Глютеопластика: моделювання гарних сідниць
Мрієте про спокусливі форми, але фігура далека від ідеалу? На жаль, навіть активні заняття спортом не завжди дають бажаний результат. У випадках, коли окремим частинам тіла не вистачає об`єму, допоможе пластика. Одна з найбільш затребуваних у світі операцій – глютеопластика, у Львові з кожним роком все більше пацієнтів цікавляться цим напрямком. Втілити в реальність ваші заповітні мрії допоможе досвідчений хірург – Грицевич Назар Романович.
Глютеопластика – що це і кому вона потрібна?
Таку назву отримала хірургічна процедура, що передбачає корекцію сідниць. Не всім пощастило мати округлу, пружну попу як у Кім Кардашьян. Деякі жінки не задоволені сідничною зоною через занадто маленький розмір. Інші втратили апетитні форми внаслідок вікових змін, після схуднення або з інших причин. Операція глютеопластика, що дозволяє відтворити гармонійні й природні пропорції, ефективна:
- При слабо розвинених сідничних м'язах (при плоских сідницях).
- При маленькому розмірі та/чи вузькому тазі (наприклад, у людей з астенічним типом).
- При опущенні сідниць та обвислій шкірі.
- При недостатньому об`ємі та асиметрії сідниць.
Назар Романович проводить корекцію сідничної зони у жінок і чоловіків. Питання: чи допоможе у вашому випадку глютеопластика, ціна процедури, час відновлення та інші – Ви зможете поставити під час особистої консультації.
Показання та протипоказання для глютеопластики: коли можна і коли не можна проводити операцію
Важливо розуміти, що пластична корекція – це серйозна хірургічна процедура, при якій відбувається масштабне втручання в роботу організму.
Зараз використовуються вдосконалені методи й техніки, які дозволяють домагатися відмінного естетичного ефекту. Однак потрібно враховувати обмеження (протипоказання) і можливі ризики, пов'язані з операцією. Тому попередньо лікар проводить ретельне обстеження й консультацію, яка дозволяє зрозуміти, яких результатів очікує пацієнт, і наскільки його очікування виправдані.
Глютеопластику не можна робити, якщо:
- Є серйозні захворювання внутрішніх органів та систем організму (при хворобах серцево-судинної системи, хворобах нирок, цукровому діабеті тощо).
- Виявлено проблеми з щитоподібною залозою.
- Є психологічні / психічні проблеми.
- Є проблеми зі згортанням крові.
- Пацієнту менше ніж 18 років.
До обмежень також відносяться ожиріння й онкологічні хвороби. Відкласти процедуру на потім доведеться вагітним і жінкам, які годують груддю, а також пацієнтам з інвазивними захворюваннями.
Перший етап: підготовка до глютеопластики
Якщо рішення про необхідність глютеопластики прийнято, пластичний хірург:
- Дає направлення на обстеження.
- Визначає варіант пластичної операції.
- Також приймається рішення про прийнятний спосіб корекції сідниць і визначається ціна операції.
Пацієнту потрібно пройти стандартні обстеження, які призначаються при будь-якій плановій хірургічній операції:
- Загальні аналізи крові та сечі.
- Біохімічний аналіз крові.
- Комплексні аналізи на ВІЛ, гепатит, сифіліс.
- Дослідження згортання крові.
- ЕКГ. Флюорограма. УЗД органів малого тазу (для жінок).
Способи збільшення сідниць
Існують різні методи корекції сідничної області. Лікар підбирає відповідний спосіб залежно від вихідних даних, очікуваного результату й побажань самого пацієнта. У випадках, коли потрібно збільшити сідниці і/або змінити їх форму, може бути рекомендовано ендопротезування або ліпофілінг.
1. Ендопротезування передбачає установку силіконового імпланту. Останні бувають різних форм: круглої, овальної, каплеподібної. Імплантати вживлюють у так звану анатомічну кишеню, наприклад, між малим і великим сідничним м'язом, під поверхневою фасцією м'яза або всередину м'яза.
