Коли необхідно робити пластику вух
Пластика тіла не завжди пов’язана з бажанням людини покращити зовнішність. У разі наявності вроджених або набутих патологій, що негативно впливають на якість життя пацієнта, хірургічне втручання стає необхідністю. Серед таких естетичних вад можна виділити недоліки форми вушної раковини, виправити які можна за допомогою отопластики. Якщо ви хочете дізнатися, як виправити клаповухість і які існують протипоказання до корекції — читайте нашу статтю.
Типи пластики вушної раковини
За допомогою отопластики вушні раковини зменшуються та притискаються до голови, що дає змогу значно покращити зовнішній вигляд. Хірургічне втручання дозволяє відкоригувати розмір, форму і розташування вух, сформувати заново вушну раковину, деформовану внаслідок травм. Операція може бути односторонньою (на одному вусі) та двосторонньою.
Корекція вух без хірургічного втручання неможлива, але сучасні методи роблять пластику максимально безболісною та пришвидшують процес загоєння. Залежно від цілей операції розрізняють такі типи пластики:
- естетичну — спрямовану на корекцію вроджених вад, зокрема капловухості (відстовбурчених вух);
- реконструктивну — відновлення вушної раковини після травм голови, ДТП, опіків, обмороження тощо.
Показання для процедури
За яких обставин і у якому віці можна робити отопластику? Процедура призначається дорослим, а також дітям, що досягли 7 років. Це стає можливим завдяки використанню спеціального шовного матеріалу, що дозволяє уникнути подальшої деформації вушної раковини під час росту дитини.
Корекція застосовується в таких випадках:
- травми вушної раковини;
- вроджені вади;
- відсутність зовнішньої частини вуха;
- асиметрія вушних раковин;
- провисання, або відстовбурченість мочки;
- естетичні причини та наявність незначних дефектів, що спричиняють дискомфорт і позбавляють впевненості у собі;
- клаповухість.
Перед виконанням операції хірург пацієнт повинен пройти певні обстеження, щоб впевнитись у відсутності протипоказань.
Протипоказання для пластики вух:
- онкологія;
- вагітність або період лактації;
- важкий цукровий діабет;
- порушення функції печінки та нирок;
- хронічні захворювання серцево-судинної системи;
- алергічні реакції на препарати. Отопластика проводиться під місцевим знеболенням, або медичним сном (седація).
- запальні процеси у вухах;
- хвороба Рейно;
- ендартеріїт.
Чи варто робити отопластику?
Клаповухість та інші вади вушних раковин — досить помітний косметичний недолік, що може спричинити виникнення психологічних травм і фобій. Якщо у вас немає протипоказань до операції, не відмовляйте собі у задоволенні позбутися дефектів і зробити крок до досконалості. Отопластика — це реальний шанс зробити ваші вушні раковини привабливими за допомогою сучасних методів хірургії. Головне — у післяопераційному періоді носити пов’язку впродовж 14 днів.
Якщо ви хочете, щоб реабілітація була комфортною, а факт хірургічного втручання — непомітним для стороннього ока, важливо обрати кваліфікованого й досвідченого лікаря. Назар Грицевич входить до Всеукраїнської асоціації пластичних і реконструктивних хірургів і має понад 12 років практичного досвіду. Лікар використовує найкраще медичне обладнання в Україні, особисто консультує та супроводжує кожного пацієнта і надає відповіді на всі питання. Скажіть «так» своєму новому відбитку у дзеркалі та бездоганній формі ваших вушних раковин!
Бажання відповідати розрекламованим стандартам — справжня епідемія, що охопила планету. Людей, яких влаштовує їхнє відображення в дзеркалі, стає все менше.
ДетальнішеБлефаропластика – досить популярна косметична операція, за допомогою якої корегують форму повік, розріз очей та вигляд шкіри навколо. Період відновлення після блефаропластики досить коротки...
ДетальнішеТубулярні груди — аномалія, за якої молочні залози набувають витягнутої (тубусоподібної) форми. Така анатомічна особливість може спричинити психологічний та фізичний дискомфорт, розвиток комплек...
ДетальнішеТе, що дає жінці упевненості в собі та покращить її інтимне життя. Читайте яким чином жіноча інтимна пластика з перінеопластикою дають змогу поліпшити зовнішній вигляд статевих органів.
Детальніше