пластичний хірург ГрицевичУспіх будь-якої косметичної процедури і, тим більше, пластичної операції залежить від цілої низки чинників. Серед них – індивідуальні особливості пацієнта, якість препаратів, рівень обладнання та обслуговування в клініці. Однак однією із головних складових успіху є, звичайно, рівень підготовки, кваліфікація і досвід фахівця. Невипадково пацієнти готові їхати до конкретного лікаря не тільки з інших міст, а й інших країн. До мене щороку звертаються клієнти з різних регіонів країни. На цій сторінці представлені відповіді на запитання, які найчастіше хвилюють приїжджих. Сподіваюся, вони допоможуть вам скласти уявлення про те, як відбувається взаємодія з лікарем.

Чи приймає пластичний хірург Грицевич Назар Романович пацієнтів з інших міст, і як це відбувається?

Так, я приймаю клієнтів з інших міст і країн. У нас є можливість забезпечити спілкування українською, російською, англійською та польською мовами.

Усе, що вам потрібно зробити, щоб наша зустріч відбулася, – зателефонувати мені та обговорити зручний час і місце для первинної консультації. Її можна організувати у Львові, Івано-Франківську, Тернополі чи Києві. У деяких випадках, за особистою домовленістю, можлива зустріч в інших містах (якщо є можливість здійснити прийом в одній із місцевих клінік).

Перед консультацією рекомендую надіслати через сторінку "Фотопрогноз операції" фото ваших проблемних зон, описати, що вас турбує, та чого ви очікуєте від пластичної операції. Я обов'язково перегляну повідомлення та зателефоную вам, щоб висловити свою думку і прогноз з приводу оперативного втручання.

Скільки часу потрібно виділити для консультації і операції (на скільки днів доведеться приїхати)?

Первинна консультація триває близько 1 години, вартість – 347 грн. Під час консультації уточнюються проблеми і побажання пацієнта, здійснюється детальний особистий огляд. Після цього ухвалюється рішення про доцільність і можливість операції.

Сама операція залежно від особливостей і складності може тривати від однієї до трьох годин. Зверніть увагу, що час і місце хірургічного втручання призначаються індивідуально (враховуються побажання пацієнта і завантаженість лікаря). Пацієнту важливо дотримуватися певних вимог у межах передопераційної підготовки.

Після операції пацієнт залишається в амбулаторії чи його відпускають додому?

Усе залежить від особливостей хірургічного втручання. Після нескладних операцій, здійснених під місцевою анестезією, пацієнта можуть відпустити через кілька годин. Однак у таких випадках призначається обов'язкова зустріч наступного дня, а також огляди через певні проміжки часу (через 3-5 днів).

Але у більшості випадків у післяопераційний період потрібне стаціонарне спостереження, тому прооперованого пацієнта залишають у клініці на 1-5 днів. Іноді цей термін може бути тривалішим.

Чи обов'язково здавати аналізи у Львові, в тих клініках, де приймає Назар Романович Грицевич?

Ви можете здати всі необхідні аналізи і пройти обстеження (список обов'язкових процедур наведено на сторінці "Передопераційне обстеження") у своєму місті, а результати надіслати мені на вайбер. Зверніть увагу, що результати обстеження дійсні лише 14 днів.

© 2020 Усі права захищені