м. Львів, вулиця Довга, 56
Пн-СБ: 10:00-22:00 – на зв'язку

Корекція асиметрії грудей

Парні органи вкрай рідко бувають повністю однаковими, тому незначна різниця в об’ємі, розмірі ареол, формі та висоті молочних залоз зустрічаються у багатьох жінок і є варіантом норми. Однак, якщо асиметрія грудей виражена достатньо сильно, це може спричинити психологічний та фізичний дискомфорт. Правильний підбір одягу не стане розв'язанням проблеми, оскільки лише замаскує наявний дефект. На щастя, інноваційні методи пластичної хірургії здатні виправити недоліки та зробити молочні залози ідеальними.

Причини виникнення асиметрії грудей

Вроджена асиметрія виникає внаслідок нерівномірного розподілу жирових клітин або гіпоплазії (коли одна молочна залоза розвивається повільніше за іншу). Її причиною також може бути синдром Поланда (повна або часткова відсутність грудного м'яза) або тубулярна деформація залози.

Набуті відмінності у формі та розмірі грудей з’являються через такі фактори:

 • зниження щільності та еластичності, а також запалення тканин (мастит);
 • оперативні втручання;
 • постлактаційні зміни;
 • проблеми з поставою;
 • травматизація;
 • онкологія.

В яких випадках необхідна корекція асиметрії грудей?

Корекція асиметрії грудей потрібна в тому випадку, якщо вона виражена доволі сильно та/або з’явилася внаслідок хвороб чи травм. Записатися до лікаря варто в таких випадках:

 • різниця в розмірі більша за 20%;
 • груди розташовані не на одному рівні;
 • з’явився біль у грудному відділі;
 • чутливість залоз або її відсутність.
Корекція асиметрії грудей Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне

Методи виправлення асиметрії грудей

Візуального ефекту можна досягти завдяки підбору правильної білизни (для стабілізації або зі змінним пушапом), однак повністю позбавити проблеми може тільки кваліфікований пластичний хірург.

Як виправити асиметрію грудей оперативним шляхом? Існує декілька методів:

 • Редукційна мамопластика. Процедура полягає в зменшенні більшої з грудей задля вирівнювання форми залоз. Лікар видаляє надлишкову жирову й залозисту тканини, а також зміщує сосок і ареолу на нову позицію.
 • Ліпофілінг. Це пересадка жирової тканини в меншу з грудей для досягнення однакового розміру. Зі спини, живота або стегон береться необхідна кількість жиру, який очищують і використовують для збільшення залози.
 • Підтяжка грудей. У разі птозу можна провести процедуру підтяжки грудей. Під час операції лікар видаляє надлишкову шкіру і жир, внаслідок чого молочні залози підіймаються/підтягуються та усувається асиметрія.
 • Імплантація. Застосовується для збалансування розміру і форми грудей. Хірург робить невеликий розріз під грудною залозою, формує кишеню  у яку буде встановлено імплант. Після цього розріз закривається косметичним швом.

Операція для виправлення асиметрії грудей у Львові, Тернополі, Івано-Франківську

Оперативний шлях є найдієвішим для виправлення грудей різного розміру, оскільки за його допомогою можна повністю усунути асиметрію та прибрати пов’язаний із цим дискомфорт. Процес відбувається у декілька етапів.

На етапі консультування лікар здійснює обстеження молочних залоз для виявлення ступеня асиметрії та вибору необхідної процедури. Далі необхідно здати аналізи для виявлення можливих протипоказань і коректного підбору загальної анестезії.

Після підготовки кваліфікований хірург проводить операцію. Процес реабілітації займає декілька місяців. Впродовж цього часу необхідно носити спеціальний бандаж для підтримання молочних залоз, відмовитися від фізичних навантажень і дотримуватися рекомендацій лікаря.

Протипоказання до корекції асиметрії грудей

Протипоказаннями для оперативного втручання у разі асиметрії грудей є:

 • вік до 21 року — на етапі формування молочних залоз хірургічне втручання може нашкодити;
 • вагітність і лактація (операцію можна проводити через 12 місяців після останнього вигодовування)
 • онкологія — операція та подальша реабілітація може зробити організм уразливішим;
 • порушення згортання крові;
 • хронічні хвороби серця, підшлункової залози, нирок або легенів.

Немає проблеми, яку неможливо розв'язати. Варто лише скористатися послугами професіонала. Назар Романович Грицевич — сертифікований пластичний хірург, вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, що має досвід роботи понад 14 років. Якщо вас турбує асиметрія молочних залоз або інша недосконалість зовнішності, він уважно вислухає вас і надасть професійну допомогу. Результатом стануть не лише пружні груди з гладенькою шкірою, але і ваша впевненість у собі, покращення самопочуття і чудовий настрій.

Інші статті
Вертикальна підтяжка грудей: повернення пружності / Назар Грицевич у Львові

Жінка бажає виглядати бездоганно за будь-яких умов. Краса грудей для більшості — це основа впевненості у собі. Але вікові зміни, вагітність, годування дитини, різка втрата ваги та інші фактори п...

Детальніше
Як вибрати клініку і пластичного хірурга? / Назар Грицевич у Львові

Вибираючи клініку для пластичної операції, не варто керуватися виключно рекламою або вартістю послуг. За якими критеріями необхідно зробити свій вибір, читайте у цьому матеріалі.  

Детальніше
Пластичні операції на обличчі після травм / Назар Грицевич у Львові

У житті трапляються такі ситуації, коли пластична операція на обличчі – не просто бажання, а необхідність. Читайте, як допомагає пластична хірургія тим, хто зазнав серйозних травм. 

Детальніше
Чи потрібна чоловікам пластична хірургія? / Назар Грицевич у Львові

Традиційно вважається, що пластична хірургія потрібна лише жінкам, але сьогодні все більше чоловіків цікавляться цією галуззю медицини. Чому? Читайте у моїй новій статті про найпопулярніші пластичні&n...

Детальніше
Залиште заявку на консультацію
Наші контактні дані
Наше місцезнаходження
79000, Україна,
м. Львів, вулиця Довга, 56