контурна пластика носаПластика носа або ж, згідно професійного терміну, ринопластика у Львові  – це одна з найпоширеніших пластичних операцій. Така процедуру полягає у зміні зовнішніх контурів носа шляхом видалення або переміщенням кісток і хрящів, які утворюють скелет носа. Здебільшого такого типу хірургічне втручання виконують після 16 років, коли завершується формування скелету носа. 

Контурна пластика носа: показання

Хірургічне втручання – єдиний вихід для людей із деформованим носом, який не тільки має негарний зовнішній вигляд, а й не може повноцінно виконувати свою функцію.

Незважаючи на збереження дихальної функції, багатьох не влаштовує природна форма носа. В результаті людина відчуває постійний дискомфорт, соромиться своєї зовнішності.

 

Отже, ринопластика здійснюється за такими показниками:

 • горбинка на спинці носа;
 • надмірне западання спинки носа;
 • потовщена форма перенісся;
 • викривлення форми носа;
 • надмірна довжина носа;
 • утруднене дихання;
 • надмірно потовщений кінчик носа.

Протипоказання до ринопластики

Не можна проводити операцію у таких випадках:

 • гострі інфекційні та вірусні захворювання;
 • патології серцево-судинної системи;
 • порушення згортання крові;
 • ендокринологічні розлади;
 • онкологічні хвороби;
 • захворювання легень і бронхів, туберкульоз;
 • цукровий діабет.

Операція не рекомендована пацієнтам до 18 років, оскільки хрящова та кісткова тканина продовжує формуватися до цього віку. Однак за медичними показаннями операція може бути виконана з 7 років.

ВИДИ ПЛАСТИКИ НОСА У ЛЬВОВІ

Загалом ринопластику фахівці розділяють на два типи – хрящову і кісткову, а доступ до основної ділянки роботи може бути відкритим і закритим. Вибір доступу визначається хірургом перед операцією з врахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Незалежно від вибору доступу післяопераційні рубці не помітні.

 1. Функціональна. Виправляє труднощі з диханням унаслідок пошкоджень або вроджених дефектів, відновлює структури обличчя після травм і операцій. До цього виду належить септопластика – операція із виправлення носової перегородки.
 2. Естетична. Проводиться для поліпшення зовнішнього вигляду носа, зміни його розміру або форми.

За способом проведення ринопластика буває:

 • Закрита. Триває до 2-х годин. При закритому доступі всі маніпуляції хірург проводить всередині носової порожнини. Так як виконується всередині порожнини носа, то зовні не залишається жодних слідів втручання. 
 • Відкрита. Триває 1-3 години. Виконується через розріз на слизовій зовнішньої частини носа. Розріз проходить по шкірній колумелярній частині носової перетинки, тобто між ніздрями, в найбільш вузькому її місці. Здійснюється у випадках, коли необхідна серйозна корекція. Після втручання залишаєть невеликий рубчик.
Консультації Ціна, грн
1 Консультація онлайн на час карантину Безкоштовно
2 Первинна консультація 410
3 Вторинна консультація 350
Перебування в стаціонарі
1 Перебування в стаціонарі до 2-х год. 229
2 Перебування в стаціонарі більше 2-х год. 550
3 Перебування в стаціонарі 1 добу 1523
Операції
1 Ринопластика (пластика носа) 45 848
 

Підготовка до ринопластики

Насамперед консультує пластичний хірург, який дізнається побажання пацієнта і переконується в необхідності проведення операції. Також лікар проводить фотопрогноз, щоб пацієнт міг побачити майбутній результат.

Далі проводяться необхідні аналізи та обстеження. Стандартними дослідженнями є аналіз крові на інфекції, біохімію і згортання, клінічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, флюорографія, електрокардіограма. Безпосередньо перед ринопластикою проводять комп'ютерну томографію носа та придаткових пазух, щоб оцінити хрящову та кісткову структуру, виключити захворювання внутрішнього носа.

За два тижні перед операцією рекомендується відмовитися від алкоголю і куріння. Не можна приймати гормональні засоби, антибіотики та препарати, що впливають на згортання крові. У день ринопластики не слід наносити на обличчя косметику, креми та мазі.

Вартість ринопластики становить 45 848 грн. Додаткові витрати потрібні на проведення обстеження, перебування в стаціонарі та наркоз. Однак залежно від конкретного клінічного випадку остаточна сума може змінюватися.

Як проходить операція по ринопластиці носа у Львові?

Операцію по пластиці носа у Львові виконують під загальним наркозом. Тривалість самого хірургічного втручання коливається у межах 2 годин. 

Хірург робить надріз усередині або зовні носа і починає переформатування. Зміна може включати видалення хряща або елемента кістки, транспозицію хрящів, випрямлення перегородки та ін. Розрізи стягуються мікрошвами або закриваються накладенням звичайних швів. Поверх носа накладається гіпсова пов'язка, встановлюються тампони або сплінти, щоб зафіксувати форму носа.

