Інтимна пластика (лабіопластика) – це пластичні операції, що проводяться на малих та великих статевих губах жіночих статевих органів. Цей вид пластичної хірургії, що полягає в корекції будови, розміру, функцій та зовнішнього вигляду геніталій, покликаний допомогти жінкам відновити фізичний та психологічний комфорт, покращити свою сексуальну привабливість та якість інтимного життя. Професійна інтимна контурна пластика здійснюється у місті Львів на базі трьох медичних центрів кандидатом медичних наук, досвідченим пластичним хірургом Н.Р. Грицевичем. 

ПЕРЕВАГИ ІНТИМНОЇ ПЛАСТИКИ

Молоді жінки в усьому світі вдаються до послуг пластичних хірургів, щоб удосконалити форму і вид зовнішніх статевих органів. У багатьох випадках рішення про операцію приймається з естетичних міркувань, а також коли недосконалість форми, набуті або вроджені вади стають причиною фізичного дискомфорту під час статевого акту, занять спортом або ходьби. В таких випадках інтимна пластика стає ефективним розв’язанням наявної проблеми. Переваги цього методу:

 • безпечність втручання для жінки незалежно від віку (операції проводяться після повного статевого дозрівання);
 • відсутність значних протипоказань;
 • гарантія бажаного результату.

Професійно зроблена без ускладнень лабіопластика у м. Львів не впливає на можливість народжувати. А зважаючи на те, що операція має на меті усунути фізичний або психологічний дискомфорт, то вплив інтимної пластики на відчуття під час статевого акту суто позитивний.

Види інтимної контурної пластики

Пластика малих статевих губ

Однією з найпоширеніших проблем є більший розмір малих статевих губ у порівнянні з великими. 

Не завжди це вроджена вада чи патологія: найчастішими причинами деформації малих статевих губ стають:

 1. пологи (особливо це стає помітним після народження трьох або більше дітей);
 2. вікові деформації вульви.

Усунення подовження і асиметрії малих статевих губ дозволяє надати їм більш природний та привабливий вигляд. Після проведення операції їх рельєф та сексуальна чутливість зберігаються. 

Інтимна пластика у Львові

Операція по пластиці малих статевих губ проводиться під загальною анестезією і триває до 40 хвилин. Рубців після операції не залишається. Як результат, малі статеві губи стають меншими і абсолютно симетричними. Перебування у стаціонарі – до 3 днів. Іноді пластику малих статевих губ поєднують з пластикою великих статевих губ.

Пластика великих статевих губ

Показанням до лабіопластики великих статевих губ є їх надмірна величина унаслідок відкладення у них надмірної кількості жирової клітковини або навпаки – їхня атрофія через зменшення кількості жирової клітковини. Пластика великих статевих губ відбувається під місцевою або загальною анестезією методом ліпосакції, або ліпофілінгу. Перебування у стаціонарі – до 2 днів.

Відновлення незайманості (гіменопластика)

Гіменопластика – хірургічне відновлення цілісності дівочої пліви (гімена) за рахунок внутрішніх тканин входу в піхву. Проводиться за 4-5 днів до менструації під загальним знеболенням і триває від 30 до 45 хвилин. Перебування в стаціонарі – до 2 днів. 

Інтимна пластика у Львові - підготовка до операції та реабілітація

Насамперед потрібно впевнитися у відсутності протипоказань до хірургічного втручання:

 • серцево-судинних захворювань;
 • загострення варикозу;
 • загострення хвороб внутрішніх органів;
 • венеричних захворювань;
 • вагітності, лактації.

Робляться всі необхідні аналізи і, якщо протипоказання не виявлені, відбувається операція. Після кількох днів у стаціонарі з дотримуванням постільного режиму пацієнтка повертається додому. В цей період дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, щоб реабілітація минула якнайшвидше і з мінімальним дискомфортом.

Повертатися до повсякденних справ слід обережно і поступово. Деякий час діють певні обмеження:

 • до 3 тижнів не відвідувати сауни, лазні та солярію;
 • 2-3 тижні утримуватися від статевої близькості;
 • обмежити фізичні навантаження на весь термін реабілітації.

Лабіопластика у Львові

При проведенні операції недостатньо лише отримати естетичний результат – необхідно зберегти співвідношення структури та функції жіночих статевих органів. Тому, вибираючи клініку пластичної хірургії, де робиться інтимна пластика, у місті Львів, треба звертати увагу не лише на відгуки про заклад та його репутацію. Найголовніше – знайти компетентного лікаря з гарними відгуками та значним досвідом.

Я, Назар Грицевич – досвідчений пластичний хірург, приймаю на базі кількох медичних центрів у Львові, Києві, Тернополі, Івано-Франківську. Особливість моєї роботи у даному напрямку: увага та повний супровід пацієнтки від першої консультації до завершення реабілітаційного періоду. Звертайтеся за вказаними на сайті телефонами. Майте на увазі: точну ціну операції буде визначено лише після консультації та огляду.

Записатись на консультацію

Сертифікати


 • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

 • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

 • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2019 Усі права захищені