м. Львів, вулиця Довга, 56
Пн-СБ: 10:00-22:00 – на зв'язку

Назар Грицевич

Хто я

Я, Назар Грицевич, обрав своїм основним фахом медичну справу, а саме – пластичну хірургію як один із найбільш сучасних та ефективних способів допомагати людям.

На даний момент я є хірургом першої кваліфікаційної категорії, кандидатом медичних наук, членом Всеукраїнської асоціації пластичних та реконструктивних хірургів. Як практикуючий лікар, який постійно на зв'язку, консультую та проводжу операції не тільки у Львові, але й в Києві та інших містах України.

Моя професійна місія:

 1. допомогти повернути здоров'я, красу та впевненість якнайбільшій кількості людей.
 2. допомагати людям відновити та вдосконалити фізичну красу тіла.

Головні переваги звернення до мене

 1. Професіоналізм – сертифікати та/або дипломами по кожному напрямку, досвід роботи більш ніж 12 років.
 2. Прозора оплата – Ви платите фіксовану суму в касу лікувального закладу, ніяких додаткових оплат. За всі надані Вам медичні послуги Ви отримуєте чеки.
 3. Безпека та конфіденційність – операції в кращих клініках Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Києва. Найновіше обладнання, газовий наркоз.

Моя освіта

 1. 2010 р. – Диплом про повну вищу освіту з відзнакою за спеціальністю "Лікувальна справа", Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
 2. 2010-2013 рр. – навчання в інтернатурі на базі Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова за спеціальністю "Хірургія".
 3. 2010-2013 р. – період проходження інтернатури також навчався у Львівській міській косметологічній лікарні.
 4. Після закінчення інтернатури у 2013 р. розпочав працювати у 1-шій міській клінічній лікарні ім. Князя Лева міста Львова. Цього ж року був зарахований на роботу у Львівську міську косметологічну лікарню.
 5. 2015 р. – захистив кандидатську дисертацію
 6. 2016-2018 рр. – проходження стажування у клініці Ростислава Любомировича Валіхновського.
 7. 2016 р. – пройшов курси тематичного удосконалення по пластичній хірургії обличчя на кафеедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика під керівництвом професора Пінчука Василя Дмитровича.
 8. 2016 р. – вступ у Всеукраїнську асоціацію пластичних та реконструктивних хірургів (ВАПРЕХ).
 9. 2017 р. – пройшов курси тематичного удосконалення по пластичній хірургії молочної залози на кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика під керівництвом професора Галича Сергія Петровича.
 10. 2017 р. – Диплом магістра державного управління за спеціальністю "Організація та управління охороною здоров’я", Національна академія державного управління при Президентові України.
 11. 2017 р. – отримав першу кваліфікаційну категорію.
 12. З 2017 р. по теперішній час працюю над написанням докторської дисертації.
 13. 2019 р. – отримав науковий ступінь "Магістр права".
 14. 2020 р. – отримав Вищу кваліфікаційну категорію.

Моя наукова діяльність

У 2015 році я захистив кандидатську дисертацію на тему "Вивчення механізмів впливу L-триптофану та мелатоніну на слизову оболонку стравоходу за умов експериментальної гіперглікемії" і отримав науковий ступінь кандидата медичних наук.

В ході досліджень мною було опубліковано 22 наукові роботи, з них – 8 статей, 3 в закордонних виданнях, в тому числі 1 у провідному закордонному фаховому виданні з IF 2,34, 14 робіт – у матеріалах конгресів, з’їздів і конференцій, та 1 деклараційний патент України.

Досвід роботи

 1. 2013-2018 рр. – працював у першій міській клінічній лікарні ім. Князя Лева м. Львова.
 2. 2013-2018 рр. – працював у Львівській міській косметологічній лікарні.
 3. 2018 р. – працевлаштований сумісником ВНКЗ ЛОР Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини ім. А. Крупинського з дисципліни "Медсестринство в хірургії". 
 4. Січень 2019 р. по даний час – штатний викладач з дисципліни "Медсестринство в хірургії" у ВНКЗ ЛОР "Львівська медична академія ім. Андрея Крупинського".
 5. З 2018 р. по даний час працюю в клініці "Мати та дитина".
 6. З 2018 р. по даний час працюю в клініці "Корона".
 7. З 2020 р.  по даний час працюю в клініці "Медичний центр доктора Онутчака".
 8. З 2022 р. по даний час працюю в клініці "Родина".