Залежно від скарг пацієнта кваліфікований хірург під час ринопластики усуває такі проблеми: утруднення дихання і викривлення носової перегородки, наслідки травм, придбані та вроджені дефекти, неестетичні зовнішні риси.

На відміну від безопераційної ринопластики гіалуроновою кислотою, пластична операція дає змогу усунути навіть серйозні дефекти, при цьому ефект зберігається на все життя.

По завершенню операції пацієнту накладають спеціальну термопластичну лангету на 7-10 днів, тобто каркас, який фіксуватиме кісткову частину носа, аби прооперована ділянка не зазнала деформації, а у сам ніс вводяться тампони, які видаляються через 2 дні після пластики. 

Контурна пластика носа у ЛьвовіОперація по ринопластиці у ЛьвовіХірург в операційній під час ринопрастики

Приклад ринопластики "до та "після"

До проведення ринопластикиПісля проведення операції по пластиці носа 

Уся реабілітація триває до 2-х тижнів – стільки часу необхідно, щоб зійшла велика частина набряклості. Перебування в стаціонарі по завершенні втручання триватиме від 3 до 5 днів. Шви знімаються на 7-8 день, встановлені стенти – на 4-10 день. Також у цей період у Вас буде присутнє певне оніміння носа, синці і набряки, але це поступово зникатиме. Впродовж перших кількох днів реабілітації пацієнту рекомендують більше відпочивати з підгнятою головою і уникати нагинань та нахилів. Будуть можливі деякі незначні носові кровотечі.

Реабілітація після контурної пластики носа у Львові

Також не бажано сякатися впродовж 2 тижнів після операції, оскільки це теж може призвести до кровотечі. Носіння окулярів впродовж цих днів протипоказане, а пізніше (до повного загоєння) може викликати дискомфорт, відтак варто скористатися на цей час контактними лінзами. Остаточний результат пластики носа та відновлення пацієнта  загалом триває більше 6 місяців.

Догляд за носом після ринопластики включає:

 • прийом призначених лікарем антибіотиків і протинабрякових засобів;
 • носіння спеціальної пов'язки;
 • сон на високій подушці з піднятою головою;
 • відмова на 1 місяць від відвідування пляжу, сауни і басейну, а також носіння окулярів;
 • уникнення перебування на відкритому сонці;
 • заборона на сякання від трьох тижнів до місяця;
 • утримання протягом 3-х місяців від контактних видів спорту та значних фізичних навантажень.

Відновлювальний період проходить тим легше, чим якісніше була проведена операція.

Назар Романович Грицевич – професійний пластичний хірург з багаторічним досвідом роботи і великою кількістю задоволених пацієнтів. Він супроводжує і радо консультує своїх пацієнтів до остаточного закінчення реабілітаційного періоду. Дозвольте Назару Романовичу позбавити вас від психологічного і фізичного дискомфорту!

Ринопластика – Ваша допомога у вирішенні естетичної проблеми вигляду носа, щоб Ви почувалися комфортно та легко, дивлячись на себе в дзеркало.

Дзвоніть щодня з Пн по Сб з 10:00 по 22:00 +38 (067) 713-19-40. Також можете по цьому номеру написати повідомлення з допомогою WhatsApp або Viber. 

У Львові операції проводяться у медичному центрі "Мати та дитина" (вул. Замарстинівська, 85а) та у хірургічній клініці "Корона" (вул. Снопківська, 18). 

Записатись на консультацію

Сертифікати


Питання, які часто задають пацієнти


👃 Кому потрібна пластика носа?

Пластика носа (ринопластика/риносептопластика) – це хірургічна процедура зміни зовнішніх контурів носа шляхом видалення або переміщенням кісток і хрящів скелету носа. Вона необхідна людям з дефектами носа та утрудненим диханням. Детальніше тут.

📝 Де у Львові можна записатися на консультацію щодо пластики носа?

За консультацією звертайтеся до пластичного хірурга Назара Грицевича – лікаря з досвідом роботи 10 років, кандидата медичних наук. Також Ви можете проконсультуватись онлайн та відправити лікарю фото для фотопрогнозу операції.

💰 Скільки коштує пластика носа?

Вартість ринопластики/риносептопластики залежно від клінічного випадку 1800-2600 $ (все включено). Оплата офіційно в касу клініки (без додаткових доплат, “подяк”). Детальніше тут.

🤔 Як підготуватися до ринопластики?

Обов'язково прийти на консультацію до пластичного хірурга, здати необхідні аналізи та пройти спеціальне обстеження. За 2 тижні до операції слід відмовитися від алкоголю і куріння, не можна приймати гормональні засоби, антибіотики та препарати, що впливають на згортання крові. У день ринопластики не слід наносити на обличчя косметику, креми та мазі.

💁‍♂️ Скільки триває відновлення після операції та коли видно результат?

Уся реабілітація триває до 3 тижнів – стільки часу необхідно, щоб зійшла більша частина набряків. Остаточний результат пластики носа можна оцінювати через 9 місяців.

 • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

 • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

 • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2020 Усі права захищені