Редукційна мамопластика використовує способи хірургічного зменшення розміру грудей.
Це стосується корекції об'єму двох або однієї молочної залози. Популярність таких операцій так само висока, як і операції зі збільшення грудей, а відсутність необхідності використання імплантів, робить їх більш доступними.
Найпоширеніші причини, через які жінки хочуть зменшити розміри молочних залоз:

 • дискомфорт у повсякденному житті, зокрема від лямок бюстгальтера;
 • почервоніння, подразнення і попрілості під молочними залозами;
 • біль у спині та плечах;
 • асиметрія молочних залоз (одна залоза значно більша за іншу);
 • проблеми з підбором білизни та одягу відповідного розміру.

Такі операції вимагають особливої підготовки і узгодження, хірург з пацієнткою ретельно планують результат. Перед оперативним втручанням необхідно пройти низку діагностичних лабораторних тестів для оцінки стану здоров'я і визначення згортання крові.
Операція редукційної мамопластики здійснюється під наркозом. Втручання вимагає високої хірургічної майстерності. Надлишки жирової тканини молочних залоз видаляються з кожного боку до досягнення потрібного розміру. Оскільки під час операції видаляється не тільки жирова маса, а й тканина шкіри, втручання практично завжди доповнюється природною підтяжкою грудей.

Кожен випадок унікальний і вимагає індивідуального підходу. Досвід хірурга дозволить жінці уникнути можливих ускладнень. Одразу після операції може спостерігатися набряк тканин. Протягом 1 місяця після втручання необхідне обмеження фізичних навантажень. Спеціальна компресійна білизна допомагає підтримувати нову форму грудей і позбутися небажаних ускладнень.

Протипоказання до процедури зменшення грудей:

 • період вагітності та грудне вигодовування;
 • онкологічні захворювання;
 • порушення системи гемостазу (згортання крові);
 • гострі інфекційні захворювання;
 • декомпенсовані захворювання печінки та нирок;
 • цукровий діабет у стадії декомпенсації.
Запис на консультацію

ВАЖЛИВО! Лікар особисто відповідає на усі звернення. Просимо поставитись з розумінням, якщо він не відповість одразу, оскільки може бути на операції чи консультації. Зазвичай лікар зв`яжеться з Вами протягом доби.

Операції щодо зменшення грудей проводяться у Львові, Івано-Франківську, Тернополі та Рівному.

Консультації Ціна грн.
1 Первинна консультація 600
2 Повторна консультація 550
Перебування в стаціонарі Ціна грн.
1 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (до 2-х год.) 300
2 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (від 2-х год. (перебування можливе з 8:00 до 20:00) 600
3 Тимчасове перебування в палаті "Стандарт" (1 доба) 2000
Операції Ціна грн.
1 Редукційна мамопластика (зменшення грудей) 68 860

Приклади робіт: Морально-етичні норми суспільства, у якому ми виховуємося та живемо, не схвалюють демонстарцію оголонего тіла навіть для медичних потреб. Це одна із причин, чому більшість жінок не хочуть, щоб в інтернеті знаходилися фото інтимних частин їхнього тіла, навіть якщо там не буде видно їх обличчя.

Але для пацієнток, які зважуються на пластичну операцію грудей, дуже важливо довіряти лікарю і бачити результати його роботи. Тому фото "до" та "після" лікар може надати при особистій консультації, зберігаючи таким чином конфіденційність клінічного випадку та допомогаючи іншим жінкам, що готуються до операції, переконатися в якості очікуваного результату. 

Якщо у Вас ще залишилися питання, будь ласка, записуйтесь на індивідуальну консультацію до Назара Грицевича за допомогою форми запису на сайті або за телефоном +38 (097) 0-999-000 – пишіть також у Viber, WhatsApp, Telegram. 

Записатись на консультацію

Сертифікати


Інші послуги


 • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

© 2022 Усі права захищені

Дзвонити