Інтимна пластика (лабіопластика) – це пластичні операції, що проводяться на малих та великих статевих губах жіночих статевих органів. Цей вид пластичної хірургії, що полягає в корекції будови, розміру, функцій та зовнішнього вигляду геніталій, покликаний допомогти жінкам відновити фізичний та психологічний комфорт, покращити свою сексуальну привабливість та якість інтимного життя. Професійна інтимна контурна пластика здійснюється у місті Львів на базі трьох медичних центрів кандидатом медичних наук, досвідченим пластичним хірургом Н.Р. Грицевичем. 

ПЕРЕВАГИ ІНТИМНОЇ ПЛАСТИКИ

Молоді жінки в усьому світі вдаються до послуг пластичних хірургів, щоб удосконалити форму і вид зовнішніх статевих органів. У багатьох випадках рішення про операцію приймається з естетичних міркувань, а також коли недосконалість форми, набуті або вроджені вади стають причиною фізичного дискомфорту під час статевого акту, занять спортом або ходьби. В таких випадках інтимна пластика стає ефективним розв’язанням наявної проблеми. Переваги цього методу:

 • безпечність втручання для жінки незалежно від віку (операції проводяться після повного статевого дозрівання);
 • відсутність значних протипоказань;
 • гарантія бажаного результату.

Професійно зроблена без ускладнень лабіопластика у м. Львів не впливає на можливість народжувати. А зважаючи на те, що операція має на меті усунути фізичний або психологічний дискомфорт, то вплив інтимної пластики на відчуття під час статевого акту суто позитивний.

Показання до пластики піхви

 • Розтягування м'язів піхви, зокрема внаслідок пологів.
 • Опущення стінок піхви.
 • Розсічення промежини під час пологів.
 • Розриви внутрішніх стінок піхви.
 • Опущення сечового міхура.
 • Опущення і випадіння матки.
 • Вроджені патології розвитку.
 • Зниження сексуальної чутливості.

Крім медичних показань, пластика стінок піхви і статевих губ дає змогу розв’язати низку естетичних проблем. Багато жінок відчувають невпевненість у своїй сексуальній привабливості, що тягне за собою незадоволеність інтимним життям.

Найчастіше зменшення розміру піхви у Львові хочуть зробити жінки після природних пологів, особливо важких або стрімких. Збільшення піхви внаслідок народження дитини може викликати реальні порушення сексуального характеру. Це також можливо внаслідок гормональних порушень і вікових змін.

Протипоказання до пластики піхви

 • Порушення згортання крові.
 • Варикозна хвороба.
 • Гострі запальні процеси статевих органів.
 • Цукровий діабет.
 • Онкологічні захворювання.
 • Серцево-судинні патології.
 • Венеричні захворювання.
 • Гострі інфекційні захворювання.
 • Менструальний період.
 • Вагітність і період лактації.

Пластика піхви не проводиться до перших пологів, за винятком випадків, коли операція безумовно необхідна.

Як проводиться операція?

На попередньому етапі пластичний хірург консультує пацієнтку щодо нюансів операції, дізнається про її побажання.

Підготовка полягає у проведенні стандартного набору досліджень: загальний аналіз крові (зокрема, на цукор) і сечі, група крові і час згортання, кров на антиген, ВІЛ і гепатит, флюорографія, електрокардіограма.

Залежно від виду і складності операція може тривати від 30 хвилин до 2 годин. Процедура проходить або амбулаторно (після чого пацієнтка йде додому), або в умовах стаціонару (перебування – від 1 до 3 днів). Для знеболення застосовується місцева анестезія або загальний наркоз.

Реабілітація залежно від виду операції триває 2-10 днів. У цей період потрібні деякі обмеження: рекомендовано уникати або утримуватися від тривалого сидіння, фізичних навантажень та інтимної близькості (3 тижні), відмовитися від носіння обтягуючого одягу. Необхідно ретельно дотримуватися гігієни, спостерігатися у хірурга.

Вартість пластичної операції жіночих статевих органів становить від 11 378 грн., перебування в стаціонарі – 1523 грн. на добу. Однак остаточна сума залежить від клінічної ситуації, тому може змінюватися.

Види інтимної пластики

Пластика малих статевих губ

Однією з найпоширеніших проблем є більший розмір малих статевих губ у порівнянні з великими. 

Не завжди це вроджена вада чи патологія: найчастішими причинами деформації малих статевих губ стають:

 1. пологи (особливо це стає помітним після народження трьох або більше дітей);
 2. вікові деформації вульви.

Усунення подовження і асиметрії малих статевих губ дозволяє надати їм більш природний та привабливий вигляд. Після проведення операції їх рельєф та сексуальна чутливість зберігаються. 

