Отопластика (пластика вух) у Львові  – це хірургічне втручання, метою якого є усунення дефектів вушних раковин шляхом часткового видалення або зміни форми хрящів, що їх утворює.

Таке оперативне втручання дає можливість:

 • скорегувати, виправити клаповухість, 
 • покращити зовнішній вигляд вуха використовуючи різні методики.

Втручання на хрящі надають вушним раковинам правильної форми, яка фіксується спеціальними внутрішніми швами – для того щоб виправити клаповухість, або деформовану вушну раковину.

Яка ціна на корекцію вушних раковин у Львові?

Консультації Ціна, грн
1 Консультація онлайн на час карантину Безкоштовно
2 Первинна консультація 410
3 Вторинна консультація 350
Перебування в стаціонарі
1 Перебування в стаціонарі до 2-х год. 229
2 Перебування в стаціонарі більше 2-х год. 550
3 Перебування в стаціонарі 1 добу 1523
Операції
1 Отопластика (пластика вух) 15 848

 

Як проходить підготовка та пластична операція на вуха?

Пластична операція на вухаПластична операція на вуха у Львові проводиться після обов’язкового доопераційного обстеження.

 1. Також важливими є консультації з хірургом про старі травми чи фізичні вади.
 2. Перед операцією пацієнт обов'язково має добре вимити голову і потилицю.
 3. Також за 2 години до операції не можна їсти. 

Більше того, сучасні методики отопластики дають можливість проводити операції вже у 6-ти річному віці з використанням спеціального шовного матеріалу, що дозволяє уникнути деформації вушної раковини при рості дитини.

Корекція клаповухості – це процедура, яка займає не більше двох годин. 

Проводиться операція під місцевою або загальною анестезією,з розтину по задній поверхні вушної раковини, тому рубець залишається непомітним.

Яка реабілітація необхідна піля отопластики у Львові?

Отопластика у Львові не передбачає тривалого реабілітаційного періоду.

 1. Після операції на вушка накладають спеціальну компресійну пов’язку.
 2. Після зняття швів, а це зазвичай 7 доба після операції, потрібно одягати еластичну пов'язку на ніч впродовж 21 дня для уникнення травматизації вушних раковин під час сну та порушення їх симетрії, та для запобігання розходження швів.

Відтак, пацієнту не потрібно довго перебувати у стаціонарі клініки, а після операції час відновлення триває кілька тижнів. Після операції ймовірні незначні болі, набрякання та синці у ділянці хірургічного втручання.

Як і з будь-яка хірургічна операція отопластика може мати ускладнення:

 • на деякий час можливе порушення чутливості,
 • набряк який триває протягом 14 днів,
 • гематома,
 • деформація хряща,
 • розходження швів.

Однак більшість ускладнень можна скорегувати під час перебування в стаціонарі. Як правило для повноцінного функціонування вуха потрібно близько трьох тижнів.

Отопластика у Львові

Увага!

Безперечно, зовнішність людини та усе, що з нею пов'язане, – це дуже особистісна сфера, в яку ми не кожного допускаємо. Думаю, не секрет, що багато пацієнтів, які роблять пластичні операції, не схильні ділитися цим на широкий загал. Але приклади роботи "до" та "після" у мене є. Якщо для Вас це важливо, то я надаю їх при особистій консультації. 

 

Записуйтесь на консультацію чи операцію щодня з понеділка по суботу з 10:00 по 22:00 - +38 (067) 713-19-40

Відправляйте мені повідомлення з допомогою Viber або WhatsApp. 

У Львові я оперую в хірургічній клініці "Корона" (вул. Снопківська, 18) та у медичному центрі "Мати та дитина" (вул. Замарстинівська, 85а). 

Звертайтеся! Я допоможу Вам вирішити Вашу будь-яку проблему, будь-то збільшення губ гілауроновою кислотою чи ліпосакція. 

 

Записатись на консультацію

Сертифікати


Питання, які часто задають пацієнти


👂 Які проблеми допомагає вирішити пластика вух?

Пластика вух (отопластика) – це хірургічне втручання, метою якого є усунення дефектів вушних раковин шляхом часткового видалення або зміни форми хрящів, що їх утворює. Вона дає можливість виправити клаповухість або деформовану вушну раковину. Детальніше тут.

🤔 Як підготуватися до операції? Скільки часу вона триває?

Обов'язкова попередня консультація пластичного хірурга та здача аналізів. Також за 8 години до операції не можна їсти. Тривалість операції – до 2 годин.

📝 До кого можна звернутися за консультацією щодо пластичної операції?

За консультацією звертайтеся до пластичного хірурга Назара Грицевича – лікаря з досвідом роботи 10 років, кандидата медичних наук. Також Ви можете проконсультуватись онлайн.

💰 Скільки коштує пластика вух?

Вартість отопластики у Назара Грицевича – 15 848 грн. Але щоб дізнатись остаточну вартість саме для Вашого клінічного випадку, обов'язково зверніться за консультацією.

💁‍♂️ Скільки часу триває реабілітація після отопластики?

Залежно від складності операції реабілітація займає до трьох тижнів. Після операції на вушка накладають спеціальну компресійну пов’язку. Після зняття швів (7 день після операції) потрібно носити еластичну пов'язку 14 днів цілодобово + 14 днів тільки на час сну. Як правило, для відновлення повноцінного функціонування вуха потрібно близько 4 тижнів.

 • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

 • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

 • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2020 Усі права захищені