Зміст сторінки

Пластика носа або ж, згідно професійного терміну, ринопластика у Львові – це одна з найпоширеніших пластичних операцій. Така процедура полягає у зміні зовнішніх контурів носа шляхом видалення або переміщенням кісток і хрящів, які утворюють скелет носа. Здебільшого такого типу хірургічне втручання виконують після 16 років, коли завершується формування скелета носа. 

Контурна пластика носа: показання

Хірургічне втручання – єдиний вихід для людей із деформованим носом, який не тільки має негарний зовнішній вигляд, а й не може повноцінно виконувати свою функцію.

Незважаючи на збереження дихальної функції, багатьох не влаштовує природна форма носа. В результаті людина відчуває постійний дискомфорт, соромиться своєї зовнішності.

Показання та протипоказання до процедури ринопластики

Отже, ринопластика здійснюється за такими показниками:

 • горбинка на спинці носа;
 • надмірне западання спинки носа;
 • потовщена форма перенісся;
 • викривлення форми носа;
 • надмірна довжина носа;
 • утруднене дихання;
 • надмірно потовщений кінчик носа.

 

Протипоказання до ринопластики:

 • гострі інфекційні та вірусні захворювання;
 • патології серцево-судинної системи;
 • порушення згортання крові;
 • ендокринологічні розлади;
 • онкологічні хвороби;
 • захворювання легень і бронхів, туберкульоз;
 • цукровий діабет.

 

Операція не рекомендована пацієнтам до 18 років, оскільки хрящова та кісткова тканина продовжує формуватися до цього віку. Однак за медичними показаннями операція може бути виконана з 7 років.

ВИДИ ПЛАСТИКИ НОСА У ЛЬВОВІ

Контурна пластика носа

Загалом ринопластику фахівці розділяють на два типи – хрящову і кісткову, а доступ до основної ділянки роботи може бути відкритим і закритим. Вибір доступу визначається хірургом перед операцією з врахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Незалежно від вибору доступу післяопераційні рубці не помітні.

 1. Функціональна. Виправляє труднощі з диханням унаслідок пошкоджень або вроджених дефектів, відновлює структури обличчя після травм і операцій. До цього виду належить септопластика – операція із виправлення носової перегородки.
 2. Естетична. Проводиться для поліпшення зовнішнього вигляду носа, зміни його розміру або форми.

За способом проведення ринопластика буває:

 • Закрита. Триває до 2-х годин. При закритому доступі всі маніпуляції хірург проводить всередині носової порожнини. Так як виконується всередині порожнини носа, то зовні не залишається жодних слідів втручання. 
 • Відкрита. Триває 1-3 години. Виконується через розріз на слизовій зовнішньої частини носа. Розріз проходить по шкірній колумелярній частині носової перетинки, тобто між ніздрями, в найбільш вузькому її місці. Здійснюється у випадках, коли необхідна серйозна корекція. Після втручання залишається невеликий рубчик.

Ціна ринопластики у Львові. До нас приїжджають пацієнти із Рівного, Тернополя та Івано-Франківська

Операції з контурної пластики носа проводяться у Львові для пацієнтів з Івано-Франківська, Тернополя та Рівного. Скільки коштує ринопластика носа у Львів ви можете дізнатися нижче в таблицях:

Консультації Ціна грн.
1 Первинна консультація 600
2 Повторна консультація 550
Перебування в стаціонарі Ціна грн.
1 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (до 2-х год.) 300
2 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (від 2-х год. (перебування можливе з 8:00 до 20:00) 600
3 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) 2000
Операції Ціна грн.
1 Ринопластика (пластика носа) 79 200-90 100
2 Ринопластика (пластика носа) з ЛОР-етапом 90 100-101 000
3 Ринопластика реконструктивна (з використанням реберного хряща) 109 200-122 850

*Для того, щоб сказати остаточну ціну на пластичну операцію на ніс, Вам потрібно зробити комп‘ютерну томографію носа та придаткових пазух. Це обстеження є обов’язковим!

У ціну операції на ніс входить газовий наркоз препаратом "севофлюран", перебування в стаціонарі одна доба з препаратами (кожна наступна доба 1523 грн), препарати в стаціонарі з другої доби (400-800 грн), всі перев‘язки та консультації у післяопераційному періоді безкоштовні.

Якщо для досягнення бажаного результату потрібно буде брати додатковий хрящовий матеріал (реберний хрящ), то ціна буде іншою і буде вказана остаточно після обстежень. У цю ціну буде входити операція, газовий наркоз препаратом "севофлюран", перебування в стаціонарі одна доба (кожна наступна доба 1523 грн), препарати в стаціонарі, всі перев’язки та консультації у післяопераційному періоді безкоштовні.

Операція може проводитись для естетичного результату при нормальному стані внутрішніх структур носа, а також проводяться комбінування операцій в один етап ринопластики та ендоскопічного ЛОР-етапу для естетичного результату і вирішення проблем з диханням. Едоскопічний ЛОР-етап робиться за допомогою маленьких розрізів і камер діаметром 3-4 мм. Ціна аналізів, які Ви будете здавати при підготовці до операції та комп‘ютерної томографії, входять у ціну операції.