Інтимна пластика у Львові

Операція по пластиці малих статевих губ проводиться під загальною анестезією і триває до 40 хвилин. Рубців після операції не залишається. Як результат, малі статеві губи стають меншими і абсолютно симетричними. Перебування у стаціонарі – до 3 днів. Іноді пластику малих статевих губ поєднують з пластикою великих статевих губ.

Пластика великих статевих губ

Показанням до лабіопластики великих статевих губ є їх надмірна величина унаслідок відкладення у них надмірної кількості жирової клітковини або навпаки – їхня атрофія через зменшення кількості жирової клітковини. Пластика великих статевих губ відбувається під місцевою або загальною анестезією методом ліпосакції, або ліпофілінгу. Перебування у стаціонарі – до 2 днів.

Відновлення незайманості (гіменопластика)

Гіменопластика – хірургічне відновлення цілісності дівочої пліви (гімена) за рахунок внутрішніх тканин входу в піхву. Проводиться за 4-5 днів до менструації під загальним знеболенням і триває від 30 до 45 хвилин. Перебування в стаціонарі – до 2 днів. 

Інтимна пластика у Львові - підготовка до операції та реабілітація

Насамперед потрібно впевнитися у відсутності протипоказань до хірургічного втручання:

 • серцево-судинних захворювань;
 • загострення варикозу;
 • загострення хвороб внутрішніх органів;
 • венеричних захворювань;
 • вагітності, лактації.

Робляться всі необхідні аналізи і, якщо протипоказання не виявлені, відбувається операція. Після кількох днів у стаціонарі з дотримуванням постільного режиму пацієнтка повертається додому. В цей період дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, щоб реабілітація минула якнайшвидше і з мінімальним дискомфортом.

Повертатися до повсякденних справ слід обережно і поступово. Деякий час діють певні обмеження:

 • до 3 тижнів не відвідувати сауни, лазні та солярію;
 • 2-3 тижні утримуватися від статевої близькості;
 • обмежити фізичні навантаження на весь термін реабілітації.

Лабіопластика у Львові

Результат інтимної пластики

Пластика дає змогу відновити стан м'язів таза, матки і сечового міхура, анатомічне розташування яких змінилося внаслідок опущення піхви. Під час операції хірург видаляє частину провисаючої стінки піхви, звужує її зовнішній отвір, додатковими швами зміцнює м'язи промежини.

Збільшення точки G у Львові усуває проблеми в інтимній сфері. На таку процедуру зважуються жінки, які не відчувають оргазму або досягають його з труднощами. В результаті точка G стає більш об'ємною і щільною, що покращує тактильні відчуття, підвищує сексуальну задоволеність.

Зменшення діаметра піхви у Львові відновлює нормальну фізіологічну будову промежини та естетичну привабливість жінки, посилює лібідо, знижує ризик розвитку запальних захворювань.

Перінеопластику проводить хірург-гінеколог, однак за необхідності пластичний хірург може оперувати з ним спільно, що дасть змогу за одне втручання усунути відразу кілька проблем.

Змінений зовнішній вигляд статевих губ може викликати у жінки невпевненість у своїй сексуальній привабливості, що тягне за собою незадоволеність інтимним життям. Також нерідко такі зміни спричинюють відчутний фізичний дискомфорт, що проявляється больовими відчуттями при статевому акті, ходьбі та сидінні, проблемами з підбором нижньої білизни й обтягуючого одягу, подразненнями і мацерацією шкіри, іноді навіть запальними процесами. Усунути всі ці проблеми дає змогу пластика вульварного кільця у Львові.

Результат насамперед залежить від кваліфікації і досвіду лікаря. Н.Р. Грицевич – компетентний пластичний хірург із багаторічним досвідом роботи, який постійно підвищує свою кваліфікацію. Він гарантує повний супровід пацієнтки: від першої консультації до закінчення реабілітаційного періоду. Довіртеся Назару Романовичу, позбудьтеся фізичного дискомфорту і психологічних комплексів!

При проведенні операції недостатньо лише отримати естетичний результат – необхідно зберегти співвідношення структури та функції жіночих статевих органів. Тому, вибираючи клініку пластичної хірургії, де робиться інтимна пластика, у місті Львів, треба звертати увагу не лише на відгуки про заклад та його репутацію. Найголовніше – знайти компетентного лікаря з гарними відгуками та значним досвідом.

Назар Грицевич – досвідчений пластичний хірург, який приймає на базі кількох медичних центрів у Львові та Києві,. Також огляди і консультації можливі в Тернополі та Івано-Франківську. Вам гарантована увага та повний супровід від першої консультації до завершення реабілітаційного періоду. Звертайтеся за вказаним на сайті телефоном. Також обов'язково врахуйте: точну ціну операції буде визначено лише після консультації та огляду.

Записатись на консультацію

Сертифікати


 • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

 • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

 • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2020 Усі права захищені