контурна пластика носаПластика носа або ж, згідно професійного терміну, ринопластика – це одна з найпоширеніших пластичних операцій. Така процедуру полягає у зміні зовнішніх контурів носа шляхом видалення або переміщенням кісток і хрящів, які утворюють скелет носа. Здебільшого такого типу хірургічне втручання виконують після 16 років, коли завершується формування скелету носа. 

Ринопластика носа: показання

Існує багато різних причин та показань для операції на ділянці носа так і навколо нього. До прикладу, доволі частим випадками є ситуація, коли пацієнти за допомогою ринопластики згладжують горбинку на носі, а також змінюють загострений або потовщений кінчик носа, який не гармоніює з іншими рисами обличчя. Пластика носа зменшує його розмір та довжину, розширені ніздрі. Усуває викривлену носову перегородку та сідлоподібну форму носа. Ще одним не менш важливим фактором для хірургічного втручання на носі є проблеми з диханням, виправлення вроджених та посттравматичних деформацій. Якою б не була причина, хірургія може змінити зовнішній вигляд вашого носа до більш естетичної та природної форми.

ВИДИ ПЛАСТИКИ НОСА У ЛЬВОВІ

Загалом ринопластику фахівці розділяють на два типи – хрящову і кісткову, а доступ до основної ділянки роботи може бути відкритим і закритим. При закритому доступі всі маніпуляції хірург проводить всередині носової порожнини. При відкритому – розріз проходить по шкірній колумелярній частині носової перетинки, тобто між ніздрями, в найбільш вузькому її місці. Вибір доступу визначається хірургом перед операцією з врахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Незалежно від вибору доступу післяопераційні рубці не помітні.

Як проходить операція по ринопластиці носа? 

Операцію виконують під загальним наркозом. Тривалість ж самого хірургічного втручання коливається у межах двох годин.  По завершенню операції пацієнту накладають спеціальну термопластичну лангету на 7-10 днів, тобто каркас, який фіксуватиме кісткову частину носа, аби прооперована  ділянка не зазнала деформації, а у сам ніс вводяться тампони, які видаляються через 2 дні після пластики. 

 

 

Приклад ринопластики "до та "після"

Реабілітація після контурної пластики носа 

Реабілітація після ринопластики триває кілька тижнів. Перебування в стаціонарі по завершенні втручання триватиме від 3 до 5 днів. Також у цей період у Вас буде присутнє певне оніміння носа, синці і набряки, але це поступово зникатиме. Впродовж перших кількох днів реабілітації пацієнту рекомендують  більше відпочивати з піднятою головою і уникати нагинань та нахилів. Будуть можливі деякі незначні носові кровотечі.

Також не бажано сякатися впродовж 2 тижнів після операції, оскільки це теж може призвести до кровотечі. Носіння окулярів впродовж цих днів протипоказане, а пізніше (до повного загоєння) може викликати дискомфорт, відтак варто скористатися на цей час контактними лінзами. Остаточний результат  пластики  носа та відновлення пацієнта  загалом триває більше 6 місяців.

Я готовий прийти Вам на допомогу у вирішенні естетичної проблеми вигляду носа, щоб Ви почувалися комфортно та легко, дивлячись на себе в дзеркало.

Двзоніть мені щодня з Пн по Сб з 10:00 по 22:00 +38 (067) 713-19-40 Також можете по цьому номеру написати повідомлення з допомогою WhatsApp або Viber. 

У Львові я оперую у медичному центрі "Мати та дитина" (вул. Замарстинівська, 85а) та у хірургічній клініці "Корона" (вул. Снопківська, 18). 

Записатись на консультацію

Сертифікати


  • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

  • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

  • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2019 Усі права захищені