згортання)
 10. Біохімічний аналіз крові (креатинін; сечовина; білірубін загальний, прямий та непрямий; АсАТ; АлАт; загальний білок)
 11. Аналіз крові на глюкозу
Відгуки про роботу Назара Грицевича
Записатись на косультацію

Будь ласка заповніть форму нижче

Інші послуги які надаємо
Пластика обличчя та шиї / Назар Грицевич у Львові

Підтяжка обличчя у Львові (фейсліфтинг) – комплекс оперативних втручань, спрямованих на корекцію вікових змін і омолодження шкіри.   Підтяжка обличчя ціна у Львові На кругову&n...

Детальніше
Абдоміно­плаcтика / Назар Грицевич у Львові

Абдомінопластика або пластика живота у Львові – це вид пластичної операції, за допомогою якої можна скоригувати зовнішній вигляд живота: видалити занадто обвислі складки шкіри і зайвий...

Детальніше
Пластика губ (без ін'єкцій) / Назар Грицевич у Львові

У вас занадто товсті, або, навпаки, тонкі губи? Збільшення губ без гіалуронової кислоти дозволить зробити їх більш красивими, що подарує відчуття впевненості в собі. Ціна на збільшення губ без г...

Детальніше
Контурна пластика тіла / Назар Грицевич у Львові

Контурна пластика, або філінг, – це гордість естетичної медицини та гідна альтернатива хірургічним методам омолодження. За допомогою цієї процедури можна досягти просто неймовірних перевтілень б...

Детальніше
Залиште заявку на консультацію
Наші контактні дані
Наше місцезнаходження
79000, Україна,
м. Львів, вулиця Довга, 56