Збільшення грудей імплантами є найбільш затребуваною пластичною операцією у світі. Жінки прагнуть поліпшити естетику тіла, досягти ідеальних форм, стати більш впевненими в собі.
Слід пам'ятати, що основними показаннями до збільшення грудей у Львові мають бути реальні проблеми – набуті або вроджені зміни форми грудей.

Показання до пластики грудей

Збільшення грудей у ЛьвовіЗбільшення грудей за допомогою імплантів називається ендопротезуванням. Операція найчастіше проводиться з естетичних міркувань, якщо жінка незадоволена своїми формами або зовнішнім виглядом грудей. Однак існують і медичні показання до хірургічного втручання:

 • недорозвинення молочних залоз (мікромастія, гіпоплазія, аплазія);
 • вроджені патології (наприклад, синдром Поланда – вроджена часткова або повна однобічна відсутність великого грудного м'яза);
 • виражена асиметрія грудей;
 • деформації молочних залоз унаслідок пологів і годування грудьми, вікових змін або різкої втрати маси тіла;
 • перенесені оперативні втручання на грудях, зокрема, підшкірна мастектомія.

Протипоказання 

 • Ендокринні патології у стадії декомпенсації.
 • Порушення згортання крові.
 • Новоутворення в молочних залозах.
 • Гострі інфекційні і запальні захворювання.
 • Важкі серцеві патології.
 • Туберкульоз.
 • Психічні розлади.
 • Важкі хронічні захворювання в період загострення.
 • Період вагітності та годування грудьми.
 • Наявність протипоказань до загального наркозу.
 • Онкологічні захворювання будь-яких органів.
 • Вік до 18 років.

Доступні приклади до та після пластичної операції грудей у Назара Грицевича Ви можете переглянути у розділі "ГАЛЕРЕЯ".

Збільшення грудей імплантами у Львові: переваги

Після оперативного збільшення грудей імплантами у Львові, молочні залози набувають природної красивої форми, у жінки підвищується самооцінка, поліпшується якість життя.
У жінок, які зважилися на операцію, часто відзначається птоз молочних залоз. З віком у молочній залозі жирова тканина починає переважати над стромальною і залозистою, внаслідок чого груди стають більш м'якими.
Мамопластика призначається і проводиться після консультації пластичного хірурга. Перед операцією необхідно пройти обстеження для визначення стану здоров'я. Втручання здійснюється під загальним знеболенням. Імпланти, виготовлені з силікону, за формою можуть бути круглими, краплеподібними, анатомічної форми, різної текстури і розмірів.
У кожному випадку підбір імплантів проводиться персонально, відповідно до індивідуальних особливостей і потреб пацієнтки. Хірург перед операцією разом із жінкою моделює майбутню форму і розмір грудей, а також пропонує оптимальні шляхи досягнення бажаного результату.

Способи протезування

Збільшення грудей імплантами у Львові здійснюється такими способами:

 • Субмамарний. Розріз проводиться уздовж підгрудної складки. Процедура характеризується безпечністю і мінімальним травмуванням тканин, рекомендована при збільшенні грудей і одночасної корекції форми. Цей спосіб є найбільш технічно зручним оперативним доступом, а тому найпоширеніший.
 • Периареолярний. Розріз здійснюється за контуром ареоли. Цей спосіб оптимальний, коли потрібне збільшення грудей та одночасна підтяжка через птоз. У такий спосіб добре корегувати форму і розмір ареоли. Шов після операції майже непомітний. Однак цей доступ не рекомендований жінкам, які планують у майбутньому вагітність і грудне вигодовування, оскільки не виключений ризик пошкодження молочних протоків.
 • Аксилярний. Розріз виконується в пахвовій ділянці, імплант розміщується під грудним м'язом, або залозою. Цей спосіб підходить жінкам із худорлявою статурою і погано вираженою підгрудною складкою. Його головною перевагою є відсутність травматизації залозистої тканини і непомітний рубець.
 • Трансабдомінальний. Розріз проводиться по лінії бікіні. Цю операцію проводять у поєднанні з пластикою черевної стінки, це її головна перевага – дві корекції тіла за одне втручання. Однак загоєння після такої масивної операції тривале.

Вартість послуг по пластиці збільшення грудей 

Консультації Ціна, грн
1 Первинна консультація 450
2 Вторинна консультація 390
Перебування в стаціонарі*
1 Перебування в стаціонарі до 2-х год. 229
2 Перебування в стаціонарі більше 2-х год. 550
3 Перебування в стаціонарі 1 добу 1523
Операції
1 Імплантація молочних залоз без імплантів 45 608
2 Імплантація молочних залоз з циркумареолярною мастопексією 51 608
3 Імплантація молочних залоз з вертикальною мастопексією 55 608
4 Імплантація молочних залоз з якірною мастопексією 60 860

*Окремо оплачуються обстеження, перебування в стаціонарі і наркоз.

