Успіх будь-якої косметичної процедури і, тим більше, пластичної операції залежить від цілої низки чинників. Серед них – індивідуальні особливості пацієнта, якість препаратів, рівень обладнання та обслуговування в клініці. Однак однією із головних складових успіху є, звичайно, рівень підготовки, кваліфікація і досвід фахівця. Невипадково пацієнти готові їхати до конкретного лікаря не тільки з інших міст, а й інших країн. До мене щороку звертаються клієнти з різних регіонів країни. На цій сторінці представлені відповіді на запитання, які найчастіше хвилюють приїжджих. Сподіваюся, вони допоможуть вам скласти уявлення про те, як відбувається взаємодія з лікарем.

пластичний хірург Грицевич

Чи приймає пластичний хірург Грицевич Назар пацієнтів з інших міст, і як це відбувається?

Так, я приймаю клієнтів з інших міст і країн. У нас є можливість забезпечити спілкування українською, російською, англійською та польською мовами.

Усе, що вам потрібно зробити, щоб наша зустріч відбулася, – зателефонувати мені та обговорити зручний час і місце для первинної консультації. Її можна організувати у Львові, Івано-Франківську, Тернополі чи Києві. У деяких випадках, за особистою домовленістю, можлива зустріч в інших містах (якщо є можливість здійснити прийом в одній із місцевих клінік).

Перед консультацією, якщо Ви закордоном або в іншому місті України, пропоную відправити повідомлення на Viber, WhatsApp, Telegram. Можлива консультація і по відеодзвінку в месенджерах або скайп.

Якщо Ви хочете консультацію з приводу пластики носа, рекомендую надіслати Ваші фото через форму на сторінці "Ринопластика", описати, що вас турбує, та чого ви очікуєте від пластичної операції. Я обов'язково перегляну повідомлення та зателефоную вам, щоб висловити свою думку і прогноз з приводу оперативного втручання.

Скільки часу потрібно виділити для консультації і операції (на скільки днів доведеться приїхати)?

Первинна консультація триває близько 1 години, вартість – 450 грн. Під час консультації уточнюються проблеми і побажання пацієнта, здійснюється детальний особистий огляд. Після цього ухвалюється рішення про доцільність і можливість операції.

Операція може тривати від однієї до трьох годин. Зверніть увагу, що час і місце хірургічного втручання призначаються індивідуально (враховуються побажання пацієнта і завантаженість лікаря). Пацієнту важливо дотримуватися певних вимог у межах передопераційної підготовки.

Після операції пацієнт залишається в стаціонарі чи його відпускають додому?

Успіх пластичних операцій залежить від цілої низки чинників. У післяопераційний період потрібне стаціонарне спостереження, тому прооперованого пацієнта залишають у клініці на 1-3 дні. Іноді цей термін може бути тривалішим.

Чи обов'язково здавати аналізи у Львові, в тих клініках, де приймає Назар Грицевич?

Ви можете здати всі необхідні аналізи і пройти обстеження (список обов'язкових процедур наведено на сторінці "Передопераційне обстеження"), а також суміжних спеціалістів по місцю проживання. Результати досліджень та консультацій можете прислати мені на Viber, WhatsApp, Telegram. Зверніть увагу, що результати обстежень дійсні лише 21 день, результати ПЛР-тесту на коронавірус дійсні 5 днів.

  • м. Львів, вулиця Довга, 56

© 2024 Усі права захищені

Дзвонити