Корекція молочних залоз при мастоптозі дозволяє жінкам позбутися наслідків обвисання грудей. Причиною такого стану можуть бути вагітність і грудне вигодовування, різке і значне схуднення, слабкі м'язи та зв'язки грудної стінки, а також вікові зміни. Шкірні покрови розтягуються, втрачаються еластичність, пружність, молочні залози стають більш плоскими.

Мастоптоз завдає жінці не лише психологічного, а й фізичного дискомфорту. Проведення операції повертає грудям привабливість і колишні форми.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ МАСТОПЕКСІЇ

Мастопексія показана при таких станах:

1) при зміщенні ареоли і соска вниз;
2) виражених розтяжках;
3) асиметрії молочних залоз;
4) при невідповідності об’єму грудей і навколишньої шкіри.

За рахунок перерозподілу "рідних" м'яких тканин залози, видалення надлишку шкіри і переміщення соска в більш високе положення груди набувають досконалої форми.

Варіант і обсяг хірургічного втручання визначаються залежно від ступеня опущення молочних залоз і стану м'яких тканин.

ВИДИ ОПЕРАЦІЙ ПО ПІДТЯЖЦІ ГРУДЕЙ

Операції варіюються від мінімальних втручань до великих операцій з частковим видаленням залозистої тканини. Після операції груди стають підтягнутими, а використання косметичних швів дає змогу зробити сліди втручання непомітними.

При опущенні грудей невеликих розмірів часто проводиться параареолярна підтяжка, під час якої завдяки невеликому серпоподібному розтину над ареолою сосок переміщується вгору.

У випадках помірного мастоптозу використовується методика вертикальної мастопексії. Сосок при цьому переміщується на ретельно розраховану величину, а надлишок шкіри нижче соска видаляється.

Т-подібна мастопексія використовується для корекції більш серйозних порушень. Операція належить до розряду травматичних, вимагає хірургічної майстерності, але дає змогу виправляти значне опущення грудей.

Приклади робіт: Красиві груди – це те, чим буде радіти і пишатися кожна жінка. Але інформація про пластичну операцію – це звичайно не для всіх, а часто через посаду або статус жінка хоче зберегти анонімність, щоб ніхто не дізнався про її проблему. Тому фото "до" та "після" операцій по підтяжці грудей я надаю лише при особистій консультації, підбираючи приклади робіт для кожного індивідуального випадку. 

Не соромтесь звернутись до спеціаліста, щоб отримати всю необхідну інформацію. Записатися на безкоштовну консультацію до мене Ви можете по телефону +38 (067) 713-19-40 – Viber, WhatsApp.

Перед плануванням операції може знадобитися огляд суміжних фахівців: анестезіолога, терапевта, мамолога та гінеколога. Це може виявитися необхідним для виявлення в тканинах молочної залози фіброзних включень і кістозних змін, що може вимагати додаткового лікування.

Важливим моментом є обговорення питань планування вагітності, оскільки після періоду лактації мастоптоз може з'явитися знову.

Протипоказання для проведення операції мастопексії:

 • онкологічні захворювання;
 • інфекційні стани;
 • порушення в системі гемостазу;
 • серцево-судинна патологія;
 • захворювання печінки і нирок;
 • цукровий діабет;
 • період вагітності;
 • мастопатія.

 

Записатись на консультацію

Сертифікати


 • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

 • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

 • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2019 Усі права захищені