2. При ліпофілінгу форму сідниць моделюють за допомогою введення власної жирової клітковини пацієнта. Жирові клітини беруться в проблемних ділянках тіла, наприклад, в області талії або стегон, таким чином одночасно вирішуються 2 завдання (зменшення об'ємів жиру у проблемних зонах і збільшення сідниць).
Іноді для отримання бажаного ефекту використовуються обидва методи. Наприклад, при несиметричних сідничних ямках може бути рекомендована імплантація, і через кілька місяців додатково проводиться ліпофілінг.
Як відбувається операція по моделюванню сідниць: переваги для пацієнтів
Назар Грицевич працює з сучасним обладнанням кращих клінік Львова і використовує сертифіковані матеріали (імплантати) кращих зарубіжних виробників. Запорука успіху кожної операції – висока кваліфікація і багаторічний досвід хірурга. Адже головне – не кількість прооперованих пацієнтів, а безпека та повна задоволеність кожної людини.
1. Процедура ендопротезування проводиться під загальним наркозом і триває 1,5-3 години. Імплантати обраної форми й розміру встановлюються через невеликий розріз (5-6 см) в області куприка (міжсідничної складки). По завершенню операції наносяться косметичні шви нитками, що самі розсмоктуються.
2. Тривалість хірургічних маніпуляцій при ліпофілінгу не більше 1 години (за умови, що жирові тканини вже готові). Процедура здійснюється під загальним наркозом. Підготовлений жир вводиться в область сідниць за допомогою шприца. Результатом професійного виконання всіх процедур є підтягнута, пружна попа бездоганної форми.
Які є ризики і як їх уникнути?
Як і будь-які інші види хірургічних операцій, глютеопластика несе певні ризики. У відгуках деяких пацієнтів можна побачити скарги на гематоми та нагноєння, іноді жінки пишуть про появу сеіром та рубців. Не виключені ризики зміщення й відторгнення імплантів. Такі проблеми зазвичай виникають через:
- Недостатній досвід лікаря.
- Недотримання технології проведення операції.
- Недостатнє обстеження пацієнта.
- Недотримання пацієнтом рекомендацій хірурга – як вести себе в період відновлення.
Грицевич Назар Романович надає ґрунтовні консультації, повідомляє кожному клієнту про всі особливості майбутньої операції та проводить ретельну підготовку. Щоб мати гарний результат, вам потрібно просто дотримуватися всіх призначень і вимог!
Відновлення після корекції сідниць
- Реабілітація залежить від типу операції. Больові відчуття після ліпофілінга проходять протягом тижня. До фізичних вправ можна приступати не раніше, ніж через 3-4 тижні, весь цей час бажано носити компресійну білизну.
- При установці імплантів буде потрібно трохи більше часу. Неприємні відчуття проходять приблизно через 2 тижні, а на повне відновлення йде зазвичай 2-3 місяці (увесь цей час слід носити компресійну білизну). Кілька днів після глютеопластики рекомендується спати на животі, фізичні навантаження допускаються через 3 місяці. Після установки імплантів потрібно виключити ін'єкції в сідничні м'язи – відтепер уколи слід робити в стегно.
Є питання? Записуйтеся на прийом.
Так багато увагу як носові, мабуть, в пластичній хірургії не приділяється жодній іншій частині тіла. Чому? Читайте у статті.
ДетальнішеРинопластика – одна з найпопулярніших пластичних операцій, суть якої полягає у корекції форми носа. Лікарі категорично не рекомендують палити до та після проведення ринопластики! Чому? Чита...
ДетальнішеЩоб зрозуміти, чи вже робити нитковий ліфтинг або хірургічний фейсліфт, варто проконсультуватися з фахівцем. Чому? Читайте у статті.
ДетальнішеРоман та Оксана Грицевичі уже багато років допомагають людям зі Львова та інших міст відновити своє здоров'я. Обрати медичний фах вирішив і син Назар. Результати та здобутки кожного з членів...
Детальніше