Анестезія у пластичній хірургії

Анестезія – це медикаментозне втручання в організм, що призводить до часткового або повного відключення чутливості. Вона застосовується під час операцій, лікувальних та діагностичних процедур. Читайте більш детально про види анестезії та севоранівський наркоз під час пластичних операцій.

6 етапів підготовки до пластичної операції

Тим, хто вирішив робити пластичну операцію, потрібно буде правильно і планомірно пройти 6 етапів: 1) пройти первинне обстеження; 2) здати аналізи; 3) проконсультуватися з профільними спеціалістами; 4) припинити вживання ліків та відмовитись від звичок на деякий час; 5) підготувати кишечник та заспокоїти нерви; 6) дотриматись усіх правил в день самої операції. Про них більш детально в статті.   

Пошук нових маркерів ендотеліальної дисфункції за умов неерозивного езофагіту

Автори: Грицевич Н.Р., Заячківська О.С., Ященко А.М., Гжегоцький М.Р., Луцик О.Д. Пошук нових маркерів ендотеліальної дисфункції за умов неерозивного езофагіту на тлі постпрандільної гіперглікемії та впливу L-триптофану.

Морфо-функціональна реорганізація епітеліального бар'єру стравоходу

Грицевич Н.Р., Заячківська О.С., Гжегоцький М.Р. Морфо-функціональна реорганізація епітеліального бар'єру стравоходу за умов бінарного блокування циклооксигеназ 1/2 і 5-ліпоксигенази у щурів з цукровим діабетом

Грицевичі на Золотих сторінках української медицини

Роман та Оксана Грицевичі уже багато років допомагають людям зі Львова та інших міст відновити своє здоров'я. Обрати медичний фах вирішив і син Назар. Результати та здобутки кожного з членів родини ввійшли до всеукраїнського видання "Золоті сторінки української медицини", в якому представлені провідні фахівці медичної галузі, яскраві особистості, які присвятили своє життя професії лікаря. 

  • м. Львів, вул. Замарстинівська, 85а

© 2022 Усі права захищені

Дзвонити