м. Львів, вулиця Довга, 56
Пн-СБ: 10:00-22:00 – на зв'язку
Назад до послуг

Підтяжка грудей

Корекція молочних залоз при мастоптозі дозволяє жінкам позбутися наслідків обвисання грудей. Причиною такого стану можуть бути вагітність і грудне вигодовування, різке і значне схуднення, слабкі м'язи та зв'язки грудної стінки, а також вікові зміни. Шкірні покрови розтягуються, втрачаються еластичність, пружність, молочні залози стають більш плоскими.

Скільки коштує підтяжка грудей у Львові?

Операції з підтяжки грудей проводяться у Львові, Івано-Франківську, Тернополі та Рівному. На підтягування грудей ціна у Львові вказана нижче в таблицях:

Консультації Ціна грн.
1 Первинна консультація 700
2 Повторна консультація 500
3 Післяопераційний огляд 300
4 Перев'язка 500
Перебування в стаціонарі Ціна грн.
1 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (до 4-х годин) 800
2 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (до 12-ти годин) 1500
3 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба, входить трьохразове харчування) 2500
4 Медикаменти в клініці (1 категорія) 600
5 Медикаменти в клініці (2 категорія) 1100
6 Медикаменти в клініці (3 категорія) 1700
7 Домашній післяопераційний пакет великий 1800
8 Домашній післяопераційний пакет малий 1400
Операції Ціна грн.
1 Циркумареолярна мастопексія (підтяжка грудей) 16 508
2 Вертикальна мастопексія (підтяжка грудей) 35 860
3 Якірна мастопексія 49 760

Окремо оплачуються обстеження, перебування в стаціонарі і наркоз.

Записатись на консультацію

Отримайте детальну консультацію щодо покращення Ваших проблемних зон! Конфіденційність гарантовано!

Мастоптоз завдає жінці не лише психологічного, а й фізичного дискомфорту. Проведення операції повертає грудям привабливість і колишні форми. Пластичний хірург Грицевич Н.Р проводе операції з підтяжка грудей в Івано-Франківську, Рівному,  Тернополі і Львові.

підтяжка грудей в Рівному

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПІДТЯЖКИ ГРУДЕЙ (МАСТОПЕКСІЇ)

Мастопексія показана при таких станах:

 1. при зміщенні ареоли і соска вниз;
 2. виражених розтяжках;
 3. асиметрії молочних залоз;
 4. при невідповідності об’єму грудей і навколишньої шкіри.

За рахунок перерозподілу "рідних" м'яких тканин залози, видалення надлишку шкіри і переміщення соска в більш високе положення груди набувають досконалої форми.

Варіант і обсяг хірургічного втручання визначаються залежно від ступеня опущення молочних залоз і стану м'яких тканин.

Протипоказання для проведення операції мастопексії:

 • онкологічні захворювання;
 • інфекційні стани;
 • порушення в системі гемостазу;
 • серцево-судинна патологія;
 • захворювання печінки і нирок;
 • цукровий діабет;
 • період вагітності;
 • мастопатія.

Приклади до та після пластичної операції грудей у Назара Грицевича Ви можете переглянути у розділі "ГАЛЕРЕЯ".

Види підтяжки грудей, які проводять у Львові

Операції варіюються від мінімальних втручань до великих операцій з частковим видаленням залозистої тканини.

 • Підтяжка грудей (мастопексія). Проводиться при опущенні (птозі) молочних залоз. Передбачає видалення надлишків шкіри і жирової тканини. Для найкращого візуального результату мастопексію нерідко поєднують із ендопротезуванням.
 • Збільшення грудей (ендопротезування). Операція дає змогу збільшити об'єм грудей і поліпшити їхню форму, для чого використовуються імпланти, що відрізняються за розміром, формою, наповнювачем і текстурою оболонки.
 • Зменшення грудей (редукційна мамопластика). Здійснюється за рахунок видалення надлишків залозистої і жирової тканин.
 • Корекція соска та ареоли. Процедура може включати відновлення пігментованої зони, зміну її форми і розміру. Нерідко здійснюється одночасно з іншими видами мамопластики.

Після операції груди стають підтягнутими, а використання косметичних швів дає змогу зробити сліди втручання непомітними.

При опущенні грудей невеликих розмірів часто проводиться параареолярна підтяжка, під час якої завдяки невеликому серпоподібному розтину над ареолою сосок переміщується вгору.

У випадках помірного мастоптозу використовується методика вертикальної мастопексії. Сосок при цьому переміщується на ретельно розраховану величину, а надлишок шкіри нижче соска видаляється.

Т-подібна мастопексія використовується для корекції більш серйозних порушень. Операція належить до розряду травматичних, вимагає хірургічної майстерності, але дає змогу виправляти значне опущення грудей.