УВАГА! Ви можете надіслати фото Вашого обличчя та отримати фотопрогноз операції по пластиці носа від пластичного хірурга. По фото Назар Грицевич зможе визначити, яким може бути оперативне вирішення Вашої проблеми.

Результат ринопластики у ЛьвовіПотрібно сфотографувати себе на однотонному фоні в анфас та у профіль – див. схематично рисунок.

Будь ласка, також заповніть форму нижче та завантажте Ваші фото. 

Усі дані надходять на електронну скриньку лікаря. Як тільки буде готовий фотопрогноз операції – лікар зв’яжеться з Вами!

Макс. розм. файлу 2 Мб Макс. кількість файлів 4

Підготовка до ринопластики

Насамперед консультує пластичний хірург, який дізнається побажання пацієнта і переконується в необхідності проведення операції. Також лікар проводить фотопрогноз, щоб пацієнт міг побачити майбутній результат.

Далі проводяться необхідні аналізи та обстеження. Стандартними дослідженнями є аналіз крові на інфекції, біохімію і згортання, клінічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, флюорографія, електрокардіограма. Безпосередньо перед ринопластикою проводять комп'ютерну томографію носа та придаткових пазух, щоб оцінити хрящову та кісткову структуру, виключити захворювання внутрішнього носа.

За два тижні перед операцією рекомендується відмовитися від алкоголю і куріння. Не можна приймати гормональні засоби, антибіотики та препарати, що впливають на згортання крові. У день ринопластики не слід наносити на обличчя косметику, креми та мазі.

Вартість ринопластики становить 55 848 грн. Додаткові витрати потрібні на проведення обстеження, перебування в стаціонарі та наркоз. Однак залежно від конкретного клінічного випадку остаточна сума може змінюватися.

Як проходить операція по ринопластиці носа у Львові?

Операцію по пластиці носа у Львові виконують під загальним наркозом. Тривалість самого хірургічного втручання коливається у межах 2 годин. 

Хірург робить надріз усередині або зовні носа і починає переформатування. Зміна може включати видалення хряща або елемента кістки, транспозицію хрящів, випрямлення перегородки та ін. Розрізи стягуються мікрошвами або закриваються накладенням звичайних швів. Поверх носа накладається гіпсова пов'язка, встановлюються тампони або сплінти, щоб зафіксувати форму носа.

Залежно від скарг пацієнта кваліфікований хірург під час ринопластики усуває такі проблеми: утруднення дихання і викривлення носової перегородки, наслідки травм, придбані та вроджені дефекти, неестетичні зовнішні риси.

На відміну від безопераційної ринопластики гіалуроновою кислотою, пластична операція дає змогу усунути навіть серйозні дефекти, при цьому ефект зберігається на все життя.

По завершенню операції пацієнту накладають спеціальну термопластичну лангету на 7-10 днів, тобто каркас, який фіксуватиме кісткову частину носа, аби прооперована ділянка не зазнала деформації, а у сам ніс вводяться тампони, які видаляються через 2 дні після пластики. 

Контурна пластика носа у ЛьвовіОперація по ринопластиці у ЛьвовіХірург в операційній під час ринопрастики

Приклад ринопластики "до та "після"

До проведення ринопластикиПісля проведення операції по пластиці носа

Уся реабілітація триває до 2-х тижнів – стільки часу необхідно, щоб зійшла велика частина набряклості. Перебування в стаціонарі по завершенні втручання триватиме від 3 до 5 днів. Шви знімаються на 7-8 день, встановлені стенти – на 4-10 день. Також у цей період у Вас буде присутнє певне оніміння носа, синці і набряки, але це поступово зникатиме. Впродовж перших кількох днів реабілітації пацієнту рекомендують більше відпочивати з піднятою головою і уникати нагинань та нахилів. Будуть можливі деякі незначні носові кровотечі.

Реабілітація після контурної пластики носа у Львові

Також не бажано сякатися впродовж 2 тижнів після операції, оскільки це теж може призвести до кровотечі. Носіння окулярів впродовж цих днів протипоказане, а пізніше (до повного загоєння) може викликати дискомфорт, відтак варто скористатися на цей час контактними лінзами. Остаточний результат пластики носа та відновлення пацієнта  загалом триває більше 6 місяців.

Догляд за носом після ринопластики включає:

 • прийом призначених лікарем антибіотиків і протинабрякових засобів;
 • носіння спеціальної пов'язки;
 • сон на високій подушці з піднятою головою;
 • відмова на 1 місяць від відвідування пляжу, сауни і басейну, а також носіння окулярів;
 • уникнення перебування на відкритому сонці;
 • заборона на сякання від трьох тижнів до місяця;
 • утримання протягом 3-х місяців від контактних видів спорту та значних фізичних навантажень.

Відновлювальний період проходить тим легше, чим якісніше була проведена операція.