Мої вчителі

Я пишаюся тим, що мені вдалося не просто отримати медичну освіту, але й вчитися у кращих лікарів від Бога, які допомогли сотням пацієнтів відновити своє здоро'я, радість та красу.

У першу чергу я вдячний своїм батькам: Роману Грицевичу – заслуженому лікарю України, завідувачу сімейної медицини №1 "Львівська перша міська клінічна лікарня імені князя Лева", та Оксані Грицевич – медику вищої категорії, лікарю ультразвукової діагностики (УЗД). Саме вони стали моїми першими провідниками у світ медицини, спрямовували та підтримували на шляху професійного становлення.

Низькій уклін усім викладачам медичного університету ім. Данила Галицького, які вкладали у нас усіх – тоді ще молодих студентів – не лише свої знання, але й душу.

Навчання в інтернатурі пройшло під керівництвом Матвійчука Богдана Олеговича – доктора медичних наук, професора та дійсного члена Європейської Асоціації Хірургів. Богдан Матвійчук видав понад 180 наукових і навчально-методичних праць та підготував багатьох кандидатів наук.

В межах післядипломної медичної освіти у Львівській обласній клінічній лікарні я навчався під егідою Юрія Івановича Шаварова ‒ завідувача 3-го хірургічного відділення обласної лікарні та головного позаштатного спеціаліста Департаменту охорони здоров’я Львівщини.

Під час навчання у Львівській міській косметологічній лікарні моїм наставником з 2010 по 2015 рр. був Геннадій Маркович Каліка – пластичний хірург з 37-річним стажем, член асоціації пластичних хірургів України. 

Протягом 2016-2018 рр. я пройшов стажування у клініці Ростислава Любомировича Валіхновського, одного з найвідоміших хірургів в Україні, заслуженого лікаря України, директора і засновника медичного центру "Клініка Доктора Валіхновського".

 
 

У 2016 р. пройшов курси тематичного удосконалення по пластичній хірургії обличчя на кафедрі комбустiологiї та пластичної хiрургiї Нацiональної медичної академiї пiслядипломної освiти iм. П.Л.Шупика під керівництвом професора Пінчука Василя Дмитровича – президента Всеукраїнської асоцiацiї пластичних, реконструктивних i естетичних хiрургiв на базі приватної клiнiки "Київський мiський центр пластичної мiкрохiрургiї та естетичної медицини".

У 2017 році пройшов курси тематичного удосконалення по пластичній хірургії молочної залози на кафедрі комбустiологiї та пластичної хiрургiї Нацiональної медичної академiї пiслядипломної освiти iм. П.Л.Шупика під керівництвом професора Галича Сергія Петровича – завідувача відділу мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії, доктора медичних наук, професора, лауреата Державної премії України. 

Я продовжую вчитись та вдосконалюватись, відвідуючи профільні конференції, симпозіуми, тренінги та курси за участі провідних спеціалістів пластичної хірургії, які дозволяють мені опановувати новітні методики операцій і маніпуляцій та застосовувати їх на практиці.

Сфери моєї практичної діяльності

 • Ринопластика – пластика носа, первинна, вторинна, пластика при вроджених і набутих дефектах, пластика носа після травм, риносептопластика, ринопластика з ендоскопічним ЛОР-етапом.
 • Омолоджуючі операції лиця та шиї: пластика верхньої частини обличчя, пластика середньої частини обличчя, пластика нижньої частини обличчя, кругова пластика (facelift), SMAS-пластика, пластика чола, пластика шиї.
 • Пластика верхніх повік (верхня блефаропластика), пластика нижніх повік (нижня блефаропластика), кантопексія, усунення птозу повік, усунення третьої, додаткової повіки.
 • Ліпофілінг – введення власних жирових клітин для усунення носогубних зморшок, корекції форми підборіддя і виличних областей, моделювання контуру тіла, виправлення кривизни ніг, омолодження рук, корекції форми сідниць.
 • Збільшення обєму молочних залоз – імплантація молочних залоз, введення жиру, аугментація грудей за допомогою імплантатів.
 • Покращення форми молочних залоз – підтяжка молочних залоз (мастопексія), зменшення молочних залоз (редукційна мамопластика), реконструкція грудей після видалення молочної залози за допомогою експандерів, створення нового сосково-ареолярного комплексу.
 • Лікування гінекомастії.
 • Покращення форми вушних раковин – корекція клаповухості, вроджених та набутих дефектів вушних раковин.
 • Видалення новоутворів.
 • Видалення, корекція рубцевих деформацій, переведення їх у малопомітні.
 • Міні-абдомінопластика.
 • Розширена абдомінопластика з/без пластики грижових дефектів, усунення діастазу прямих м’язів живота.
 • Корекція контурів тіла за допомогою ліпосакції, ліпоаспірації, ліпоскульптури.
 • Імплантація сідниць.
 • Імплантація гомілок (круропластика).
 • Корекція надлишків шкіри після проведених баріатричних операцій та різкого схуднення.
 • Інтимна пластика – покращення зовнішнього вигляду малих статевих губ (лябіопластика), велики статевих губ (ліпофілінг великих статевих губ), перінеопластика (звуження діаметру піхви). 
 • Нехірургічна підтяжка нитками APTOS – підтяжка без розрізів.