Місця установки імплантів

 • Під залозистою тканиною. Найменш травматичний спосіб зі швидким періодом реабілітації, проте є ризик, що в майбутньому проявиться контур імпланта. Якщо у жінки недостатньо власної залозистої тканини або тонка шкіра, можуть промацуватися краї ендопротеза.
 • Під грудним м'язом (між великим і малим м'язами або повністю під м'язами). Це тривала, але більш поширена операція, що дає змогу зробити максимально природну форму грудей та уникнути їхнього опущення (птозу) в подальшому. Імпланти покриваються м'язами, тому побачити контур або промацати краї ендопротеза неможливо.

Види грудних імплантів

Вибір ендопротеза не повинен ґрунтуватися на його вартості. Слід враховувати не тільки побажання пацієнтки щодо результату, а й анатомічну будову її грудної клітки. Остаточне рішення повинен приймати хірург, досвід якого дає змогу врахувати всі нюанси і передбачити результат.

Імпланти розрізняються за кількома критеріями:

 1. Форма. Буває кругла і краплеподібна. Обидві можуть бути різної товщини (з низьким, високим та екстрависоким профілем). При використанні краплеподібних (анатомічних) імплантів груди мають більш природний зовнішній вигляд, але вони можуть зміщуватись і деформувати форму молочної залози. Круглі зберігають форму навіть при зміщенні.
 2. Форма наповнювача. Бувають гелеві імпланти на силіконовій основі та сольові імпланти з фізіологічним розчином. Перші більш пружні і добре тримають форму. Другі м'якші, але коштують дешевше.
 3. Щільність. Бувають щільні і м'які ендопротези. Зовнішній вигляд щільних імплантів менш природний. Щільність других відповідає тканинам молочної залози, але вони не настільки добре тримають форму. Також є імпланти Soft Touch – вони поєднують позитивні характеристики обох описаних видів.
 4. Оболонка. Бувають імпланти з гладкою і текстурованою поверхнею. Останні більш стійкі, оскільки менше схильні до зміщення.

Розмір імплантатів залежить від обсягу наповнювача і може становити від 120 до 1000 мл.

 

Підготовка до мамопластики

Щоб правильно вибрати метод ендопротезування, хірург проводить огляд пацієнтки, вимірює її зріст, обсяг грудної клітки, ширину складки молочної залози і відстань між ними. Рішення приймається з урахуванням побажання жінки, особливостей будови її тіла, віку, фізичної форми, стану шкіри та ін.

Перед проведенням операції жінка обов'язково повинна пройти обстеження, щоб виключити протипоказання до хірургічного втручання.

Стандартний пакет аналізів включає ультразвукове дослідження молочних залоз або мамографію, електрокардіограму, загальний аналіз сечі, клінічний і біохімічний аналізи крові, коагулограму крові (час кровотечі, час згортання, протромбіновий індекс), аналіз на ВІЛ, сифіліс та гепатит.

За два тижні до дати операції жінка повинна припинити прийом гормональних контрацептивних засобів і препаратів, що впливають на згортання крові (ацетилсаліцилову кислоту, антикоагулянти та ін.). За тиждень до мамопластики рекомендується відмовитися від куріння, оскільки нікотин негативно впливає на процес загоєння ран.

Протягом 8 годин до операції слід утриматися від прийому їжі, впродовж 6 годин не можна пити.

Збільшення грудей – це не найпростіша операція, вона може викликати як хірургічні (гематоми, рубці), так і специфічні (розрив або зсув імпланта) ускладнення. Виконання всіх приписів дасть змогу уникнути стандартних ускладнень. А ось розвитку специфічних ускладнень можна запобігти, якщо довірити збільшення грудей у ​​Львові такому висококваліфікованому хірургові, як Назар Грицевич.

Проведення операції

Залежно від масштабу і складності операція триває 1-3 години. Конкретна тактика залежить від вибраного способу оперування і виду імпланта. Однак загалом процес відбувається так:

 • Хірург розмічає на грудній клітці контури, за якими здійснюватимуться імплантацію.
 • Пацієнтці роблять внутрішньовенну ін'єкцію, щоб вона заснула, потім подають наркоз через інтубаційну трубку (газовий наркоз=наркоз з севораном).
 • Лікар робить розрізи (за допомогою скальпеля або лазера) і формує кишеню.
 • Здійснює "примірку", тобто вставляє у кишеню сайзер, за розмірами і формою аналогічний імпланту, щоб переконатися в правильній підготовці кишені, оптимальному виборі ендопротеза.
 • Видаляє сайзер і поміщає у кишеню імплант.
 • Накладає шви, встановлює у рані дренаж для відтоку ексудату, накриває рану пов'язкою.
 • Жінці надягають компресійну білизну для утримання імплантів у заданому положенні.