ПІДТЯЖКА ГРУДЕЙ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РІВНОГО, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА, ТЕРНОПОЛЯ

Для пацієнтів що записались в Рівному, Івано-Франківську, Тернополі на період обстеження і реабілітації надаються комфортні палати в медичному центрі "Lviv Medical Center".

Всі необхідні аналізи Ви можете здати в лабораторії «Ескулаб» за місцем проживання. Для Вашої зручності нижче зазначено перелік лабораторій з адресами:

м. Львів

вулиця Городоцька, 35 («Ескулаб»)

м. Івано-Франківськ

вулиця В'ячеслава Чорновола, 52/3 («Ескулаб»)

м. Тернопіль

вулиця Князя Острозького, 1 («Ескулаб»)

м. Рівне

вулиця Клінічна, 4 («Ескулаб»)

Вартість перебування у стаціонарі становить:

 • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" від 2-х год (перебування можливе з 8:00 до 20:00) - 960 грн
 • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) - 2250 - 2850 грн з медикаментами
ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ АНАЛІЗІВ

Загальні правила при підготовці до дослідження: Здавати кров необхідно в ранковий час, натщесерце (від 8 до 14 годин без прийому їжі, воду дозволяється пити в звичайному режимі), за 24 годин до проведення аналізу слід уникати харчових перевантажень.

Наші контактні дані
Наше місцезнаходження
79000, Україна,
м. Львів, вулиця Довга, 56

Аналізи при місцевій анестезії:

 1. Група крові та резус-фактор
 2. Загальний аналіз крові (розгорнутий)
 3. Антитіла до ВІЛ
 4. Обстеження на сифіліс
 5. Вірус гепатиту B (може бути експрес тест)
 6. Вірус гепатиту C (може бути експрес тест)
 7. Коагулограма (кров на згортання)
 8. Аналіз крові на глюкозу

Аналізи при загальному наркозі:

 1. Електрокардіограма — розшифрована
 2. Група крові та резус-фактор
 3. Загальний аналіз крові
 4. Загальний аналіз сечі
 5. Антитіла до ВІЛ
 6. Обстеження на сифіліс
 7. Вірус гепатиту B (HBV), HBsAg (австралійський антиген)
 8. Вірус гепатиту C (HCV), антитіла сумарні
 9. Коагулограма (кров на згортання)
 10. Біохімічний аналіз крові (креатинін; сечовина; білірубін загальний, прямий та непрямий; АсАТ; АлАт; загальний білок)
 11. Аналіз крові на глюкозу
Відгуки про роботу Назара Грицевича

Як проходить операція підтяжки грудей без імплантів?

Мастопексія буває 3 видів:

 1. Периареолярнаолярна (циркулярна). Показана при псевдоптозі і птозі I ступеня. Проводиться через розріз навколо ареоли і передбачає видалення надлишку розтягнутої шкіри. Залозиста тканина грудей і нервові закінчення не зачіпаються, чутливість сосків повністю зберігається. Операція триває приблизно 1 годину.
 2. Вертикальна. Рекомендується при птозі II ступеня. У цьому випадку здійснюється часткове видалення залозистої тканини, через що можливе зниження тактильної чутливості молочної залози. Розрізи роблять більш глибокими, вони можуть досягати підгрудної складки. Операція триває 2-3 години.
 3. Якірна. Необхідна при птозі III ступеня. Поєднує розріз шкіри у вигляді якоря і техніку вертикальної підтяжки грудей. Втручання триває 3-4 години.

Редукційна мамопластика триває 2-4 години, здійснюється під загальною анестезією. Під час операції хірург видаляє зайву шкіру, жирову клітковину і залозисту тканини, а також переміщує ареолу і сосок у більш високе положення, за необхідності зменшує розмір ареоли. Оптимальний метод розрізу визначається лікарем індивідуально, найчастіше це вертикальний або якірний. Перший залишає менше рубців, але підходить для невеликого зменшення, другий розріз дає змогу виконати втручання будь-якої складності.

Операція із корекції сосково-ареолярного комплексу не вимагає госпіталізації, проводиться переважно під місцевою анестезією. Полягає у зміні форми та / або розміру пігментованої зони.

Ендопротезування дає змогу отримати груди бажаного розміру і форми. Триває приблизно 1,5 години, проводиться під загальним наркозом. Ендопротез вставляється через розріз навколо ареоли соска, під молочною залозою або в пахвовій западині. Для розсічення тканини використовується скальпель або лазер. Останній забезпечує максимально безпечний результат, швидке відновлення і хороший косметичний ефект. Нерідко поєднується з мастопексією.

Підготовка до операції і період реабілітації після підтяжки грудей

Підготовка полягає у первинній консультації пластичного хірурга для визначення виду і способу хірургічного втручання. Пацієнтку направляють на обстеження та аналізи.

