Отопластика або пластика вушних раковин – це хірургічне втручання, метою якого є усунення дефектів вушних раковин шляхом часткового видалення або зміни форми хрящів, що їх утворює. Таке оперативне втручання дає можливість скорегувати, виправити клаповухість, та просто покращити зовнішній вигляд використовуючи різні методики. Втручання на хрящі надають вушним раковинам правильної форми, яка фіксується спеціальними внутрішніми швами – для того щоб виправити клаповухість, або деформовану вушну раковину. Більше того, сучасні методики отопластики дають можливість проводити операції вже у 6-ти річному віці з використанням спеціального шовного матеріалу, що дозволяє уникнути деформації вушної раковини при рості дитини.

Корекція клаповухості – це процедура, яка займає не більше двох годин. Проводиться операція під місцевою або загальною анестезією,з розтину по задній поверхні вушної раковини, тому рубець залишається непомітним.

Отопластика

Отопластика Львів: реабілітація піля операції

Відтак, пацієнту не потрібно довго перебувати у стаціонарі клініки, а після операції час відновлення триває кілька тижнів. Після операції ймовірні незначні болі, набрякання та синці у ділянці хірургічного втручання. Після операції на вушка накладають спеціальну компресійну пов’язку. Після зняття швів, а це зазвичай 7 доба після операції, потрібно одягати еластичну пов'язку на ніч впродовж 21 дня для уникнення травматизації вушних раковин під час сну та порушення їх симетрії, та для запобігання розходження швів.

Як і з будь-яка хірургічна операція отопластика може мати ускладнення. На деякий час можливе порушення чутливості, набряк який триває протягом 14 днів, гематома, деформація хряща, розходження швів. Однак більшість ускладнень можна скорегувати під час перебування в стаціонарі. Як правило для повноцінного функціонування вуха потрібно близько трьох тижнів.

Пластика вух: підготовка до операції

Пластична операція на вухаДля того аби здійснити хірургічне втручання, себто корекцію вушних раковин, обов’язковими є доопераційні обстеження. Також важливими є консультації з хірургом про старі травми чи фізичні вади. Перед операцією пацієнт обов'язково має добре вимити голову і потилицю. Також за 2 години до операції не можна їсти. Тривалість операції – до 2 годин часу. 

Увага!

Безперечно, зовнішність людини та усе, що з нею пов'язане, – це дуже особистісна сфера, в яку ми не кожного допускаємо. Думаю, не секрет, що багато пацієнтів, які роблять пластичні операції, не схильні ділитися цим на широкий загал. Але приклади роботи "до" та "після" у мене є. Якщо для Вас це важливо, то я надаю їх при особистій консультації. 

 

Записуйтесь на консультацію чи операцію щодня з понеділка по суботу з 10:00 по 22:00 - +38 (067) 713-19-40

Відправляйте мені повідомлення з допомогою Viber або WhatsApp. 

У Львові я оперую в хірургічній клініці "Корона" (вул. Снопківська, 18) та у медичному центрі "Мати та дитина" (вул. Замарстинівська, 85а). 

Звертайтеся! Я допоможу Вам вирішити Вашу проблему. 

 

Записатись на консультацію

Сертифікати


  • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

  • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

  • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2019 Усі права захищені