Доступні приклади до та після пластичної операції грудей у Назара Грицевича Ви можете переглянути у розділі "ГАЛЕРЕЯ".

Реабілітаційний період

Протягом 2-3 днів жінка залишається під наглядом у клініці. Відновлювальне лікування після операції триває близько 2 місяців.

Весь цей час жінці показано носіння спеціальної компресійної білизни. Необхідно утримуватися від фізичних навантажень, куріння і вживання алкоголю. Не можна відвідувати сауну, піднімати важке.

Медичний персонал періодично робить перев'язки. Шви зазвичай знімають на 7-10 день. Протягом року пацієнтку спостерігає лікар.

Щодо сну, то перший час дозволяється спати виключно на спині. Через 2 тижні можна повертатися на бік, а через місяць – лягати на живіт.

Інтимні стосунки можливі не раніше ніж через 6 тижнів після мамопластики. Протягом 6 місяців жінка повинна використовувати надійні методи контрацепції.

Дотримання всіх рекомендацій дає змогу закріпити отриманий результат, прискорити загоєння ран і запобігти розвитку ускладнень. Імпланти не мають терміну придатності, виробники запевняють у їх довічній службі, але мінімальний строк використання становить 10 років. Після правильно проведеної операції міняти ендопротези немає необхідності.

Чому варто довіритися лікарю Н.Р. Грицевичу?

Назар Грицевич – високопрофесійний лікар, який надає усі можливі послуги з пластичної хірургії.

Він постійно підвищує свою кваліфікацію, має багато дипломів і сертифікатів учасника різних конференцій, зокрема, "Просунута естетична хірургія", "Актуальні питання естетичної хірургії", "Малоінвазивні технології в сучасній хірургії" тощо. 

Назар Романович володіє сучасними методиками пластичної хірургії. Має доступ до найкращого медичного обладнання в Україні. Проводить складні операції у Львові, Івано-Франківську, Тернополі та Києві. На його рахунку вже кілька сотень успішних хірургічних втручань.

Якщо Ви шукаєте не клініку, а найкращого лікаря, довіртеся Назару Грицевичу – він зможе здійснити ваші мрії про красиве і здорове тіло!

Записуйтеся на консультацію вже зараз +38 (097) 0-999-000 – Viber, WhatsApp

Груди з імплантами мають чудову форму незалежно від зміни положення тіла. При правильно підібраних імплантах за формою і розміром і технічно грамотно проведеній операції визначити наявність імпланту в грудях практично неможливо.
Результат операції можна буде оцінити через 4-6 тижнів, коли зійде набряклість та навколо встановлених імплантів сформується фіброзна капсула.

Записатись на консультацію

Сертифікати


Питання, які часто задають пацієнти


♦ Скільки триває реабілітація після збільшення грудей імплантами у Львові?

Протягом 2-3 днів жінка залишається під наглядом у клініці. Відновлювальне лікування після операції триває близько 1 місяця. Детальніше тут

♦ Скільки часу триває операція по збільшенню грудей імплантами у Львові? 

Залежно від виду та складності операції, для її проведення може бути потрібно від 1 до 3 годин.

♦ Які показання для збільшення грудей імплантами?

Операція по збільшенні грудей найчастіше проводиться з естетичних міркувань. Медичні показання: вроджені патології, виражена асиметрія грудей, деформації молочних залоз внаслідок пологів і годування грудьми, вікових змін або різкої втрати маси тіла, перенесені оперативні втручання на грудях, зокрема, підшкірна мастектомія. Детальніше тут.

♦ Як отримати консультацію по збільшенню грудей у Львові?

За консультацією звертайтеся до пластичного хірурга Назара Грицевича – лікаря з досвідом роботи 10 років, кандидата медичних наук. Також Ви можете проконсультуватись онлайн.

♦ Як підготуватися до операції по збільшенні грудей у Львові?

Пластичний хірург проводить огляд, вимірює всі потрібні параметри (зріст, обсяг грудної клітки, ширину складки молочної залози і відстань між ними…). Рішення про операцію приймається на основі побажань жінки, особливостей будови її тіла, віку, фізичної форми, стану шкіри та ін. Призначаються аналізи та обстеження. Детальніше тут

♦ Які імпланти використовуються для збільшення грудей у Львові? 

Вибір імплантів також здійснюється виключно з пластичним хірургом. При виборі враховується анатомічна будова грудної клітки. Форма імпланта може бути кругла і краплеподібна (анатомічна). 

 • м. Львів, просп. Чорновола, 45а

 • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

 • м. Львів, вул. Снопківська, 18

© 2021 Усі права захищені