Мої пацієнти – хто вони

Звернутись за послугами пластичного хірурга людей спонукають дуже різні причини. Однак завжди найважливішим аспектом є бажання бути в гармонії з собою та насолоджуватися своїм фізичним тілом. Тому до мене часто приходять:

 • люди з вродженими фізичними вадами;
 • люди з фізичними зовнішніми дефектами, отриманими внаслідок травм чи хвороб;
 • ті, хто має рубці та шрами, отримані внаслідок травм та операцій;
 • люди з проблемами зайвої ваги;
 • жінки, які хотіли б покращити естетичні дані свого тіла, зокрема обличчя та грудей;
 • в окрему групу варто віднести жінок, які втратили одну чи обидві молочні залози внаслідок важких хвороб (новоутворення, онко);
 • люди старшого віку, які б хотіли усунути естетично неприємні їм вікові зміни тіла (зморшки, обвислість тощо);
 • люди, які відчувать значний психологічний дискомфорт у зв'язку з зовнішнім виглядом окремих частин тіла чи тіла в цілому;
 • люди, які вдосконалюють та слідкують за своїм тілом в силу професійних вимог (актори, спортсмени та ін.).

Чому варто звернутись саме до мене

 1. Ось уже більше 10 років практикую у багатьох клініках, провів не одну сотню операцій. Мені довіряють та часто запрошують до партнерства кращі лікарі галузі.
 2. Я володію найбільш сучасними методиками в галузі пластичної хірургії.
 3. Маю доступ до кращого медичного обладнання для проведення операцій, яке є на сьогоднішній день в Україні, проводжу складні операції у Львові та Києві.
 4. Особисто консультую і супроводжую кожного мого пацієнта. Якщо я самостійно не зможу вирішиити Вашу проблему, то порекомендую Вам спеціалісті, які неодмінно допоможуть, або при можливості прооперуємо Вас разом.
 5. Завдяки постійному розвитку та спілкуванню з людьми я також володію унікальним досвідом виявлення та трансформації психологічних причин дискомфорту, пов'язаного з естетичними проблемами зовнішності.

Що буде, якщо Ви звернетесь до мене

Ми з Вами почнемо з того, що прояснимо найбільш важливі аспекти Вашої теперішньої проблеми, зробимо необхідні аналізи та процедури, з'ясуємо яким має бути результат.

Впевнений, що зможу розвіяти більшість Ваших страхів та упереджень щодо пластичної хірургії, якщо такі виявляться.

Ви можете розраховувати на грамотну консультаційну підтримку – до кожного пацієнта я простими словами доношу суть і необхідні знання про те, що буде відбуватися.

При потребі я також супроводжуватиму пацієнтів у післяопераційний період, допомагатиму їм адаптуватися до свого нового вигляду.

Як до мене звернутись:

Телефон для консультацій, Viber, WhatsApp, Telegram: +38 (097) 0-999-000

Важливо! Якщо я одразу не відповідаю на Ваш дзвінок, Ви завжди можете написати мені повідомлення з Вашим проханням. Отримавши Ваше нагадування, я обов'язково зв'яжуся з Вами.

Я проводжу огляди та оперції на базі Медичного центру "Мати та дитина", вул. Довга, 56, м. Львів.

 

ДОПОМОЖУ ВАМ ПО-НОВОМУ ПОДИВИТИСЯ НА СВОЄ ТІЛО!

Адже ще древні мудреці говорили про те, що тіло є храмом душі, і саме тому воно достойне найкращого, що ми можемо запропонувати.

Залиште заявку на консультацію
Наші контактні дані
Наше місцезнаходження
79000, Україна,
м. Львів, вулиця Довга, 56