Корекція зовнішності за допомогою  пластичної операції – особиста справа кожного. Однак, перш ніж лягати під скальпель, потрібно врахувати низку нюансів.

Професійний пластичний хірург завжди звертає увагу на психологічний стан пацієнта. Так, лікар Назар Грицевич вважає, що перед тим, як приймати рішення про співпрацю, необхідно всебічно вивчити мотивацію потенційного пацієнта. 

Коли пластика безумовно потрібна?

Показники реальної необхідності операції здебільшого такі:

  • серйозні комплекси щодо зовнішності, які заважають особистим стосункам, адаптації у суспільстві;
  • наміри змінити будь-що у своїй зовнішності з’явилися принаймні за пів року до моменту звернення та мають стабільний характер;
  • пацієнт соромиться фото та відео з собою, уникає дзеркал тощо, бо вважає певний фізичний дефект критичним.

Але навіть за цих умов пацієнт має чітко уявляти, на що він зважується.

Що ще необхідно знати про пластику?

Якщо ви вирішили "змінам бути!", перевірте свої наміри на міцність. Отже, жага перетворень не має походити з таких причин:

  • "Робота зобов’язує". Щоб виглядати ідеально, можна скористатися послугами стилістів, візажистів та косметологів. 
  • Невизначеність. Якщо ви чітко знаєте, що хочете змінити в собі, Назар Грицевич допоможе втілити вашу мрію. Але якщо пацієнт приходить без конкретики, а його зовнішність не потребує корекції з медичної або естетичної причини, не слід розраховувати на відмінний результат.
  • Лінь. Операція – це лише пів справи. Реабілітаційний період після будь-якого втручання потребує чіткого виконання рекомендацій лікаря та самодисципліни. Інакше можна не лише втратити результат від пластики, а й отримати більш серйозні проблеми.

Отже, приймаючи рішення про хірургічне втручання, слід проаналізувати його необхідність, матеріальні та психологічні аспекти. 

Звернувшись до лікаря-хірурга Назара Грицевича, ви отримаєте:

- детальний аналіз найважливіших аспектів існуючої проблеми та варіанти її розв’язання;
- кваліфіковане медичне втручання з використанням найсучаснішого обладнання;
- консультаційну та психологічну підтримку у післяопераційний період. 

Тож, адекватно оцініть свої наміри, чітко уявіть кінцевий результат і звертайтеся до найкращих у своїй галузі лікарів. Тільки за таких умов пластика обличчя або тіла принесе вам радість та задоволення.

 

 

  • м. Львів, вулиця Довга, 56

© 2024 Усі права захищені

Дзвонити