Інтимна пластика (лабіопластика) – це пластичні операції, що проводяться на малих та великих статевих губах жіночих статевих органів. Цей вид пластичної хірургії, що полягає в корекції будови, розміру, функцій та зовнішнього вигляду геніталій, покликаний допомогти жінкам відновити фізичний та психологічний комфорт, покращити свою сексуальну привабливість та якість інтимного життя. 

Однією з найпоширеніших проблем є більший розмір малих статевих губ у порівнянні з великими. Усунення подовження і асиметрії малих статевих губ дозволяє надати їм більш природний та привабливий вигляд. Після проведення операції їх рельєф та сексуальна чутливість зберігаються. 

 

Інтимна пластика у Львові

Операція по пластиці малих статевих губ проводиться під загальною анестезією і триває до 40 хвилин. Рубців після операції не залишається. Як результат, малі статеві губи стають меншими і абсолютно симетричними. Перебування у стаціонарі – до 3 днів. Іноді пластику малих статевих губ поєднують з пластикою великих статевих губ.

Пластика великих статевих губ

Показанням до пластики великих статевих губ є їх надмірна величина унаслідок відкладення у них надмірної кількості жирової клітковини або навпаки – їхня атрофія через зменшення кількості жирової клітковини. Пластика великих статевих губ відбувається під місцевою або загальною анестезією методом ліпосакції, або ліпофілінгу. Перебування у стаціонарі – до 2 днів.

Відновлення незайманості (гіменопластика)

Гіменопластика – хірургічне відновлення цілісності дівочої пліви (гімена) за рахунок внутрішніх тканин входу в піхву. Проводиться за 4-5 днів до менструації під загальним знеболенням і триває від 30 до 45 хвилин. Перебування в стаціонарі – до 2 днів. 

Записатись на консультацію

Сертифікати


  • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

  • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

  • м. Львів, вул. Снопківська, 18