МентопластикаНе задоволені формою підборіддя? Бажаєте мати більш виразний профіль? Мрієте вдосконалити риси обличчя? Вам може допомогти ментопластика. Ця операція спрямована на усунення дефектів і асиметрії підборіддя. Вона може бути однією зі складових комплексної пластики обличчя або виконуватися як самостійна процедура. Різноманітні техніки виконання дають змогу досягти тривалого результату.

Ментопластика актуальна як для жінок, так і чоловіків. Ні для кого не секрет, що вольове квадратне підборіддя підкреслює мужність представників сильної статі. Жінкам притаманні округлі, м’які лінії. Сучасна пластична хірургія здатна не тільки виправити явно виражені патології, а й наблизити контури обличчя до класичних канонів краси. Не зволікайте, записуйтесь на консультацію зараз!

Показання для проведення ментопластики

Окрім мрії про досконалу форму обличчя, показаннями до операції є:

 • недостатньо розвинене підборіддя;
 • масивне і важке підборіддя;
 • непропорційно маленьке підборіддя;
 • травми;
 • вроджені дефекти;
 • подвійне підборіддя.

Протипоказання

Не варто проводити операцію особам з проблемами серцево-судинної системи, важкими захворюваннями внутрішніх органів, онкологічними пухлинами. Утриматися від ментопластики варто хворим на цукровий діабет, тим, хто має порушення згортання крові, вугрові висипання.

Види оперативного втручання

Корекція форми підборіддя – операція, що має кілька різновидів.

 • Аугментаційна ментопластика – найбільш поширена та ефективна техніка. Вона проводиться з використанням індивідуальних або форматних протезів, виготовлених з щільного силікону або інших сучасних матеріалів.
 • Ментопластика з ліпофілінгом передбачає збільшення підборіддя за допомогою ін'єкцій жирової тканини пацієнта. Застосовується, якщо необхідно усунути косметичні дефекти, виправити асиметрію і вікові зміни м'яких тканин.
 • Редукційна ментопластика покликана зменшити об’єм підборіддя, зробити його контури м’якішими.
Консультації Ціна грн.
1 Первинна консультація 600
2 Повторна консультація 550
Перебування в стаціонарі Ціна грн.
1 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (до 2-х год.) 300
2 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (від 2-х год. (перебування можливе з 8:00 до 20:00) 600
3 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) 2000
Операції Ціна грн.
1 Ментопластика (пластика підборіддя) аугментаційна без імплант 11 808
2 Ментопластика (пластика підборіддя) з ліпофілінгом (з використанням власного жиру пацієнта) 15 508

Як проходить операція?

Корекцію форми підборіддя проводять одним з двох хірургічних доступів: через зовнішній або внутрішній розріз. Для доступу до кістки розріз роблять або у шкірній складці під щелепою, або в слизовій нижньої губи. Операція триває від 30 хвилин до 2 годин, виконується під загальним або місцевим наркозом. 

До повноцінного життя пацієнт повертається за тиждень, але протягом 14 діб не можна займатися інтенсивними фізичними вправами.

Звертайтеся за допомогою до пластичного хірурга Назара Грицевича, який проводить операції у Львові, Івано-Франківську, Рівному та інших містах (за домовленістю). Залиште заявку на сайті або дзвоніть – +38 (097) 0-999-000 – Viber, WhatsApp, Telegram.

Запис на консультацію

ВАЖЛИВО! Лікар особисто відповідає на усі звернення. Просимо поставитись з розумінням, якщо він не відповість одразу, оскільки може бути на операції чи консультації. Зазвичай лікар зв`яжеться з Вами протягом доби.

Записатись на консультацію

Сертифікати


 • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

 • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

 • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2021 Усі права захищені

Дзвонити