Хейлопластика

Бажаєте збільшити губи або зменшити їх об’єм? Хочете мати більш чуттєві контури? Необхідно виправити асиметрію? Хейлопластика дає змогу позбутися вроджених вад і набутих косметичних дефектів губ. Професійне хірургічне втручання гарантує досягнення бажаного результату: верхня і нижня губи матимуть пропорційне співвідношення, гармонійну форму, звабливий контур.

Під час консультацій обговорюються всі нюанси, аби мрія про ідеальні губи стала реальністю якомога швидше. Зателефонуйте сьогодні пластичному хірургу Назару Грицевичу, щоб отримати відповіді на всі питання – +38 (097) 0-999-000 – Viber, WhatsApp, Telegram.

Показання для хейлопластики

Приводом до оперативного втручання можуть стати як медичні показання, так і естетична незадоволеність. Найчастіше до клініки звертаються з такими проблемами:

 • шрами після захворювань, механічних травм, невдалих косметологічних процедур;
 • тонкі невиразні губи;
 • відсутність чіткої лінії, блідий колір;
 • непропорційність губ;
 • опущеність кутиків рота;
 • деформація губ.

Протипоказання

Не слід робити хейлопластику особам, які мають злоякісні пухлини, запалювальні процеси у ротовій порожнині, ендокринні захворювання, гострі інфекції. Пластичні операції протипоказані хворим на цукровий діабет і тим, у кого шкіра має схильність до появи рубців.

Консультації Ціна грн.
1 Первинна консультація 600
2 Повторна консультація 550
Перебування в стаціонарі Ціна грн.
1 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (до 2-х год.) 300
2 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (від 2-х год. (перебування можливе з 8:00 до 20:00) 600
3 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) 2000
Операції Ціна грн.
1 Хейлопластика редукційна (пластика губ) 19 960
2 Збільшення губ V-Y пластикою 9 250
3 Булхорн (пластика верхньої губи) 12 089

Технологія проведення операції

Пластична хірургія невпинно розвивається. Постійно розробляються нові методи проведення операцій. Естетична хейлопластика, спрямована на збільшення об’єму губ, може бути:

 • аугментаційною;
 • з ліпофілінгом.

Редукційною називаэться процедура зі зменшення губ. Вона необхідна у випадках, коли нижня або верхня губа завелика й порушує пропорції обличчя, руйнує гармонійний вигляд.

Перед операцією потрібно здати аналізи. Також слід утриматися від паління, не приймати анальгетики і препарати, що містять аспірин.

Хейлопластика не потребує перебування пацієнта в стаціонарі. Маніпуляції проводяться під місцевою анестезією. Через кілька годин після операції пацієнт може йти додому. Під час відновлювального періоду спостерігаються незначні набряки, гематоми і деякий дискомфорт. Не можна вживати тверду їжу, що потребує інтенсивного пережовування. Прикладання льоду до набряків, використання спеціальних мазей пришвидшує загоєння. Результат хейлопластики стійкий.

Запис на консультацію

ВАЖЛИВО! Лікар особисто відповідає на усі звернення. Просимо поставитись з розумінням, якщо він не відповість одразу, оскільки може бути на операції чи консультації. Зазвичай лікар зв`яжеться з Вами протягом доби.

Записатись на консультацію

Сертифікати


 • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

 • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

 • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2021 Усі права захищені

Дзвонити