Чи можна палити після ринопластики?

Ринопластика – одна з найпопулярніших пластичних операцій, суть якої полягає у корекції форми носа. Лікарі категорично не рекомендують палити до та після проведення ринопластики! Чому? Читайте у моїй статті. 

Реабілітація після блефаропластики

Блефаропластика – досить популярна косметична операція, за допомогою якої корегують форму повік, розріз очей та вигляд шкіри навколо. Період відновлення після блефаропластики досить короткий, але щоб безпроблемно досягти бажаного результату слід сумлінно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

Що потрібно враховувати до хірургічного втручання?

Корекція зовнішності за допомогою  пластичної операції – особиста справа кожного. Однак, перш ніж лягати під скальпель, потрібно врахувати низку нюансів. Читайте тут про те, що потрібно знати, перш ніж наважитись на пластику.   

Вибір імплантів грудей – справа фахівця

Тема жіночих принад – тонка і делікатна. Обговорювати аби з ким розмір і форму грудей недоречно, а от думка пластичного хірурга ніколи не буде зайвою для тих, хто шукає спосіб збільшити розмір бюсту та надати йому більш привабливих обрисів. Дізнайтеся, чому важливо правиьно вибрати імпланти для грудей.

Зайва вага та способи її позбутися

Зайва вага – спусковий гачок для збоїв у роботі органів та систем, що згодом призводить до серйозних захворювань. Однак не існує чудодійних пігулок і чарівних дієт, щоб миттєво скинути зайву вагу. Розв’язання проблеми потребує розумного підходу.

Реабілітація після ринопластики

Незадоволення формою чи розміром носа – не єдина причина робити операцію з його корекції. Ринопластику роблять також для його повноцінного відновлення після травм та у разі проблем з диханням. Найважливіше, що потрібно знати про відновлення після ринопластики, тут.

Анестезія у пластичній хірургії

Анестезія – це медикаментозне втручання в організм, що призводить до часткового або повного відключення чутливості. Вона застосовується під час операцій, лікувальних та діагностичних процедур. Читайте більш детально про види анестезії та севоранівський наркоз під час пластичних операцій.

6 етапів підготовки до пластичної операції

Тим, хто вирішив робити пластичну операцію, потрібно буде правильно і планомірно пройти 6 етапів: 1) пройти первинне обстеження; 2) здати аналізи; 3) проконсультуватися з профільними спеціалістами; 4) припинити вживання ліків та відмовитись від звичок на деякий час; 5) підготувати кишечник та заспокоїти нерви; 6) дотриматись усіх правил в день самої операції. Про них більш детально в статті.   

Пошук нових маркерів ендотеліальної дисфункції за умов неерозивного езофагіту

Автори: Грицевич Н.Р., Заячківська О.С., Ященко А.М., Гжегоцький М.Р., Луцик О.Д. Пошук нових маркерів ендотеліальної дисфункції за умов неерозивного езофагіту на тлі постпрандільної гіперглікемії та впливу L-триптофану.

  • м. Львів, вулиця Довга, 56

© 2023 Усі права захищені

Дзвонити