Назар Романович Грицевич – професійний пластичний хірург з багаторічним досвідом роботи і великою кількістю задоволених пацієнтів. Він супроводжує і радо консультує своїх пацієнтів до остаточного закінчення реабілітаційного періоду. Дозвольте Назару Романовичу позбавити вас від психологічного і фізичного дискомфорту!

Ринопластика  в Рівному, Тернополі,  Івано-Франківську та Львові – Ваша допомога у вирішенні естетичної проблеми вигляду носа, щоб Ви почувалися комфортно та легко, дивлячись на себе в дзеркало.

Дзвоніть щодня щоб дізнатися скільки коштує ринопластика або інші деталі з Пн по Сб з 10:00 по 22:00 +38 (097) 0-999-000. Також можете по цьому номеру написати повідомлення з допомогою WhatsApp або Viber. 

У Львові консультації пластичного хірурга та операції проводяться у медичному центрі "Мати та дитина" (вул. Довга, 56).

ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З РІВНОГО, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА, ТЕРНОПОЛЯ


Для пацієнтів що записались в Рівному, Івано-Франківську, Тернополі на період обстеження і реабілітації надаються комфортні палати в медичному центрі "Мати та дитина".

Вартість перебування у стаціонарі становить:

 • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" від 2-х год (перебування можливе з 8:00 до 20:00) - 960 грн
 • Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) - 2250 - 2850 грн з медикаментами

Всі необхідні аналізи Ви можете здати в лабораторії «Ескулаб» за місцем проживання. Для Вашої зручності нижче зазначено перелік лабораторій з адресами:

м. Львів, вулиця Городоцька, 35 («Ескулаб»)

м. Івано-Франківськ, вулиця В'ячеслава Чорновола, 52/3 («Ескулаб»)

м. Тернопіль, вулиця Князя Острозького, 1 («Ескулаб»)

м. Рівне, вулиця Клінічна, 4 («Ескулаб»)

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ АНАЛІЗІВ

Аналізи при місцевій анестезії:

 1. Група крові та резус-фактор
 2. Загальний аналіз крові (розгорнутий)
 3. Антитіла до ВІЛ
 4. Обстеження на сифіліс
 5. Вірус гепатиту B (може бути експрес тест)
 6. Вірус гепатиту C (може бути експрес тест)
 7. Коагулограма (кров на згортання)
 8. Аналіз крові на глюкозу

Аналізи при загальному наркозі:

 1. Електрокардіограма — розшифрована
 2. Група крові та резус-фактор
 3. Загальний аналіз крові
 4. Загальний аналіз сечі
 5. Антитіла до ВІЛ
 6. Обстеження на сифіліс
 7. Вірус гепатиту B (HBV), HBsAg (австралійський антиген)
 8. Вірус гепатиту C (HCV), антитіла сумарні
 9. Коагулограма (кров на згортання)
 10. Біохімічний аналіз крові (креатинін; сечовина; білірубін загальний, прямий та непрямий; АсАТ; АлАт; загальний білок)
 11. Аналіз крові на глюкозу
Записатись на консультацію

Сертифікати


Інші послуги


Питання, які часто задають пацієнти


♦ Де зробити ринопластику у Львові пацієнтам із Рівного, Тернополя та Івано-Франківська?

Операцію можна зробити у Lviv Mediсal Center за адресою м. Львів, вулиця Довга, 56.

♦ Кому потрібна контурна пластика носа?

Пластика носа (ринопластика/риносептопластика) – це хірургічна процедура зміни зовнішніх контурів носа шляхом видалення або переміщенням кісток і хрящів скелету носа. Вона необхідна людям з дефектами носа та утрудненим диханням. Детальніше тут.

♦ Де отримати консультацію щодо пластики носа у Львові?

За консультацією звертайтеся до пластичного хірурга Назара Грицевича – лікаря з досвідом роботи 10 років, кандидата медичних наук. Також Ви можете проконсультуватись онлайн та відправити лікарю фото для фотопрогнозу операції.

♦ Скільки коштує ринопластика у Львові?

Вартість ринопластики/риносептопластики залежно від клінічного випадку 1800-2600 $ (все включено). Оплата офіційно в касу клініки (без додаткових доплат, “подяк”). Детальніше тут.

♦ Як підготуватися до ринопластики у Львові?

Обов'язково прийти на консультацію до пластичного хірурга, здати необхідні аналізи та пройти спеціальне обстеження. За 2 тижні до операції слід відмовитися від алкоголю і куріння, не можна приймати гормональні засоби, антибіотики та препарати, що впливають на згортання крові. У день ринопластики не слід наносити на обличчя косметику, креми та мазі.

♦ Скільки триває реабілітація після контурної пластика носа у Львові та коли видно результат?

Уся реабілітація триває до 3 тижнів – стільки часу необхідно, щоб зійшла більша частина набряків. Остаточний результат пластики носа можна оцінювати через 9 місяців.

 • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

 • м. Львів, вулиця Довга, 56

 • м. Львів, вул. Снопківська, 18

 • м. Львів, вулиця Довга, 56

© 2024 Усі права захищені

Дзвонити