За 2 тижні до операції жінці слід виключити прийом гормональних контрацептивних засобів і препаратів, які містять саліцилову кислоту. За 7 днів потрібно відмовитися від алкоголю і куріння.

Після пластики перші кілька днів пацієнтка перебуває у стаціонарі під наглядом лікаря. Реабілітація займає близько 1 місяця. У цей час необхідно користуватися компресійною білизною, приймати призначені лікарем препарати, утримуватися від гарячих ванн і фізичних навантажень. Спати перші 2 тижні потрібно на спині, наступні 14 днів можна повертатися на бік, на живіт – через місяць. Чітке дотримання приписів дозволить закріпити результат операції на довгі роки.

Запорукою оптимального ефекту є високоякісне проведення операції, що під силу тільки професійному лікарю. Н.Р. Грицевич – досвідчений пластичний хірург, який постійно вдосконалюється, вивчаючи нові технології, відвідуючи семінари та конференції. Довіртеся Назару Романовичу – він зробить ваше тіло досконалим! Записуйтесь на підтяжку грудей в Івано-Франківську, Тернополі, Рівно та Львові.

Красиві груди – це те, чим буде радіти і пишатися кожна жінка. Але інформація про пластичну операцію – це звичайно не для всіх, а часто через посаду або статус жінка хоче зберегти анонімність, щоб ніхто не дізнався про її проблему.

Доступні приклади до та після пластичної операції грудей у Назара Грицевича Ви можете переглянути у розділі "ГАЛЕРЕЯ".

Більше фото прикладів фото "до" та "після" по підтяжці грудей лікар зможе надати лише при особистій консультації. 

Не соромтесь звернутись до спеціаліста, щоб отримати всю необхідну інформацію. Записатися на безкоштовну консультацію або дізнатися на мастопексію ціну у Львові можно по телефону +38 (097) 0-999-000 – Viber, WhatsApp, Telegram.

Перед плануванням операції може знадобитися огляд суміжних фахівців: анестезіолога, терапевта, мамолога та гінеколога. Це може виявитися необхідним для виявлення в тканинах молочної залози фіброзних включень і кістозних змін, що може вимагати додаткового лікування.

Важливим моментом є обговорення питань планування вагітності, оскільки після періоду лактації мастоптоз може з'явитися знову.

Питання, які часто задають пацієнти
1.Скільки коштує підтяжка грудей у Львові?

Вартість операції підтяжки грудей залежно від клінічного випадку від 450 $. Оплата офіційно в касу клініки (без додаткових доплат, “подяк”). Детальніше тут.

2.Де зробити підтяжку грудей у Львові пацієнтам із Рівного, Тернополя та Івано-Франківська?

Операцію можна зробити у Lviv Mediсal Center за адресою м. Львів, вулиця Довга, 56.

3.Кому потрібна підтяжка грудей?

Основним показанням до проведення операції є:

 • в результаті різкого схуднення і постійних коливань ваги;
 • гормональні та вікові зміни в організмі жінки;
 • виношування малюка і годування груддю; 
 • зловживання шкідливими звичками, що викликає втрату еластичності шкіри; 
 • занадто великий розмір грудей; 
 • неправильно підібрана нижня білизна.
4.Де отримати консультацію щодо підтяжки грудей у Львові?

За консультацією звертайтеся до пластичного хірурга Назара Грицевича – лікаря з досвідом роботи 13 років, кандидата медичних наук. Також Ви можете проконсультуватись онлайн та відправити лікарю фото для більш детальної інформації.

Записатись на косультацію

Будь ласка заповніть форму нижче

Інші послуги які надаємо
Ліпофілінг / Назар Грицевич у Львові

Ліпофілінг – це метод корекції вікових змін обличчя та тіла, який полягає у пересадці власної жирової тканини пацієнта з однієї ділянки тіла в іншу. Жирова тканина – це ідеальний філер, не...

Детальніше
Пластика грудей / Назар Грицевич у Львові

Сьогодні дуже популярними в галузі естетичної хірургії є пластичні операції на молочних залозах (мамопластика). Жінки зважуються на операцію, щоб наблизитися до власного ідеалу, і, на щастя, зараз...

Детальніше
Інтим-пластика / Назар Грицевич у Львові

Інтимна пластика (лабіопластика) – це пластичні операції, що проводяться на малих та великих статевих губах жіночих статевих органів. Цей вид пластичної хірургії, що полягає в корекції ...

Детальніше
Збільшення грудей / Назар Грицевич у Львові

Збільшення грудей імплантами є найбільш затребуваною пластичною операцією у світі. Жінки прагнуть поліпшити естетику тіла, досягти ідеальних форм, стати більш впевненими в собі. Слід пам'ятати,...

Детальніше
Залиште заявку на консультацію
Наші контактні дані
Наше місцезнаходження
79000, Україна,
м. Львів, вулиця Довга, 56